1:3 (1:1)
SV Zulte-Waregem
Pátek 07.11.2014, 20:30 • Albertparkstadion • Belgická Jupiler Pro League

Pro dnešek je to ode mne vše a přeji vám příjemný zbytek večera. (22:29:54)

Dnešní zápas zcela zaslouženě vítězí tým SV Zulte-Waregem. Od začátku zápasu byl lepším týmem na hřišti a to potvrdil také gólově. Jako první se v zápase trefili ale domácí, ve dvaadvacáté minutě se trefil z rohu Brillant a otevřel tak skóre utkání, poté se hned po čtyřech minutách trefil N'Diaye a vyrovnal na 1:1. Poté padaly góly jen na hostující straně. V 52. minutě se trefil Verboom a poté v 82. minutě se trefil D'Haene.

Držení míče : 43% – 57%
    Střely celkem : 9 – 12
    Střely na branku : 7 – 9

90+4

90+4
    Domácí se ještě dostali do zajímavé šance, brankáře Bossuta ale nepřekonali.

90+1
    Ti ho ale rozehráli na krátko a spíše už šetří čas.

90+1
    Ještě budeme mít možnost shlédnout zajímavý přímý kop hostujících hráčů.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí se ještě snaží něco vymyslet směrem dopředu, jenomže hostující obránci nyní pracují velmi dobře.

87
    Aneke byl sestřelen na půlící čáře a chvíli tak pobude na trávníku.

83
    Domácí ihned po obdrženém gólu střídají již potřetí. Hřiště opouští Luissint a nahrazuje ho Coussement.
    D'HAENE - 1:3

82
    Waregem právě vstřelil branku!
    Tak toto byl nejspíše poslední hřebíček do rakve domácích. Z hranice velkého vápna našel nadýchaným centrem Aneke svého spoluhráče KARLA D'HAENA, který byl ve vápně úplně osamocen a hlavičkou tak překonává Ovona. Stav utkání 1:3.

81
    Momentálně běží poslední desetiminutovka utkání. Domácí mají tedy jen pár minutek na vyrovnání.

80
    Hosté střídají po druhé. Ze hřiště odchází Trajkovski a místo něj nastupuje Plet.

79
    Z velkého úhlu nyní vyzkoušel své štěstí domácí hráč Wilmet, brankář Bossut ale míč v pohodě chytá a nikam nepospíchá s jeho rozehráním.

78
    Do úniku po pravé straně byl vyslán Lussint, jenomže před ním skvěle zakročil Verboom a míč odvrací do zámezí.

77
    Pas za obranu na Wilmeta přišel vniveč, neboť byl přichycen v ofsajdu.

74
    A zároveň střídají po druhé domácí. Hřiště opouští Coulibaly a místo něj nastupuje Ruytinx.

74
    Střídají také hosté. Hřiště opouští Cissako a místo přenechává Anekemu.

71
    Ve vápně se dostal k míči úplně volný Sylla, ten vystřelil pouze doprostřed brány kde stál připravený Ovono a ten míč vyráží pryč z vápna.

70
    První střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Siani a místo něj nastupuje Canesin.

68
    Wilmet se prokličkoval až do vápna, poté ale místo přihrávky volil střelu z velkého úhlu a trefil míč brankářovi přímo do rukavic.

66
    Domácí nyní vstřelily branku, jenomže Coulibaly byl přichycen v ofsajdu a tak branka nemůže být uznána.

64
    Na domácí straně ze schyluje k prvnímu střídání, které proběhne za malý okamžik.

63
    Žlutou kartu za tvrdý skluz zezadu vidí nyní Trajkovski.

61
    Domácí nyní kombinují na své polovině a snaží se najít nějakou skulinku kudy by se mohli dostat do vápna hostů.

58
    Z velké dálky napřáhl ke střele Jorgensen, jeho střelu skvěle vytáhl Ovono.

56
    Tento přímý kop se musel rozehrávat na dvakrát. Berrier našel svým centrem na zadní tyči úplně osamoceného Sianiho, ten však trefil pouze brankáře Bossuta.

55
    Žlutou kartu nyní vyfasoval Troisi za nešetrný faul na jednoho z domácích obránců. A bude z toho zajímavý přímý kop.

54
    Žlutou kartu nyní obdržel Berrier.

