NY Islanders – Tampa 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 0:5 (kon.) | Boston – St. Louis 2:0 (kon.)
Buffalo – San Jose 4:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:9 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 0:4 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Carolina 4:6 (kon.) | Calgary – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.)
Arizona – Washington 1:2 (po pr.) | Los Angeles – Florida 5:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:9 (0:3, 0:1, 2:5)
Nashville Predators
Středa 19.11.2014, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

51:13
    Máme tady druhou bitku v zápase. Tentokrát si to mezi sebou rozdali Gaustad s Clarksonem.

33:53
    Jokinen v útočné třetině fauloval Poláka a rozhodčí mu udělují dvouminutový trest.

31:11
    Gardiner se nechává vyloučit za zbytečný faul, když přijel jako třetí do souboje a oslabuje domácí tým.

27:38
    Po hvizdu se do sebe pustili Phaneuf a Gaustad. Oba borci dostávají pětiminutový trest.

25:21
    Pánik v brankvišti doslova zboural Rinneho a okamžitě se do něj pustili dva hráči hostí. Slovesnký forvard jde po právu na trestnou lavici.

19:42
    Hosté špatně střídali a rozhodčí jim uděluje dvouminutový trest.

15:37
    Domácím se teď hodně nelíbí vyloučení Romana Poláka. Rozhodčí je však nekompromisní a český obránce oslabí svůj tým na dvě minuty.

13:26
    První vyloučení také na straně Nashvillu. Na trestnou lavici míří Smith.

03:27
    Franson oslabuje svůj tým a hosté tak mají šanci přidat další branku.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 49. Santorelli (Komarov), 51. Kadri (Phaneuf, Franson) – 2. Beck (Weber, Gaustad), 11. Roy (Cullen, Ellis), 17. Beck (Forsberg, Jones), 39. Nyström (Beck, Ekholm), 41. Ribeiro (Ellis), 42. Forsberg (Weber, Ribeiro), 44. Jarnkrok (Wilson, Weber), 46. Josi (Nyström, Gaustad), 58. Wilson (Smith, Jarnkrok)

Toronto Maple Leafs: Bernier (21. Reimer) – Phaneuf, Franson, Rielly, Robidas, Gardiner, Polák – Van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Winnik, Kadri, Clarkson – Komarov, Holland, Santorelli – Leivo, Smith, Pánik
    Nashville Predators: Rinne – Josi, Weber, Volčenko, Jones, Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Neal – Wilson, Jarnkrok, Smith – Cullen, Jokinen, Roy – Nyström, Gaustad, Beck

Rozhodčí: Paul Devorski, Mark Lemelin – Brad Kovachik, Mark Shewchyk

Diváci: 19012