Chabarovsk – Jekatěrinburg 0:1 (kon.) | Vladivostok – Kazaň 1:5 (kon.) | Novosibirsk – Magnitogorsk 4:1 (kon.)
Barys – Soči 5:4 (2:0 po s.n.) | Ufa – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 3:2 (1:0 po s.n.)
N.Novgorod – Atlant 0:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 1:4 (kon.)
HC Slovan – Záhřeb 1:2 (0:1 po s.n.)
Torpedo Nižnij Novgorod
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Atlant Moskevská oblast
Středa 12.11.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

To je z dnešního duelu vše. Přeji vám hezký zbytek večera a onlanjů opět na shledanou. (19:20:12)

Československá stopa

Ondřej Němec (ATL) 0 + 0, 1 střela, čas na ledě: 21:43
    Petr Vrána (ATL) 0 + 0, čas na ledě: 12:18

Je dobojováno! Atlant si veze Novgorodu všechny body. Hosté si vítězství vybojovali v první třetině, ve které se prosadil Potapov a Černov. Ve zbylých dvou periodách už moskevští hokejisté spoléhali na skvěle chytajícího Engrena, jenž udržel čisté konto.

Statistiky utkání:
    Střely – 22:24
    Trestné minuty – 6:6

60:00

59:48
    Poslední střela skončila jen těsně vedle Engrenovy branky. Finský gólman udrží čisté konto!

58:02
    Salmminen dokázal zastavit puk, který již směřoval do prázdné klece. Finský útočník tak pro svůj tým vykřesal alespoň malou naději.

57:40
    Kasutin na střídačce, domácí to zkoušejí v šesti!

57:28
    Atlant v ofsajdu, bude se vhazovat ve středním pásmu.

57:09
    Drugov pálí z modré čáry, Engren vyráží betonem do rohu kluziště.

56:24
    Atlant zatím plní svůj plán skvěle, jelikož puk drží daleko od vlastní branky. Nadechne se ještě Novgorod k závěrečnému náporu?

55:27
    Radulov a Němec dokázali vyvézt kotouč až před Kasutina. Torpedo musí začít znova ve vlastním pásmu.

54:54
    Střela z hokejky Blažjevského měla dostatečnou razanci, i tak ale dokázal Engren jistě zasáhnout. Následuje vhazování před finským gólmanem.

54:11
    Vrána šikovně přistrčil puk do střední třetiny a při dalším pokusu o založení akce je domácím odpískán ofsajd.

53:48
    Maxim Potapov nabil na střelu Němcovi, jenž vypálil jen těsně vedle. Atlant zůstává usazený před Kasutinem.

52:22
    Opět nepovedená rozehrávka. Torpedo přibrzdilo zakázané uvolnění.

51:52
    Další pokus o založení ofenzivní akce Novgorodu přerušuje ofsajd. Wolski přejel do třetiny příliš rychle.

51:33
    Atlant však drží puk na svých hokejkách a jen kombinuje ve vlastní třetině.

50:30
    Domácí se také hned ženou do útoku. Na vstřelení dvou branek jim již zbývá jen necelých deset minut. Povede se jim překonat dosud bezchybného Engrena?