Převýšov – Vltavín 3:1 (kon.) | Meteor – Králův Dvůr 0:4 (kon.) | Vyšehrad – Benešov 4:0 (kon.)
Union 2013 – Jirny 1:1 (5:3 po pen.) | Louňovice – Domažlice 0:3 (kon.)
TJ Slavia Louňovice
0:3 (0:1)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 16.11.2014, 13:35 • Stadion TJ Slavia Louňovice • Česká fotbalová liga

Děkuji za pozornost. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji pěkný zbytek dne. (16:00:48)

Domácí dnešní utkání příliš nezvládli a to i kvůli vyloučení Micky z 32. minuty. Tento hráč musel po druhé žluté kartě předčasně do kabin a oslabené Louňovice už nedokázali ve zbytku utkání proti dobře hrajícím Domažlicím nic vymyslet. Ve druhém poločase domácí dokázali přidat další dvě branky a to zásluhou krásné akce Javorského a také díky vlastní brance Kordiaka.

90+2

90+1
    Louňovice se ještě snaží vymyslet něco směrem dopředu, ale kombinace na krátko se jim nedaří.
    - 0:3

90
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Domažlice přidávají ještě jednu branku a je to 0:3. Po pěkné akci zakončoval do odkryté branky jeden z hostujících hráčů, ale trefil pouze tyč. Od té se střela odrazila do bezmocného Kordiaka, který si tak dává vlastní branku.

89
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hošek, přichází Došlý.

89
    Domažlice s míčem u nohou a o osudu utkání je téměř rozhodnuto.

88
    Hra se mezitím přesouvá na druhou stranu, kde ze stejné pozice bude odkopávat domácí Štěpánek.

86
    Po faulu před šestnáctkou hostí bude odkopávat domažlický Ticháček.

85
    Žlutou kartu dostává domažlický Beránek.
    JAVORSKÝ - 0:2

83
    Nádherná branka PAVLA JAVORSKÉHO, ten se dokázal dostat přes tři protihráče obejít Štěpánka a pohodlně uklidit míč do prázdné branky.