Chabarovsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Kazaň 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 8:2 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Záhřeb – Viťaz 3:6 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Neděle 16.11.2014, 08:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

To je z mé strany vše a u dalších zápasů KHL se těším brzy nashledanou. (10:22:14)

Zablokované střely : 11 – 6

Viděli jsme dnes velmi zajímavé utkání. Po první třetině kdy vedl 1:0 to vypadalo, že Metallurg v pohodě vyhraje. Jenže domácí předvedli v prostřední preiodě velmi dobrý výkon a dvěma brankami skóre otočili. Ve třetí třetině jsem viděl tlak Metallurgu a urputnou obranu domácích a výborného Murygina. Domácí tak získávají velmi cenné tři body!

60:00

59:33
    Hosté ještě odvolávají brankáře a hraje se tedy pět na pět.

59:22
    Vhazování před Tarasovem.

59:22
    Za podražení je vyloučen Chris Lee. na dvě minuty.

59:11
    Do výborné pozice se dostal Lee, jenže mu střela nevyšla a domácí šli do protiútoku a faulovat musel Chris Lee. To je asi konec šancí domácí na vyrovnání!

58:49
    Hostující tým to zkusí se šesti hráči v poli.

58:48
    Oddechový čas pro hosty.

58:39
    Střelu Platonova má Murygin v lapačce.

58:11
    Domácí teď dostali puk do středního pásma a mohou vystřídat.

58:00
    Poslední dvě minuty utkání!

56:59
    Pískáno postavení v brankovišti Jana Kováře.

56:38
    Z protiútoku zahrozili domácí! Střelu Fisenka zastavila tyč Tarasovovi branky!

56:16
    Hosté tlačí domácí v jejich pásmu. Výsledkem byla střela Jakucenja, jenže Murygin je dnes výborný!

54:59
    Z otočky střílel Juňkov. Murygin opět připraven!

54:04
    Mozjakinovu střelu zablokovali domácí obránci.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 25. Šafigulin (Rjazancev), 31. Taimi (Špirko, Miklík) – 14. Lee (Batyršin)

Amur Chabarovsk: Murygin (Borisov) – Taimi, Terjajev, Loginov, Safronov, Ježov (A), Peretjagin, Rjazancev – Miklík, Špirko, Tarasov (C) – Lugin (A), Fisenko, Hasčák – Niinimaki, Šafigulin, Orlov – Kopiyenko, Litovčenko, Železnov.
    Metallurg Magnitogorsk: Tarasov (Pečurskij) – Ibragimov, Birjukov (A), Lee, Chabarov, Batyršin, Maleňkich, Těreščenko, Bereglazov – Zaropiv (A), Kovář, Mozjakin – Osala, Brent, Kaletnik – Jakucenja, Kosov, Pare – Timkin, Juňkov, Platonov.

Rozhodčí: Ravodin, Ronn – Zakharenkov, Sadovnikov.