54
    Wilmet nyní hledal ve vápně znovu se spoluhráče, trefil však pouze prvního obránce a ten míč odkopává.
    VERBOOM - 1:2

52
    Hosté vedou 1:2! Domácí obránce Luissint rozehrál špatně a svou přihrávku poslal přímo na nohu Troisiho, ten poté našel ve vápně BRYANA VERBOOMA a ten svou střelou na zadní tyč otáčí skóre zápasu.

51
    Tento roh sbírá ze vzduchu Bossut.

50
    Wilmet hledal ve vápně někoho ze svých spoluhráčů, tam někdo nebyl a D'Haene hlavičkuje míč pro jistotu na roh.

48
    Troisi poslal tento přímý kop přímo na hlavu jednoho z obránců domácích a ten už neměl problém míč odhlavičkovat do bezpečí.

48
    Luissint podrazil Trajkovského a bude z toho přímý kop pro hosty.

47
    Útočným faulem se provinil Trajkovski.

46
    Wilmet se dostal z hranice vápna ke střele, jeho střelu však v pohodě chytá brankář Bossut.

46

Oba týmy už přicházejí na plac a za malý okamžik začne druhý poločas.

V prvním poločase jsme se dočkali hned dvou gólů. Jako první se ve dvaadvacáté minutě prosadil po rohovém kopu Brillant, hned po čtyřech minutách slavili také hosté když po rohovém kopu Troisiho se prosadil N'Diaye a vyrovnal tak na 1:1. Po zbytek poločasu byli lepším týmem hosté. Uvidíme jak dopadne druhý poločas.

44
    Skvělý obraný zákrok předvedl Lukaku, poté však přihrál přímo na nohu hostujícího hráče, ale ten neposlal dobrý centr do vápna a míč mají tak na svých kopačkách znovu domácí.

41
    Do úniku tváří v tvář brankáři Bossutovi byl vyslán Coulibaly, jen těsně před tím než se dostal k balonu, skluzem odkopl míč brankář Bossut.

39
    Tento rohový kop už mířil do vápna, brankář Ovono však tento roh vyboxoval jen před sebe odkud vykopl míč do bezpečí jeden z obránců.

39
    Rohový kop byl rozehrán na krátko a poté míč do vápna vyslal jeden z hostujících hráčů, jeho centr byl znovu zblokován na roh.

38
    Z velké dálky napřáhl ke střele Troisi, jeho střela byla zblokována a bude z toho rohový kop.

36
    Trajkovski se dostal ve velkém vápně k centru, míč namířil na zadní tyč kde na míč čekaly hned dva hráči, Sylla však na míč nedoskočil a Ovono si tento míč v klidu bere do své náruče.

34
    Berrier vyslal do vápna pěkný centr, na zadní tyči ovšem skvěle zakročil D'Haene a míč odvrátil ven z vápna.

32
    Domácí nyní nechali hrát v klidu ve svém vápně hráče hostů, Cissako se dostal až na hranici malého vápna odkud se snažil prostrčit míč ještě na úplně volného Syllu, před ním ale výborně zakročil Hoefkens a tuto šanci zmařil.

31
    Ovono nyní trošku zariskoval a jen tak tak před dotírajícím útočníkem hostů dokázal míč vykopnout alespoň za pomezní čáru.

29
    Hosté nyní jasně přehrávají domácí.
    N'DIAYE - 1:1

26
    Oostende právě vstřelilo branku!
    A je to 1:1! MAMOUTOU N'DIAYE si naskočil na malém vápně na rohový kop a posílá míč k levé tyči a i když si brankář na míč sáhl, nedokázal mu zabránit v cestě do sítě a vyrovnává tak stav utkání.

25
    Hosté po obdrženém gólu jakoby ožily a vyvíjejí na domácí velký tlak.
    BRILLANT - 1:0

22
    A máme tu první gól utkání! Rohový kop který zahrával Wilmet mířil na přední tyč kam si seběhl FRÉDÉRIC BRILLANT a hlavou překonává hostujícího brankáře. Stav utkání 1:0.

21
    Berrier ale trefil pouze zeď a bude z toho rohový kop.

20
    N'Diaye vidí za tento faul také žlutou kartu.

20
    Siani dostal nádherný pas za obranu, už už se řítil sám na brankáře, jenomže přesně na hranici vápna ho k zemi poslal N'Diaye a domácí tak budou mít velkou šanci z přímého kopu.

