DHC Sokol Poruba
35:19 (16:11)
Juve Lis
Sobota 15.11.2014, 16:30 • Sareza Ostrava • European Cup

V úvodním zápase Challenge cupu porážejí házenkářky Poruby svého soupeře vysoko 35:19 a vytvářejí si tak skvělý náskok do zítřejší odvety, která začíná v 14:00. Já se s Vámi loučím a u odvety se budu těšit napočtenou. (17:52:40)

60
    Konec zápasu. (35:19)

60
    Portugalky v samém závěru přidávají devatenáctou branku. (35:19) (35:19)

59
    Minarčíková vypálila dělovku z dálky pod břevno. (35:18) (35:18)

58
    Bělohoubková se teď prosazuje znovu z levé strany. (34:18) (34:18)

57
    Cardosová (Juve Lis) vyloučena na dvě minuty. (33:18) (33:18)

57
    Bělohoubková po rychlé akci přidává další branku Poruby. (33:18) (33:18)

55
    Varmužová (Poruba) vyloučena na dvě minuty. (31:18) (31:18)

52
    Mendesová dneska sedmičky umí, opět přesná střela. (31:18) (31:18)

52
    Po další rychlé akci přidávají porubští další branku. (31:17) (31:17)

51
    A opět Marčíková úspěšná. Tentokráte střelou ze sedmimetrového hodu. (30:17) (30:17)

50
    Marčíková přidává další branku Poruby. (30:17) (30:17)

49
    Luisová střílí sedmnáctou branku Juve Lis. (28:17) (28:17)

48
    Minarčíková nikým nehlídaná střílí z levé strany další branku Poruby. (28:16) (28:16)

47
    Nyní nám padly dvě rychlé branky. Na každé straně po jedné. (27:16) (27:16)

47
    Bělohoubková dává další branku z rychlého protiútoku. (26:15) (26:15)

46
    Fonsecaová se prosazuje střelou z levé strany. (25:15) (25:15)

45
    Kostelná (Poruba) vyloučena na dvě minuty. (25:14) (25:14)

45
    Portugalské hráčky nedokázaly ubránit Švirákovou, která přidává další braku Poruby. (25:14) (25:14)

44
    Silvaová opět úspěšná a snižuje na rozdíl deseti branek. (24:14) (24:14)

42
    Marčíková si dokázala udělat prostor na brankovišti a přesnou střelou navyšuje vedení domácích. (24:13) (24:13)

41
    První branku ze hry Juve Lis ve druhém poločasu dává až po jedenácti minutách Silvaová. (23:13) (23:13)

40
    Další nepřesná střela přináší další branku porubského týmu. Tentokráte se prosazuje Petra Adámková. (23:12) (23:12)

39
    Poruba teď trestá další nepřesnou střelu soupeře brankou s pořadovým číslem 22. (22:12) (22:12)

38
    Revajová střílí přesnou střelou k tyči jedenadvacátou branku Poruby. (21:12) (21:12)

36
    Mendesová a sedmička. To je jistota dalšího gólu portugalského týmu. (20:12) (20:12)

35
    Vyloučena Kostelná (Poruba) na dvě minuty. (20:11) (20:11)

35
    Domácím vyšel start do druhého poločasu po další rychlé akci je z toho vedení už o devět branek. (20:11) (20:11)

34
    Adámková si udělala prostor a přesnou střelou k tyči navyšuje náskok domácích. (19:11) (19:11)

33
    Adámková po další rychlé akci a chybě hostujících hráček v rozehrávce přidává další branku Poruby. (18:11) (18:11)

32
    Marčíková po rychlé akci přidává úvodní branku druhého poločasu. (17:11) (17:11)

31
    Začal druhý poločas. (16:11)

Po první půli házenkářky Poruby vedou v úvodním zápasu Challengu cupu 16:11. Domácím hráčkám úvod zápasu nevyšel, poté ovšem zabraly a dokázaly si vytvořit náskok pěti branek. Druhý poločas začne přibližně v 17:16.

30
    První poločas skončil. (16:11)

30
    Fonsecaová střílí přesně a snižuje na rozdíl pěti branek. (16:11) (16:11)

28
    Tentokráte rychlý protiútok domácích nevyšel. Revajová střílí nad bránu. (16:10) (16:10)

28
    Šviráková proměňuje sedmimetrový hod. (16:10) (16:10)

28
    Silvaová snižuje teď přesnou střelou k tyči. (15:10) (15:10)

27
    Opět Revajová po opětovné špatné rozehrávce hráček Juve Lis. (15:9) (15:9)

27
    Další chyba, další trest. Tentokráte v podání Revajové. (14:9) (14:9)

26
    Další chyba hráček Juve Lis v přihrávce, kterou trestá Mýlková. (13:9) (13:9)

26
    To se jim povedlo, navíc byla vyloučena Cardosová na dvě minuty. (12:9) (12:9)

25
    Další technická chyba hráček Juve Lis. Míč tak opět pro domácí, kteří tak mají možnost navýšit vedení na tří branky. (11:9) (11:9)

