Liberec – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Kladno – Olomouc 5:2 (kon.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Vítkovice – Třinec 3:4 (po pr.) | Chomutov – Slavia 2:4 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:1 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 3:2 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 22.01.2015, 17:00 • ČEZ aréna Ostrava • DHL Extraliga juniorů

Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek dne a budu se těšit někdy opět na počtenou. (19:19:37)

Moravskoslezské derby je u konce. Rozhodně se nedá říct, že by některý z týmů byl jasně lepší, spíše se šance přelévaly ze strany na stranu stejně jako hra, ale vyššímu počtu branek stály v cestě nepřesnosti. Dva body si tedy odvážejí do svého domova hosté, když v prodloužení zvládl rozhodující branku vstřelit chvíli po skončené přesilovce Pisarik.

62:44
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté se i po vypršení přesilovky zdrželi před vítkovickou brankou, zblízka vystřelil tvrdou střelou prémiový bod pro svůj tým ALEX PISARIK – 3:4. Asistence: Tadeáš Jaroš, Ondřej Kovařčík.

62:39

62:17
    Třinec zpět před Svobodou.

61:58
    Hosté chvíli strávili v pásmu, ale vítkovičtí bez problémů znovu vyhazují.

61:26
    Ollender vyrazil za pukem ale posílá ho do ochranní sátě za brankou.

61:19
    Vítkovickým se podařilo vyhodit puk do bezpečí.

61:02
    Hosté vytvořili přesilovkový kolotoč,ale ještě nevystřelili.

60:39
    Oddechový čas pro hosty.

60:39
    Za podražení bude pykat vítkovický Charvát.

60:25
    Bude se vylučovat na straně Vítkovic, pro teď mohou Oceláři hrát v pěti.

60:01

Oba týmy daly ve třetí části po gólu, více ale gólmani nepovolili. I proto se za pár okamžiků staneme svědky prodloužení v tomto ocelářském derby.

60:00

59:53
    Puk v útočném pásmu Třince, ale domácí jej mají pod kontrolou.

59:27
    Protiútok domácích, vítkovický hráč ale končí v síti místo puku.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 20. Kuťák (Ollender, Demel), 20. Gřeš (Kafka, Jáchym), 52. Kuťák (Ollender, Demel) – 19. Kovařčík M. (Christov, Bednář), 28. Pala (Jašek, Stránský), 45. Christov (Pisarik), 63. Pisarik (Jaroš, Kovařčík O.)

HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Zavadil) – Adamík, Demel, Puzič, Charvát, Ďurkáč – Ballner, Gřeš, Illéš, Kafka, Blahuta, Kuťák, Ollender, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar
    HC Oceláři Třinec: Dudáček (Hlaváč) – Pisarik, Heider, Stránský, Roman, Adámek, Zahradníček – Pěnčík, Murín, O. Kovařčík, Jašek, Severa, Bednář, Pala, Christov, Jaroš, M. Kovačík

Rozhodčí: Mikula P. – Barteček L., Vengřín R.