Vladivostok – Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Novokuzněck – Jekatěrinburg 3:4 (kon.) | Novosibirsk – Kazaň 6:1 (kon.)
Ufa – Barys 5:3 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 4:1 (kon.) | Atlant – HC Slovan 1:2 (kon.)

58:25
    Hosté odehrají konec utkání v přesilové hře.

58:24
    Vyloučen hráč domácích Butuzov na dvě minuty za držení.

57:49
    Ofsajd Kazaně.
    BOBROV - 6:1

56:32
    Sibir právě vstřelil branku!
    Střelu od modré čáry tečoval těsně před brankářem VIKTOR BOBROV a posílá Sibir do vedení 6:1! Asistence: Vjačeslav Bělov

55:08
    Hosté jsou ve čtyřech.

54:48
    Vyloučne hráč hostů Rylov na dvě minuty za vyhození kotouče mimo hrací plochu.

54:11
    Hosté vyhazují.

53:19
    Domácí se hned po buly usadili v útočné třetině a snaží se navýšit svůj náskok.

53:08
    Vyloučen hráč hostí Denisov na dvě minuty za vysokou hůl.

52:25
    Domácí jsou v plném počtu.

51:28
    Hosté se usadili v útočné třetině a snaží se něco vymyslet.

50:30
    Domácí hned po buly vyhazují až k brankáři Nilssonovi.

50:25
    Vyloučen hráč domácích Gimajev na dvě minuty za vysokou hůl.
    KOSKIRANTA - 5:1

47:00
    Domácí se trefují v přesilové hře a berou si čtyř brankový náskok zpět. Hattrick uzavřel JARNO KOSKIRANTA! Stav utkání 5:1. Asistence: Jonas Enlund
    TKAČJOV - 4:1

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 8. Kugryšev (Ožiganov), 16. Koskiranta (Enlund, Kugryšev), 32. Koskiranta (Ignatovič, Kugryšev), 35. Sannikov (Hersley, Alexejev), 47. Koskiranta (Enlund), 57. Bobrov (Bělov) – 47. Tkačjov

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Alexejev, Hersley, Ožiganov, Mamašev, Gimajev, Ignatovič, Bělov – Koskiranta, Enlund, Kugryšev – Kopejkin, Bobrov, Monja – Sannikov, Gubin – Butuzov, Šalunov, Fefelov
    Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Denisov, Rylov, Brookbank, Medvěděv, Nikulin, Zacharčuk – Mirnov, Svitov, Lukojanov – Obuchov, Moller, Burmistrov – Varnakov, Azevedo, Kostitsyn – Tkačjov, Petrov, Arkhipov