Vltavín – Meteor 2:2 (3:2 po pen.) | Chrudim – Union 2013 3:0 (kon.) | Benešov – Chomutov 2:0 (kon.)
Domažlice – Bohem. Pr. 1:2 (2:4 po pen.) | Králův Dvůr – Louňovice 1:4 (kon.)
FK Králův Dvůr
1:4 (0:2)
TJ Slavia Louňovice
Sobota 22.11.2014, 13:30Česká fotbalová liga

Utkání je u konce, Louňovice nakonec zvítězily na půdě Králova Dvora 4:1, o branky se postarali Hauer, Jeřábek, Hauer a Běhounek, za domácí snižoval v 57. minutě Kdolský. Červenou kartu dostal hostující Škorvánek. Ode mě je to pro tento zápas vše, loučím se s Vámi a zase někdy u onlajnů, nashledanou. (15:25:16)

90+1

90
    Nastavuje se 1 minuta.
    BěHOUNEK - 1:4

90
    Louňovice právě vstřelily branku!
    Hosté se i v desíti prosazují po čtvrté, do vápna se dostal JAKUB BĚHOUNEK a prostřelil Krčka.

88
    Domácí se nyní sami připravili o šanci útočným faulem a tak to vypadá, že to hosté už zvládnou.

86
    Šípek se snažil proniknout po pravé straně, obrana hostů ho ale zastavila a čistě odebrala míč.

84
    Další střídání hostů, Matějku nahrazuje Blažej.

82
    Domácí se stále snaží se zápasem něco udělat, hosté ale brání velmi dobře a jsou podpořeni výborným výkonem brankáře Štěpánka.

80
    Domácí vybojovali přímý kop v blízkosti pokutového území hostů.

79
    Další střídání domácích, Procházku nahrazuje Šípek.

78
    Střídají i domácí, Petra nahrazje Koukal.

76
    Hosté střídají, Knoblocha nahrazuje Rejhon.
    HAUER - 1:3

76
    Žlutou kartu dostává hostující Knobloch.

75
    Domácí jsou sice ve druhém poločase lepším týmem, po rohovém kopu se ale prosazuje hostující JAN HAUER.

74
    Medek se opřel do míče zpoza vápna, Krček vyráží na roh.

73
    Hosté se po delší době dostali do útoku, Krček ale střelu z dálky chytli a znovu hrají domácí.