NY Islanders – Tampa 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 0:5 (kon.) | Boston – St. Louis 2:0 (kon.)
Buffalo – San Jose 4:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:9 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:4 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Carolina 4:6 (kon.) | Calgary – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.)
Arizona – Washington 1:2 (po pr.) | Los Angeles – Florida 5:2 (kon.)

2. Brian Flynn (BUF) (1 + 1)
    3. Torrey Mitchell (BUF) (0 + 0) (04:14:12)

Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, čas na ledě: 14:26)
    Michal Neuvirth (BUF) (10 zákroků, čas na ledě: 19:36)
    Andrej Meszároš (BUF) (0 + 1, čas na ledě: 15:21)

Buffalo Sabres dnes vytěžili z minima absolutní maximum. Pouhých čtrnáct střel jim stačilo na čtyři branky, domácí vítězí 4:1 i přes jasnou aktivitu Žraloků. Ti nakonec i s trochou smůly odjíždějí poraženi. Možná ještě mohl duel zdramatizovat nakonec neuznaný gól Marleaua ve třetí části. Jenže puk nepřešel úplně brankovou čáru. To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezkou středu.

60:00

59:33
    Už se jen v klidu dohrává poslední minuta zápasu, domácí dobře vědí, že toto utkání už zvládnou.
    GIONTA - 4:1

59:19
    Sabres právě vstřelili branku!
    O vítězi dnešního zápasu je úplně rozhodnuto. Žralokům se nakonec risk s prázdnou brankou nevyplatil a počtvrté inkasují. BRIAN GIONTA si najel kousek za modrou čáru a pohodově poslal puk do odkryté klece San Jose. Asistence: Tyler Myers, Andrej Meszároš.

58:09
    Hosté zkoušejí hru bez brankáře, Troy Grosenick odjíždí na střídačku.

57:39
    Oba týmy už znovu v plném počtu, Tomáš Hertl těsně před vystřídáním jenom nahodil puk na branku a dal možnost čerstvým silám.

57:02
    Buffalo se osvobodilo další vyhozením a zatím to vypadá, že důležité momenty v oslabení zvládne.

56:18
    Joe Thornton a zakončující Patrick Marleau. Jenže útočník kalifornského klubu s dvanáctkou na zádech dnes nemá tolik štěstí.

55:38
    Vhazování před Troyem Grosenickem, Sharks zbytčně poslali puk na zakázané uvolnění.

55:16
    Ve stejném čase si ale hosté zahrají přesilovou hru, na dvě minuty za hákování vyloučen Tyler Myers.

55:16
    San Jose už se málem radovalo ze snižovací branky, jenže puk vystřelený Patrickem Marleauem nepřešel celý přes brankovou čáru. Rozhodčí se ještě jel poradit na video a po jasném verdiktu neuznává.

54:59
    Hosté na chvíli zase v útoku, ale následně Buffalo vyhazuje do středního pásma.

54:06
    Tomáš Hertl zkusil vzít zodpovědnost na sebe a dopravit puk k brance Enrotha. Jenže ani on si nevedl podle svých představ.

53:25
    Sharks jako by už byli trošku znechucení neustálým přecházením modré čáry bez výsledku. I když by rádi vystřelili, nejde o snadný úkol.

52:43
    Tohle byla naopak pohodová prácička pro Grosenicka, který jen zachytil skotačící touš do lapačky.

52:24
    První větší zákrok pro Troye Grosenicka. I když puk letěl z dálky, doposud byl gólman San Jose v klidu. Uvidíme reklamní přestávku.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 26. Deslauriers (McCormick, Zadorov), 32. Gionta (Flynn, Myers), 40. Flynn (Gionta, Weber), 60. Gionta (Myers, Meszároš) – 31. Burns (Thornton, Couture)

Buffalo Sabres: Neuvirth (21. Enroth) – Myers, Strachan, Ristolainen, Zadorov, Meszároš, Weber – Ennis, Girgensons, Moulson – Gionta, Mitchlle, Flynn – Stafford, McCormick, Deslauriers – Stewart, Hodgson, Foligno
    San Jose Sharks: Grosenick – Burns, Mueller, Braun, Vlasic, Demers, Irwin – Hertl, Thornton, Pavelski – Kennedy, Couture, Marleau – Wingels, Sheppard, Nieto – Burish, Desjardins, Goodrow

Rozhodčí: Kozari, Morton – Brisebois, Devorski

Diváci: 17 435