Buffalo – Pittsburgh 1:6 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.) | Philadelphia – Colorado 4:3 (kon.)
Columbus – Tampa 4:7 (kon.) | Toronto – NY Rangers 5:4 (kon.) | Montreal – Minnesota 4:1 (kon.)
Washington – Carolina 4:3 (po pr.) | St. Louis – Nashville 1:2 (kon.) | Dallas – San Jose 3:5 (kon.)
Arizona – NY Islanders 0:1 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 5:1 (kon.)

Tomáš Plekanec (MTL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:43

Je konec! Domácí nakonec vítězí jasným poměrem 4:1. O branky ve třetí třetině se postarali Sekáč a Pacioretty.

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuty třetí třetiny, kde ještě v závěru pozorujeme hru čtyři na čtyři.

58:31
    Beaulieu (MTL) dostává 2+2 minuty za hrubost.
    Veilleux (MNS) dostává 2+2 minuty za hrubost.

58:31
    Po přerušení hry spolu svedli osobní souboj Beaulieu s Veilleuxem, ale tuto rvačku přerušil rozhodčí.

57:56
    Hosté se dostávají ke kotouči ve vlastním obraném pásmu. Folin rozehrál do středního pásma, kde se puku ujal Koivu. Finský útočník zavezl puk před domácího brankáře, ale nic kloudného nevymyslel.

57:03
    Canadiens nyní drží hosty pod velkým tlakem. Teď to byl Subban, který pálil od modré, ale této střele chyběla přesnost.

56:27
    Weise prověřil hostujícího brankáře, ale ten byl pozorný a puk ukryl do své lapačky.

55:51
    Máme tady další komerční pauzu.

55:06
    Sekáč vybojoval kotouč v rohu kluziště, následně nahrál na modrou, kde byl volný Jemelin. Ten vypálil ihned z první, ale branku netrefil.

54:35
    Tak teď si hosté vůbec nerozuměli a puk skončil na zakázaném uvolnění. Vhazování po levici Kuempera.

53:42
    Galchenyuk si říkal o přihrávku mezi kruhy, ale neobdržel neboť Gallaghet přišel o kotouč.

52:54
    Prust rozjíždí útočnou akci zpoza vlastní branky, ale jeho následná rozehrávka nebyla moc přesná a kotouče se ujímá Minnesota Wild.

51:41
    Pacioretty se hnal po levé straně, ale jeho následná střela z hranice kruhu skončila v moci hostujícího brankáře. Následuje komerční přestávka.

50:41
    Další šance domácích, když to na sebe zal český útočník, Jiří Sekáč, který prokličkoval až před Kuempera, ale ten byl pozorný a tuto šanci zlikvidoval.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 30. Gallagher (Plekanec), 40. Eller (Prust, Sekáč), 45. Sekáč (Prust, Eller), 47. Pacioretty (Parenteau, Desharnais) – 35. Pominville (Vanek)

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Markov, Subban, Jemelin, Gilbert, Tinordi, Weaver – Pacioretty, Desharnais, Parenteau – Galchenyuk, Plekanec, Gallagher – Sekáč, Eller, Prust – Moen, Malhotra, Weise
    Minnesota Wild: Kuemper (Backstrom) – Suter, Brodin, Scandella, Folin, Ballard, Dumba – Vanek, Granlund, Pominville – Zucker, Koivu, Coyle – Niederreiter, Brodziak, Fontaine – Veilleux, Haula, Carter