Znojmo – Miskolc 8:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
8:2 (6:1, 2:1, 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
Neděle 18.01.2015, 13:00 • Zimní stadion města Znojma • Erste Bank Juniors League

55:05
    Teď ale budou mít šanci. Patrik Bulín (ZNO) si musí odpočinout na dvě minuty.

48:11
    Brabec měl trochu obtíže s rozehrávkou za svou klecí a s neodbytným soupeřem, nakonec se mu podařilo přihrát svému spoluhráči, ale neodpustil si vybít zlost a dotírajícího protihráče narazil na bránu, která se převrátila. Brabec (ZNO) tak inkasuje menší trest za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

47:01
    Za sekání si dvě minuty odsedí Karda (MIS).

41:47
    Hosté ale zbytečně faulují. Dvě minuty pro Deaka (MIS) za nedovolené bránění.

34:52
    Další trest. Dvě minuty inkasuje Milan Bernath za napadení (MIS).

32:30
    Dvě minuty pro Jambora (ZNO) – nedovolené bránění.

29:01
    Síly na ledě se vyrovnají. Mikulič (ZNO) si jde sednout na dvě minuty za nedovolené bránění, které má na svědomí znojemský gólman Daňo.

28:24
    Další početní výhoda pro Znojma. Za podražení inkasuje menší trest Danko (MIS).

24:46
    Dvě minuty za krosček pro Komjatiho (MIS).

21:33
    A Miskolc si vyzkouší i přesilovku. Niederhafner (ZNO) si odsedí dvě minuty za podražení.

19:45
    Tondl pálil z kruhu, brankář neměl puk zcela pod kontrolou a vznikla před ním menší strkanice. Rozhodčí vylučuje na obou stranách. Tondl (ZNO) – hrubost a Gyorfy (MIS) taktéž hrubost.

19:29
    To se jim po delší době podařilo, ale hosté si opět počínali trochu nevybíravě u zadního mantinelu, kde se těžce zvedá Tondl. Szücs (MIS) si po domluvě rozhodčích odsedí dvě minuty za sekání. Početní výhoda pro Znojmo pět na tři.

18:43
    Miskolc jde do čtyř. Menší trest za nedovolené bránění pro Laczka (MIS).

07:34
    Trest na straně Znojma. Dvě minuty inkasuje Jan Bulín (ZNO) za sekání.

03:19
    Dvě minuty za sekání pro Bernatha (MIS).

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 3. Bulín J., 6. Bulín J. (Kruckovyč), 10. Bulín J. (TS), 11. Bulín J. (Tondl), 13. Bulín J. (Niederhafner), 14. Bulín J. (Jambor), 33. Jambor (Tondl), 40. Bulín J. (Kruckovyč, Kuntoš.) – 17. Szopos (Szücs, Zekov), 40. Szücs (Szopos, Laczko)

HC LERAM Orli Znojmo: Daňo – Pucher, Brabec, Kruckovyč, Krejčí – Kuntoš, Březina, Tondl – Jambor, Bulín J., Bulín P. – Niederhafner, Mikulič.
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Kiss – Laczko, Ban, Gyorfy, Danko, Bernath, Poszar, Nagy – Szücs, Szopos, Zekov – Karda, Komjati, Deak – Samaraglai, Molnar, Seres.