24
    Střelu Minarčíkové teď vychytala brankářka soupeře. (11:9) (11:9)

24
    Technická chyba hráček Juve Lis. Míč pro domácí hráčky. (11:9) (11:9)

23
    Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách. (11:9) (11:9)

21
    Bělohoubková po rychlé akci navyšuje vedení porubského týmu. (11:9) (11:9)

21
    Nyní nám padají branky v rychlém sledu za sebou. Poruba opět v zápase vede o jednu branku. (10:9) (10:9)

20
    Ostravské hráčky jdou v zápase znovu do vedení. (9:8) (9:8)

19
    Cardosová opět střelou k tyči vyrovnává. (8:8) (8:8)

18
    Nyní se už to ale povedlo. Minarčíková měla dostatek prostoru ke střele, tak aby ji mohla přesně umístit k pravé tyči. (8:7) (8:7)

18
    Vyloučena Silvaová (Juve Lis) na dvě minuty. (8:8) (8:8)

17
    Ostravské hráčky ovšem nabídnutou šanci jít do vedení nevyužily. Jejich střela směřovala vedle branky Juve Lis. (7:7) (7:7)

17
    Canosaová trefuje tyč! (7:7) (7:7)

16
    Oddechový čas pro Juve Lis. (7:7) (7:7)

16
    Marčíková srovnává střelou ze sedmimetrového hodu. (7:7) (7:7)

15
    Sedmička po Porubu. (6:7) (6:7)

15
    Žlutou kartu dostává Cardosová (Juve Lis). (6:7)

14
    Mýlková po chybě soupeře snižuj na rozdíl jedné branky. (6:7) (6:7)

14
    Canosaová si dokázala udělat prostor a střelou k tyči přidává sedmou branku portugalského týmu. (5:7) (5:7)

13
    Adámková parádním lobem po rychlém rozehrání gólmanky přidává další branku Ostravy. (5:6) (5:6)

12
    Marčíkové se teď podařilo snížit střelou ze středu hřiště. (4:6) (4:6)

11
    Žlutou kartu dostává Cordeierová (Juve Lis). (3:6)

10
    Mendesová opět ze sedmičky neomylná. (2:6) (2:5)

9
    Po delší době se prosazují teď ostravské hráčky a snižují tak na rozdíl tří branek. (2:5) (2:5)

9
    Ostrava přišla o míč. Na druhé straně ovšem jejich soupeřky si pomohly prorážením a přišly o něj taky. Ostrava tak může jít znovu do útoku. (1:5) (1:5)

8
    Cordeierová opět střílí přesně ze středu hřiště. (1:5) (1:5)

8
    Další nepřesná střela ostravských hráček. Střela opět končí u noh brankářky soupeře. (1:4) (1:4)

8
    Oddechový čas pro Porubu. (1:4) (1:4)

7
    Po rychlé akci se dokázala uvolnit na brankovišti Cordeierová, která dokázala překonat Roháčkovou v brance Poruby. (1:4) (1:4)

6
    Žlutou kartu dostává Marčíková (DHC Sokol Poruba). (1:3)

6
    Mendesová se znovu prosazuje střelou ze sedmimetrového hodu. (1:3) (1:3)

5
    Na druhé straně ovšem Poruba přišla o míč díky špatné přihrávce. (1:2) (1:2)

4
    Mendesová střílí nepřesně. (1:2) (1:2)

4
    Mýlková pálí pouze do připravené gólmanky soupeře. (1:2) (1:2)

4
    Mendesová se prosazuje střelou ze sedmimetrového hodu. (1:2) (1:2)

4
    Nařízená sedmička pro portugalský tým! (1:1) (1:1)

3
    Poruba přišla o míč. (1:1) (1:1)

3
    Silvaová se dokázala prosadit střelou ze středu hřiště. (1:1) (1:1)

3
    Žlutou kartu dostává Minarčíková (DHC Sokol Poruba). (1:0)

2
    Mýlková dává úvodní branku utkání. (1:0) (1:0)

2
    Silvaová si pomohla útočným faulem a přišla tak o míč. (0:0) (0:0)

1
    Z první akce střílí Adamková nepřesně. (0:0) (0:0)

1
    Žlutou kartu dostává Fariaová (Juve Lis). (0:0)

1
    Do prvního poločasu rozehrávaly jako první hráčky Poruby. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Všechny formality máme za sebou, zápas nám za okamžik začne.

Nyní jsou představovány sestavy obou týmů.

Hráčky společně s rozhodčími nastupují právě na hrací plochu.

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová – Varmužová, Mýlková, Lešková, Šviráková, Maiwaelderová, Adámková, Rechtorisová, Chovancová, Minarčíková, Marčíková, Bělohoubková, Revajová, Kostelná

Juve Lis: Teixeiraová, Mendesová, Cordeierová, Luisová, Santosová, Vieraová, Lopesová, Fonsecaová, Canosaová, Cardosová, Bastosová, Moreiraová, Fariaová, Silvaová

Rozhodčí: Florian Hofer a Andreas Schmidheber (oba AUT).

Hezký den všem házenkářským fanouškům. Vítáme Vás u sledování online přenosu ženského Challenge cupu, ve kterém se potkají domácí házenkařky DHC Sokol Poruba a portugalského Juve Lis.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.