Vltavín – Meteor 2:2 (3:2 po pen.) | Chrudim – Union 2013 3:0 (kon.) | Benešov – Chomutov 2:0 (kon.)
Domažlice – Bohem. Pr. 1:2 (2:4 po pen.) | Králův Dvůr – Louňovice 1:4 (kon.)
FK Králův Dvůr
1:4 (0:2)
TJ Slavia Louňovice
Sobota 22.11.2014, 13:30Česká fotbalová liga

Utkání je u konce, Louňovice nakonec zvítězily na půdě Králova Dvora 4:1, o branky se postarali Hauer, Jeřábek, Hauer a Běhounek, za domácí snižoval v 57. minutě Kdolský. Červenou kartu dostal hostující Škorvánek. Ode mě je to pro tento zápas vše, loučím se s Vámi a zase někdy u onlajnů, nashledanou. (15:25:16)

90+1

90
    Nastavuje se 1 minuta.
    BěHOUNEK - 1:4

90
    Louňovice právě vstřelily branku!
    Hosté se i v desíti prosazují po čtvrté, do vápna se dostal JAKUB BĚHOUNEK a prostřelil Krčka.

88
    Domácí se nyní sami připravili o šanci útočným faulem a tak to vypadá, že to hosté už zvládnou.

86
    Šípek se snažil proniknout po pravé straně, obrana hostů ho ale zastavila a čistě odebrala míč.

84
    Další střídání hostů, Matějku nahrazuje Blažej.

82
    Domácí se stále snaží se zápasem něco udělat, hosté ale brání velmi dobře a jsou podpořeni výborným výkonem brankáře Štěpánka.

80
    Domácí vybojovali přímý kop v blízkosti pokutového území hostů.

79
    Další střídání domácích, Procházku nahrazuje Šípek.

78
    Střídají i domácí, Petra nahrazje Koukal.

76
    Hosté střídají, Knoblocha nahrazuje Rejhon.
    HAUER - 1:3

76
    Žlutou kartu dostává hostující Knobloch.

75
    Domácí jsou sice ve druhém poločase lepším týmem, po rohovém kopu se ale prosazuje hostující JAN HAUER.

74
    Medek se opřel do míče zpoza vápna, Krček vyráží na roh.

73
    Hosté se po delší době dostali do útoku, Krček ale střelu z dálky chytli a znovu hrají domácí.

72
    Fantastický zákrok Štěpánka, který chytá další povedenou ránu ze 16 metrů!

70
    Airapetian uháněl sám na bránu a byl sražen Štanclem, nepíská se.

68
    Dalí dobrá možnost domácích, po standardní situaci si ale pro mič došel Štěpánek.

66
    Hosté poprvé střídají, Jeřábka nahrazuje Běhounek.

65
    Domácí se po velkém závaru ve vlastním pokutovém území dostali do rychlého protiútoku, hosté se ale se štěstím ubránili.

64
    Další střelu po centru z levé strany kryje Štěpánek.

63
    Domácí jsou i díky početní výhodě jednoznačně lepším týmem, hosté to budou ještě hodně těžké.

61
    Další žlutá karta pro hosty, dostává ji Daňhel.
    KDOLSKÝ. - 1:2

59
    Duhou žlutou a tím pádem červenou kartu vidí hostující Škorvánek!

57
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Aktivita domácích přináší ovoce! Po centru z pravé strany se prosadil MICHAL KDOLSKÝ.

56
    Kdolský se uvolnil a vystřelil z 20 metrů, Štěpánek jeho ránu chytá.

54
    Domácí se po přestávce snaží přidat na aktivitě a zvrátit průběh zápasu, hosté se ale brání dobře.

52
    Domácí se připravili o zajímavou pozici útočným faulem a tak mohou opět hrát hosté.

50
    Rohový kop si nyní vybojovali i hosté.

49
    Hosté se ale bez problémů ubránili a drží míč.

48
    Domácí vybojovali rohový kop.

47
    Hosté se pokusili o útok, míč ale skončil v zámezí.

46

46
    ... A Řezáče nahrazuje Dochtor.

46
    .. Soldáta nahrazuje Brandtner...

46
    Domácí před druhým poločasem střídají a to hned třikrát, místo Šlapáka přichází Kdolský...

45+1
    JEŘÁBEK - 0:2

45

40
    Žlutou kartu vidí hostující Jeřábek.

36
    Hosté vedou o dvě branky, střelou zpoza vápna se prosadil JAN JEŘÁBEK.

33
    Další žlutá karta, dostává ji hostující Škorvánek.
    HAUER - 0:1

30
    Domácí se snaží o vyrovnání, hostující obrana je ale dobře organizovaná a nepouští je do šancí.

25
    Hosté dávají gól po přímém kopu, ve vápně soupeře byli důraznější a prosadili se. Autorem branky JAN HAUER.

22
    Žlutou kartu dostává hostující Hauer.

18
    Hostující Ján Kordiak dostává žlutou kartu.

15
    Žlutou kartu dostává domácí Soldát.

11
    Hosté zahrávali rohový kop, ale domácí obrana míč poslala pryč z vápna až na polovinu hřiště.

8
    Hosté jsou zatím v utkání aktivnější, v poslední třetině hřiště se jim ale nedaří prosadit se.