Jekatěrinburg – Petrohrad 1:5 (kon.) | Magnitogorsk – Riga 5:4 (kon.) | Kazaň – Jokerit 1:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
5:4 (3:1, 1:3,1:0)
Dinamo Riga
Čtvrtek 11.12.2014, 15:00 • Metallurg Ice Arena (kapacita 7.500 diváků) • KHL

59:44
    Jan Kovář (MET) dostává ještě dvouminutový trest za vyhození puku do hlediště – zdržování hry.

56:26
    Potrestaným hráčem je Oskars Cibulskis (RIG).

49:52
    Charles Genoway (RIG) je vyloučen na 2 minuty za vyhození puku do hlediště – zdržování hry.

36:25
    Jan Kovář (MET) dostává 2 minuty za podražení.

30:12
    Oskars Cibulskis (RIG) srazil Kováře na zem a dvouminutový trest ho nemine.

26:47
    Další vyloučení na domácí straně. Za katr usedá Sergej Mozjakin (MET), který se provinil podražením.

22:40
    Vladimir Maleňkich (MET) dostává 2+2 minuty za vysokou hůl.

12:58
    Velká šance pro domácí, kteří si zahrají přesilovku 5 na 3! Maris Bičevskis (RIG) sekl Mozjakina a odpyká si tak 2 minuty.

12:15
    První vyloučení dnešního zápasu má na svědomí Charles Genoway (RIG), který je vyloučen na 2 minuty za hákování.

Jaroslav Přib

Branky a nahrávky: 4. Zaripov (Mozjakin), 8. Kovář (Mozjakin), 18. Mozjakin (Antipin, Kovář), 21. Kovář (Antipin), 45. Lee (Jakucenja, Platonov) – 10. Indrašis (Genoway, Jelisejevs), 26. M. Redlihs (K. Redlihs, Darzinš), 36. Videll (K. Redlihs, Darzinš), 39. Cibulskis (Darzinš, M. Redlihs)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov (A), Lee, Chabarov, Maleňkich, Ibragimov, S. Těreščenko – Mozjakin (C), Kovář, Zaripov (A) – Platonov, Osala, Grigorenko – Pare, Timkin, Junkov – Kaletnik, Jakucenja, Brent, Kosov
    Trenér: Mike Keenan (KAN)

Dinamo Riga: Deslauriers (Masalskis) – K. Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina (A), Sotnijeks, Jerofejevs, Augstkalns – Darzinš (C), M. Redlihs, Videll – Wilson, Cipulis, Hossa (A) – Jelisejevs, Džerinš, Indrašis – Skvorcovs, Mejja, Bičevskis
    Trenér: Artis Abols (LOT)

Rozhodčí: Karabanov, Drejev – Ivanov, Nesterov (všichni RUS)