Chabarovsk – Jekatěrinburg 0:1 (kon.) | Vladivostok – Kazaň 1:5 (kon.) | Novosibirsk – Magnitogorsk 4:1 (kon.)
Barys – Soči 5:4 (2:0 po s.n.) | Ufa – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 3:2 (1:0 po s.n.)
N.Novgorod – Atlant 0:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 1:4 (kon.)
HC Slovan – Záhřeb 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (1:0)
CSKA Moskva
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 12.11.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (19:40:45)

Dnešní zápas byl velmi zajímavý. V první třetině jsme branku neviděli, zato ve druhé třetině hned dvě a to jen do sítě hostů. Ve třetí třetině jsme viděli znovu dvě branky, ale naopak do sítě domácích a tak se dnes rozhodovalo až v samostatných nájezdech ve kterých vyhráli domácí, když rozhodující nájezd proměnil Tělegin.

Střely na branku : 29 – 22

TěLEGIN - 3:2

3. série
    1:0
    V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
    IVAN TĚLEGIN následně proměňuje a CSKA tak dnes vítězí po samostatných nájezdech.

3. série
    0:0
    Averin neprostřeluje Galimova ani ve třetí sérii.

2. série
    0:0
    Muršak také neproměňuje a jdeme do třetí série.

2. série
    0:0
    Kronwall v druhé sérii nedává.

1. série
    0:0
    Hjalmarsson jede za domácí ale také nedává.

1. série
    0:0
    Jako první pojedou hosté. Střelec obou gólů hostujících Platt ale nedává.

Samostatné nájezdy začínají.

Do hostující branky se postaví na samostatné nájezdy Kolesnik!

V prodloužení jsme branku neviděly a můžeme se tak těšit na samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:57
    Hra spěje do samostatných nájezdů.

64:50
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu kluziště.

63:13
    Zajcev vypálil jen takovou střelu nazdařbůh a Sanford ještě stačil rychle rozehrát.

61:50
    Hosté spíše čekají na to co udělají domácí.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 25. Ljubimov (Andronov), 26. Žafjarov (Jegoršev), rozh. náj. Tělegin – 55. Platt (Konkov, Novotný), 60. Platt (Plotnikov)