Breda – Heerenveen 0:2 (kon.) | Willem II – Zwolle 0:1 (kon.) | Den Haag – Excelsior 2:2 (kon.)
GA Eagles – Cambuur 1:2 (kon.)
Go Ahead Eagles
1:2 (0:1)
SC Cambuur Leeuwarden
Sobota 13.12.2014, 20:45 • De Adelaarshorst (Deventer) • Nizozemská Eredivisie

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště na shledanou. (22:42:32)

V dnešním zápase vyhrává zcela zaslouženě SC Cambuur Leeuwarden 2:1.

Celý zápas byl vyrovnaný ale více gólu dali hosté. V prvním poločase dal gól do odkryté branka Barto. Ve druhém poločase nakonec vítěznou branku vstřelil mladičký Albert Rusnák na 2:0.
    Domácím se podařilo snížit až v samotném závěru druhého poločasu po parádní střele Denize Türüça.

DENIZ TüRüç - 1:2

90+4
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    DENIZ Türüç se s tím nepáral a poslal míč do levé tyče, od které se míč odráží do branky! Nádherný gól.

90+3
    Domácí budou zahrávat přímý volný kop z bezprostřední blízkosti velkého vápna.

90+2
    Trenér Cambuuru připravil ještě jedno taktické střídání a čeká na přerušení hry.

90+1
    Diváci opouští ve velkém stadion. Ti pochopili, kdo se stane dnešním vítězem.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

89
    Mezitím hosté v pohodě odolávají útokům hráčů Eagles.

89
    Blíží se konec dnešního zápasu. Uvidíme, kolik rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby.

88
    Hra pokračuje i s Drostem, který je schopen pokračovat ve hře.

88
    Droste se ocitl na zemi a rozhodčí zastavuje hru.

87
    Barto se dostal do zakončení, ale jeho střela nenadělala domácímu brankáři značné problémy.

85
    Na druhé straně se do pokutového území dostal De Sa, který neposlal míč za vylezlého Zeinstra!
    Hraniční situace při neuznané brance hostů

84
    Hosté vstřelili branku! Ogbechce dorážel vyražený míč do prázdné branky ale kvůli jeho postavení v ofsajdu branka nemůže platit.

83
    Hráči Cambuuru jsou skvěle takticky připraveni. Místo dlouhého nakopnutí, míč drží a snaží se kombinovat.

81
    Zeinstra měl plné ruce práce! Střílený centr vyrazil před sebe, kde stál ale Türüç, Ten z malého vápna přestřeluje prázdnou branku!