Třinec – Kometa Brno 5:4 (kon.) | Liberec – Sparta 4:2 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:4 (kon.)
HC Plzeň – Letňany 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 0:4 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 3:5 (kon.)
Poruba 2011 – Vítkovice 0:6 (kon.) | Zlín – Olomouc 6:2 (kon.) | Chomutov – PZ Kladno 8:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 28.11.2014, 17:00 • ZS Poruba • Extraliga staršího dorostu

54:59
    Csabala vystihl špatnou rozehrávku obránců a když byl dostižen, zabrzdil a poslal nahrávku na střed hřiště najíždějícímu Olšrovi. Ten mířil jen těsně nad branku.

53:51
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Opět střela pod horní tyč, tentokrát v podání DANIELA SPRATKA. Asistence: Matěj Šala a Petr Šendera.

51:50
    Do úniku se dostal Horváth, ale byl dostižen Čechmanem. I v pádu se však snažil postrčit kotouč do branky.

49:55
    Malina zůstal sám před brankou, naštěstí pro domácí pas Spratka zpoza brány promáchl a do brejku mohli jít Bialoň s Csabalou.

41:37
    Využitá přesilovka posílá Vítkovice do pětibrankového vedení. Spratek nahrál přes brankoviště VLASTIMILU MALINOVi, který z první střílel na bližší tyč, kde se Škoda sice přesouval, ale kotouč ještě stačil projít do brány. Asistence: Daniel Spratek.

41:01
    Halška vyloučen za hákování. Vítkovice mají první přesilovku.

35:26
    Nahrávky okolo brankoviště ukončil úspěšně střelou pod horní tyč ONDŘEJ HARTMANN. Asistence: Vlastimil Malina.

31:39
    Poruba útočila a před brankou podrážel Raška. Čtvrtá přesilovka pro domácí tým.

30:59
    Poruba přišla v útočné třetině o puk a Danielčak poslal pas přes střední pásmo DOMINIKU RAŠKOVI, který blafákem překonal Škodu svou druhou brankou. Asistence: Josef Danielčak.

26:29
    Poruba je opět v útočné třetině, ale Bijota nedal do střely pořádný důraz. Puk těsně minul levou vítkovickou tyč.

24:41
    Danielčak od pravého mantinelu vypálil a Škoda včas sklapl betony. Jenže vítkovický hráč dojížděl akci a do gólmanovy lapačky položené na ledě sekl. Dostal dvě minuty.

21:30
    Škoda vytěsnil střelu Maliny do ochranné sítě.

16:10
    Csabala stál sám před vítkovickou brankou a nestačil rychlou přihrávku Horvátha protečovat do odkrytého prostoru.

15:10
    Hosté tlak nakonec proměnili v druhou branku. Z pravého křídla střílel DOMINIK RAŠKA. Asistence: Radim Štěpánek a Radim Toman.

14:50
    Vítkovice zamkly Porubu před brankou. Dvakrát se podařilo Šenderovi vypálit na bránu. Škoda pokaždé do střely zasáhl a puk poslal mimo brankoviště.

11:25
    Za nedostatečnou výstroj (chybějící nákrčník) vyloučen vítkovický Danielčak.

08:21
    Tlak před Škodovou brankou vyústil v úvodní branku zápasu. RADIM TOMAN mířil nad gólmanovo rameno a trefil se těsně pod horní tyč. Asistence: Dominik Raška.

07:19
    Na druhé straně byl blízko prvního gólu porubský Csabala. Šimeček puk vyrazil do rohu.

4:03
    Na steč vyráží Spratek. Stupka mu poslal pas na střed hřiště, ale střelu zblokoval Boháč.

01:27
    Toman zavezl puk až do třetiny domácích. Nakonec se ke kotouči dostal Halška a uklidnil hru.

00:13
    Domácí se dostaly do útočné třetiny, kde si nedovoleně počínal Jakub Ďurkáč a za hrubost na Danga dostal dvě minuty.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 9. Toman (Raška), 16. Raška (Štěpánek, Toman), 31. Raška (Danielčak), 36. Hartmann (Malina), 42. Malina (Spratek), 54. Spratek (Šala, Šendera)

HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (Bayer) – Široký, Olšr, Bijota, Halška, Prepsl, Prokeš, Boháč, Skokan – Csabala, Horváth, Dang – Bialoň, Malát, Šustala – Irgl, Stach, Konvička – Holub, Veselý, Žídek
    HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Daňa) – Gabrhelík, Veřmiřovský, Štěpánek, Šendera, Ďurkáč, Čechman, Krčmář – Raška, Malina, Maxner, Toman, Vondál, Slánský, Spratek, Stupka, Danielčak, Hartmann, Šala

Rozhodčí: Trombík – Vengřín R., Rajnoch