18
    Tento přímý kop ale míří přímo do Ovonových rukavic. Tak to se hostům nepovedlo.

18
    Hoefkens fauloval kousek za hranicí vápna a hosté tak budou mít zajímavý přímý kop.

16
    Slibnou šanci domácích zmařila neshoda mezi Syllou a Troisim který poslal svou přihrávku nepřesně.

14
    Centr který vyslal do vápna Verboom byl sražen jedním z obránců domácích a vhazovat budou hosté.

11
    Tento rohový kop mířil na zadní tyč kde nejvýše vyskočil Mendy, jeho hlavička nebyla však příliš prudká a tak se k míči dostal Ovono a už ho má ve své náruči.

10
    Cissako se dostal po pravé straně až na hranici velkého vápna, poté vyslal přesný pas na Jorgensena který z hranice penaltového puntíku trefil před sebou stojícího obránce nejspíše do ruky, ale rozhodčí penaltu nepíská a ukazuje pouze na roh.

9
    Na stadionu v Oosendu hustě prší a míč tak po trávníku velmi klouže.

8
    Wilmet dostal pas za obranu soupeře, jenže pomezní mává ofsajd a hlavní ho také píská.

7
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci.

5
    Z velkého úhlu nyní vyslal jedovatou střelu Jali, s touto střelou si však Bossut poradil.

4
    Tento rohový kop boxuje z malého vápna Ovono do bezpečné vzdálenosti od branky.

3
    První střelu na bránu ze strany hostů vyslal Sylla, s jeho pokusem měl domácí brankář menší problémy a míč tak vyrazil pouze na roh.

2
    Rohový kop byl namířen na zadní tyč kde operovali dva hráči domácích, jeden z nich si však pomohl faulem a tak míč budou rozehrávat hosté.

2
    Máme tu první roh zápasu, odehrajou ho hráči domácích.

1
    Hosté rozehráli první poločas a Verboom ihned hledal vepředu své spoluhráče, nikoho však nenašel a tak jsou u míče domácí.

1

-2
    Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí nastupují v červených dresech, hosté v bílých dresech.

KV Oostende: Ovono – Luissint, Hoefkens, Brillant, Lukaku – Siani, Jali, Berrier – Wilmet, Coulibaly, Ruíz
    Náhradníci: Dumesnil, de Schutter, Coussement, Jonckheere, Canesin, Schmisser, Ruytinx

SV Zulte-Waregem: Bossut – Verboom, Mendy, D'Haene, Cissako – N'Diaye, Jørgensen, Skúlason, Troisi – Trajkovski, Sylla

Nejlepší střelci obou mužstev

KV Oostende – Na straně domácích to je senegalský útočník Elimane Coulibaly, který dal zatím 4 góly.

SV Zulte-Waregem – Na druhé straně to je guinejský útočník Idrissa Sylla, který má na kontě momentálně 5 branek.

Waregemu se v letošní sezóně nedaří vůbec. Momentálně jsou až na 14. příčce a na svém kontě mají jen třináct bodů, za 3 výhry, 4 remízy a 7 proher. Ve venkovních zápasech zatím vyhráli ze sedmi jen jeden, dva remizovali a čtyři prohráli. Tomuto klubu se spíše daří proti papírově silnějším soupeřům, proti papírově slabším většinou prohrávají.

KV Oostende

Oostendu se v letošní sezóně v rámci možností v celku daří. Po čtrnácti odehraných zápasech jsou na 10. příčce a na svém kontě mají osmnáct bodů za 5 výher, 3 remízy a 6 proher. Na domácí půdě odehráli zatím sedm zápasů z nich 2x vyhráli, 3x remizovali a 2x prohráli.

Waasland-Bereven – Oostende 1:0
    Oostende – Westerlo 4:0
    Charleroi – Oostende 2:0
    Oostende – Mouscron Peruwelz 0:0
    Lokeren – Oostende 3:1

Zdravím všechny fotbalové fanoušky a fanynky. Dnes nás čeká zápas patnáctého kola belgické Jupiler League mezi KV Oostende a SV Zulte-Waregem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.