Chabarovsk – Jekatěrinburg 0:1 (kon.) | Vladivostok – Kazaň 1:5 (kon.) | Novosibirsk – Magnitogorsk 4:1 (kon.)
Barys – Soči 5:4 (2:0 po s.n.) | Ufa – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 3:2 (1:0 po s.n.)
N.Novgorod – Atlant 0:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 1:4 (kon.)
HC Slovan – Záhřeb 1:2 (0:1 po s.n.)
Amur Chabarovsk
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Středa 12.11.2014, 10:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:10:57)

Československá stopa v utkání:
    Rastislav Špirko (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:58
    Michel Miklík (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:21
    Marcel Haščák (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:47
    Jakub Kovář (JEK) 60 minut, 24 zákroků, 0 gólů, 100%

V dnešním utkání vítězí hosté z Jekatěrinburgu po přesné trefě Golyševa z přesilové hry. Po první nepříliš zajímavé třetině jsme mohli vidět další dvě zcela odlišné. Ve druhé periodě pak jedinou branku zápasu a také nevyužitou dvojnásobnou přesilovku domácích. V té třetí se ještě naskytla šance pro domácí v 55. minutě po vyloučení Miknova, ale ani tu nedokázal Amur využít. Amur dnes nedokázal vstřelit ani branku, a tak nemohl pomýšlet na vítězství. Tři body si tak odváží Jekatěrinburg. po vítězství 0:1.

60:00

59:59
    Už se nic nestane Jekatěrinburg si tak po dlouhé době připíše venkovní výhru.

59:19
    Domácí to zkusí v šesti. Murygin na střídačce.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25
    Amur nevyužil ani čtvrtou dnešní přesilovku a čas na vyrovnání se jim krátí.

56:48

56:00
    Hosté vyhazují až za branku Murygina.

55:35
    Domácí vyslali několik střel na kováře, ale ten dnes chytá výborně.

54:48
    A šance na vyrovnání pro domácí. Vyloučen Miknov na dvě minuty za podražení.

53:53

53:18
    Domácí se dokázali osvobodit.

51:53
    Další vyloučení na straně domácích a další šance pro hosty. Ježov dvě minuty za držení.

51:47
    Dobrý pokus jednoho z domácích hráčů, ale Kovář schoval kotouč do své rukavice.

51:08
    Kotouč mají na hokejkách hráči Amuru, kteří přechází přes střední pásmo a usazují se v útočné třetině.

50:48
    Jekatěrinburg nedokázal využít nabídnutou šanci, a tak uvidíme jestli se Amuru podaří vyrovnat.