Kolín – Řisuty 8:1 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 9:5 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 2:4 (kon.)
HC Kobra Praha
9:5 (2:0, 2:2, 5:3)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 27.12.2014, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ

Tak to byla neuvěřitelná smršť gólů! Sice jsem před zápasem psal, že dnes padne asi hodně gólů, ale to, čeho jsme byli svědky na konci zápasu, čekal asi málo kdo.

Utkání mělo dlouho vyrovnaný průběh, pak se vedení ujala Kobra. Ta vedla už 4:0, když se Vrchlabí povedlo snížit na dvoubrankový rozdíl. Následně Kobra pokaždé odskočila a Vrchlabí se vrátilo na rozdíl dvou branek. Vše odstartovaly oslabení jednotlivých týmů. Nejprve se prosadil ve 46. minutě Kučera, ve svém oslabení pak Matějka v minutě 49. Necelou minutu na to dal ještě v přesilovce gól Borovanský. Od 52. do 54. minuty jsme viděli padnout těžko uvěřitelných pět gólů.

Vyloučených dnes moc nebylo, Kobra si zahrála 4 (1 proměnila), Vrchlabí 2 bez úspěchu.

To je ode mne pro dnešek vše, u dalšího onlajnu na počtenou. Přeji příjemný večer. (20:19:57)

60:00

59:51
    Bílek krásným semaforem pokryl střelu Vrchlabí. Zdá se, že je skóre rozhodnuté.

58:43
    Na puku jsou ale nyní domácí.

58:10
    Zakázané uvolnění hostů.

57:46
    Vrchlabí se dál snaží snížit, Kobra se brání.

57:04
    Borovanský jel sám, nakonec mu obránce zablokoval hůl a puk se odrazil mimo.

55:44
    Oba týmy hrají velice aktivně, zdá se, že je jen otázkou času kdy padne další gól.

53:48
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    To opravdu není lichotivá vizitka pro obranu. Za Vrchlabí se prosadil PATRIK URBAN!
    Asistence: Patrik Fořt.

53:36
    Kobra právě vstřelila branku!
    Skóre navýšil MARTIN ČURDA.
    Asistence: Jakub Evan.

53:11
    Další gól. JIŘÍ KALLA nájezd dva na jednoho chtěl vyřešit přihrávkou před bránu, brankář si ale střelu srazil.
    Bez asistence.

52:10
    Tak to začíná být opravdu kanonáda! Na druhé straně se prosadil podobným způsobem jako Šťastný DOMINIK NOVÁK!
    Asistence: Frank Kučera, Jakub Evan.

51:15
    Nádhernou akci sehrálo Vrchlabí! Filip zády k bráně přihrál před ní volnému TOMÁŠOVI ŠŤASTNÉMU, který backhandem přehodil Bílka přímo do růžku brány.
    Asistence: Martin Filip, Ondřej Hamerský.

50:44
    Dvakrát v krátkém sledu vyhodili hosté na zakázané uvolnění.

49:35
    První využitá přesilovka utkání! Kobře náskok získal zpátky dnešní asistent kapitána MICHAL BOROVANSKÝ.
    Asistence: Frank Kučera.

48:51
    To co se povedlo Kobře se nyní povedlo Vrchlabí! Po samostatném úniku se prosadil ve vlastním oslabení JAN MATĚJKA! Znovu je tak utkání pouze o dvě branky.

48:27
    Jakubec odešel za držení protihráče.

48:12
    Kobra ve výhodě, tentokrát si domácí zahrají přesilovou hru.

47:02

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 14. Kučera (Šteiner), 20. Slanina (Malý, Pohl), 22. Malý, 26. Borovanský (Šteiner, Kocman), 46. Kučera (Šteiner, Evan), 50. Borovanský (Kučera), 53. Novák (Kučera, Evan), 54. Kalla, 54. Čurda (Evan) – 29. Jakubec (Filip, Šťastný), 31. Šťastný (Jakubec), 49. Matějka, 52. Šťastný (Filip, Hamerský), 54. Urban (Fořt)

HC Kobra Praha: Bílek (Coufal) – Evan, Šteiner, Cafourek, Verbík, Švaříček – Pohl, Kučera, Čurda, Malý, Slanina, Novák, Borovanský, Kocman (C), Strnad, Půlpán, Kalla
    Trenér: Miloslav Šeba

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Sobotka) – Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Bažant, Hlaváč – Jakubec (C), Filip (A), Šťastný, Matějka, Jirků, Bláha (A), Oppelt, Urban, Fořt, Srnský
    Trenér: Josef Řeháček

Rozhodčí: Hornáček – Klouček, Beránek