Jekatěrinburg – Čerepovec 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Jaroslavl 3:4 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – N.Novgorod 3:2 (po pr.)
Toljatti – Soči 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – Viťaz 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Omsk 5:4 (po pr.)

Vladimír Sobotka (OMS): 0+1, 3 střely na bránu
    Miroslav Blaťák (OMS): 1 střela na bránu, 3 zblokované střely (20:13:14)

Zápas je u konce. Díky gólu Jalasvaara nakonec berou druhý bod domácí, kteří během zápasu nejprve přišli o slibné vedení ve druhé třetině a posléze i o jednogólové vedení v třetině třetí.

Jaane JALASVAARA - 5:4

62:40
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Bonusový bod patří Dinamu. Vše díky ostré střele JANNE JALASVAARY, kterého našel na kruhu Karpov. Asistence: Maxim Karpov.

62:31
    Barulin měl práci po střele Karpova.

62:20
    Domácí nachytáni v ofsajdu.

62:03
    Sinitsyn zkusil střelu přes obránce. Ta se ale nepovedla a Barulin neměl práci.

61:36
    Omsk nadále útočí, ale k zakončení se nikdo z hráčů neprobojoval.

61:03
    Mosaljov se nedokázal prodrat skrze obranu a tak má puk nadále Omsk.

60:23
    Zakázané uvolnění hostů, vhazuje se před Barulinem.

60:08
    Neskutečné! Pěrežogin se zjevil v brankovišti a zkusil dorazit odražený puk do brány. Ten mu ale sjel z hole a zamířil za bránu.

60:01

Základní hrací doba nestačila ani jednomu týmu k dokonání výhry a tak budeme svědky prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:47
    Dinamo po krátkém tlaku přišlo o pásmo.

59:22
    Karsums zkusil střelu. Hůl mu do ní vložil obránce a Barulin puk zachytil.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 8. Pestuško (TS), 10. Karpov (Volkov), 18. Daugaviňš (Pěstuško, Babenko), 47. Mosaljov (Glazačev), 63. Jalasvaara (Karpov) – 1. Popov (Kolarik, Pěrežogin), 27. Širokov, 29. Pěrežogin (Kolarik), 55. Mozer (Sobotka)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Robinson, Jalasvaara, Osipov, Višněvskij, Budkin, Korjagin, Sinitsyn – Daugaviňš, Gorovikov, Pestuško – Volkov, Karsums, Karpov – Babenko, Glazašev, Dugin – Těreščenko, Sopin, Mosaljov.
    Avangard Omsk: Barulin (Šilin) – Blaťák, Gustafsson, Kuljaš, Kulik, Ljamin, Vasiljev – Popov, Pěrežogin, Kolarik – Berdnikov, Lemťugov, Něprjajev – Sobotka, Širokov, Paršin – Pervušin, Lauta, Ivanov.

Rozhodčí: Jeřábek, Bělov – Goljak, Dedjulja