Znojmo – Budapešť 3:6 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:6 (1:3, 1:2, 1:1)
VASAS Budapešť
Neděle 04.01.2015, 17:00 • Zimní stadion města Znojma • Erste Bank Juniors League

Znojmo nakonec v utkání prohrává poměrem 3:6. Hosté byli lepší a vítězství si zasloužili. Orlům dnes trochu vázla koncovka a vyráběli až příliš chyb v obraně. Po šesti domácích výhrách tak přichází pro Znojemské prohra.

Hezký nedělní večer! (19:02:15)

60:00

58:01
    Orli právě vstřelili branku!
    Hezký moment v podání JANA JAMBORA. Ten se po křídle natlačil před gólmana, objel protihráče a zakončuje kolem ruky do horní části brány. Asistence: Josef Březina.

57:01

56:51
    Puk po další chybě v přihrávkách putuje do střední třetiny. Teď už to pro Znojmo vypadá dobře. Alespoň v tomto oslabení.

56:21
    Na jeho konci stál Bukor, ale netrefuje puk, který proklouzl do rohu kluziště.

55:51
    VASAS je ale rychle zpět a opět roztáčí kolotoč před gólmanem.

55:28
    Několik přiťuknutí na modré čáře vyhání hosty do středního pásma.

55:02
    Dvě minuty pro Tondla (ZNO) za faul kolenem.

54:52
    Zbývá posledních pět minut. Rozhodčí bude vylučovat. Ponechána výhoda Budapešti.

54:00
    Znojmo si ale také není s rozehrávkou ve vlastní obranné třetině zrovna dvakrát jisté a gólman musí často krýt jejich minely...

53:15
    Další dva neúspěšné znojemské útočné pokusy končí již ve středním pásmu. Nyní mohou rozehrávat hosté.

52:30
    Znojmo rozehrává dlouhým pasem až z vlastního obranné pásma, ale v útoku operoval samotný Mikulič, který záhy o kotouč u mantinelu přichází.

51:59
    A občas také zazlobí... Jako třeba teď. Törok ale z kruhu trefuje jen náruč Daňa.

51:21
    Domácí jsou v této pasáži hry častěji u puku, ale zatím se jim nepodařilo skórovat. Hosté už jen kontrolují závěr duelu.

50:44
    Další velká šance. Hosté chybují! Tentokrát vyrobili hrubku v rozehrávce ve svém obranném pásmu a ke kotouči se dostal Patrik Tondl, jehož rána prolétla kolem lapačky gólmana a jen lehce olízla tyčku.

49:44
    Obrovská šance před Patrika Bulína, před kterým se po odrazu otevírala téměř prázdná klec. Znojemský útočník ale nezvládl rychle zpracovat kotouč a z čepele mu jej sebral bránící hráč soupeře.

49:34
    Pokračuje se v plném počtu hráčů na obou stranách, tentokrát už se hra zdržuje před Garbaczem.

48:48

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 13. Bulín J. (Kuntoš, Jambor), 31. Bulín P. (Bulín J.), 59. Jambor (Březina) – 2. Gombos (Horváth), 11. Gombos (Oroszi, Szlama), 11. Szlepka (Szekely-Madai, Suranyi), 28. Török (TS), 39. Szlepka (Suranyi, Szekely-Madai), 45. Rozsa

HC LERAM Orli Znojmo: Daňo – Pucher, Kuntoš, Kruckovyč, Brabec – Niederhafner, Krejčí, Tondl – Jambor, Bulín J., Bulín P. – Březina, Mikulič
    VASAS Budapešť: Garbacz (Bozso) – Bukor, Bolla, Kovats, Salamon, Oroszi, Rozsa – Szlama, Varga, Czako – Gombos, Horvath, Török – Surayni, Szekely-Madai, Szlepka – Rawiri, Rooney, Aguirre.