Pondělí 24.11.2014, 21:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League

To je ode mne vše, děkuji za pozornost. Na přečtenou. (22:56:09)

Percentuální držení míče: 36:64
    Střely celkem (na branku): 7:15 (1:4)
    Rohy: 2:8
    Nathaniel Clyne vystřelil Southamptonu bod na hřišti Aston Villy a napravil zaváhání Frasera Forstera. Southampton však promarnil šanci stáhnout náskok vedoucí Chelsea, který se zvyšuje na 6 bodů.

Dnešní zápas je u konce, Aston Villa dokázala zaskočit favorita dnešního zápasu, když se dostala do vedení v třicáté minutě. Hosté ale zbraně nesložily a jednu z šancí přeci jen přetavili v gól. V jednaosmdesáté minutě vyrovnal Clyne.

90+3

90+3
    Hutton faulovaný na vlastní polovině, viníkem byl Mayuka.

90+3
    Ve vzdušném souboji se provinil jeden z hostujících hráčů. Aston Villa s rozehrávkou nikam nepospíchá.

90+2
    A další odkopnutí. Hra Aston Villy nyní připomíná hokejové oslabení.

90+2
    Domácím se nyní povedlo dvakrát míč odkopnout na polovinu soupeře.

90+1
    Ostrý centr Schneiderlina odvrátila obrana Aston Villy, zdá se, že tlak Svatých bude gradovat do velkých výšin.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty!

90
    Zápas se nám přehoupl do poslední minuty základní hrací doby. Uvidíme, kolik se bude nastavovat.
    Lampa, která byla postavena před Villa Park ke 140. výročí Aston Villy, vyzařovala světlo štěstí až do 81. minuty, kdy na 1:1 vyrovnal Nathaniel Clyne.

89
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Shane Long, přichází Jack Cork.

88
    Cissokho centroval do vápna, ale Fonte výborně zakročil a míč odkopl do zámezí. Následovat bude střídání.

87
    Domácí pokračují v kombinaci s míčem, ale stále se nemohou dostat až do pozic, odkud by šlo zakončit.