Brno – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | Jihlava – Táborsko 3:4 (kon.)
Ostrava – Sparta 3:1 (kon.) | Jablonec – Příbram 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 1905 0:0 (kon.)
Slavia – Znojmo 4:0 (kon.) | Varnsdorf – Třinec 2:0 (kon.) | Teplice – Slovácko 0:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
3:4 (2:1)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 24.11.2014, 13:00 • SCM Složiště • Juniorská liga

85
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MILJAN VUKADINOVIČ, který se prosadil ve skrumáži uvnitř pokutového území. Na jeho ránu k tyči byl brankář Pavelec krátký.

63
    Po centru Vokadinoviče se k zakončení dostal STANISLAV KLOBÁSA, který svým druhým gólem v zápase srovnává na 3:3.

57
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Po přímém kopu Volešáka se k odraženému míči dostal LUKÁŠ PODRÁSKÝ, který znovu vrací vedení na stranu budějovického týmu.

49
    Po chybě Víta se do šance dostal MIRZAD MEHANOVIČ, který srovnává hned v úvodu druhé půle na 2:2.

37
    K penaltě se postavil zkušený LADISLAV VOLEŠÁK, který bez větších problémů vrátil vedení na stranu Dynama.

31
    Mehanovič pokutový kop neproměnil, jenže míč se po zákroku Pavelce dostal znovu k hostujícímu hráči, který hlavou poslal míč do břevna, od kterého se pak snesl k nohám nehlídaného STANISLAVA KLOBÁSY, pohodlně srovnal na 1:1!

5
    Jako první se ale střelecky prosadili fotbalisté Dynama, kteří se hned v 5. minutě hry dostávají do vedení. Volešák povedeným pasem vyslal do šance PETRA PASECKÉHO, který ranou podél brankaře dává první gól zápasu.

Aleš Strouha

Branky: 5. Pasecký, 37. Volešák (pen.), 57. Podráský – 31. Klobása, 49. Mehanovič, 63. Klobása, 85. Vukadinovič

Karty:   52. Vít (CEB), 58. J. Held (CEB), 83. Křiváček (CEB) – 74. Hakic (MBL)

Neproměněná penalta: 31. Mehanovič (MBL), brankář Pavelec zneškodnil

SK Dynamo Č. Budějovice: Pavelec – Vít, Podráský, Hanzlík – Schertler, J. Held (70. Křiváček), Čadek, Volešák, Horák (82. Pěnka) – Koreš, Pasecký (72. Krejčí)
    FK Mladá Boleslav: Hakic – Thalamy, Křapka, Hodač, Vukadinovič, Kateřiňák, Houžvička, Mehanovič (90. Lakatoš), Kozma (50. Lacek), Kocourek, Klobása (90. Kořínek)

Rozhodčí: Kotalík – Urban, Benedikt