Sjezd SZ (druhý den) | (probíhá) |
SP v biatlonu - štafeta mužů 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) | | | SP v biatlonu - štafeta žen 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Německo (kon.) |
Skikros - kvalifikace muži, Kreischberg | Vítěz: V. Ö. Norberg (SWE) (kon.) | | | Skikros - vyřazovací jízdy mužů a žen, Kreischberg | Vítěz: F. Flišar (SLO) a A. Limbacherová (AUT) (kon.) |
SP v alpském lyžování - slalom mužů, 1. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - Super-G žen, St. Moritz | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
SP v alpském lyžování - slalom mužů, 2. kolo | Vítěz: M. Hargin (SWE) (kon.) |
SP v běhu na lyžích - skiatlon muži 2x15 km | M. Vylegžanin (RUS) (kon.) | | | SP v běhu na lyžích - skiatlon ženy 2x7,5 km | J. Čekalevová (RUS) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - muži HS134, Sapporo | Vítěz: R. Koudelka (CZE) (kon.) | | | SP ve skocích na lyžích - ženy HS106, Oberstdorf | Vítěz: D. Iraschková-Stolzová (AUT) (kon.) |
Utkání hvězd NHL - dovednostní soutěže | Tým Foligno - Tým Toews 25:19 (kon.) |
konec
SP ve skocích na lyžích - ženy HS106, Oberstdorf
Vítěz: D. Iraschková-Stolzová (AUT)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí
1. Daniela IRASCHKOVÁ-STOLZOVÁ (AUT) 234,2 bodů.
2. Carina VOGTOVÁ (GER) 233,7 b.
3. Taylor HENRICHOVÁ (CAN) 228,6 b.
4. Jacqueline SEIFRIEDSBERGEROVÁ (AUT) 215,1 b.
5. Sara TAKANAŠIOVÁ (JPN) 213,1 b.
6. Eva PINKELNIGOVÁ (AUT) 205,9 b.
7. Špela ROGELJOVÁ (SLO) 202,5 b.
8. Nita ENGLUNDOVÁ (USA) 194,7 b.
9. Chiara HÖLZLOVÁ (AUT) 194,7 b.
10. Juki ITOVÁ (JPN) 192,2 b.
11. Eva LOGAROVÁ (SLO) 191,0 b.
12. Maja VTIČOVÁ (SLO) 189,9 b.
13. Julia CLAIROVÁ (FRA) 187,8 b.
14. Juka SETOVÁ (JPN) 182,7 b.
15. Irina AVVAKUMOVOVÁ (RUS) 182,5 b.
16. Urša BOGATAJOVÁ (SLO) 180,2 b.
17. Jessica JEROMEOVÁ (USA) 179,6 b.
18. Sofja TICHONOVOVÁ (RUS) 179,4 b.
19. Coline MATTELOVÁ (FRA) 177,8 b.
20. Juliane SEYFARTHOVÁ (GER) 177,6 b.
21. Kaori IWABUČIOVÁ (JPN) 176,4 b.
22. Katja POZUNOVÁ (SLO) 173,2 b.
23. Gianina ERNSTOVÁ (GER) 171,2 b.
24. Julia KYKKÄNENOVÁ (FIN) 168,0 b.
25. Anna HÄFELEOVÁ (GER) 165,4 b.
26. Katharina ALTHAUSOVÁ (GER) 162,6 b.
27. Svenja WÜRTHOVÁ (GER) 158,7 b.
28. Line JAHROVÁ (NOR) 158,4 b.
29. Henriette KRAUSOVÁ (GER) 156,3 b.
20. Ulrike GRÄSSLEROVÁ (GER) 153,7 b.
Pořadí po 1. kole:
1. Daniela IRASCHKOVÁ-STOLZOVÁ (AUT) 120,3 b.
2. Carina VOGTOVÁ (GER) 119,0 b.
3. Špela ROGELJOVÁ (SLO) 111,3 b.
4. Taylor HEINRICHOVÁ (CAN) 108,2 b.
5. Jacqueline SEIFRIEDSBERGEROVÁ (AUT) 105,1 b.
5. Eva PINKELNIGOVÁ (AUT) 105,1 b.
7. Sara TAKANAŠIOVÁ (JPN) 102,8 b.
8. Julia CLAIROVÁ (FRA) 102,0 b.
9. Chiara HÖLZLOVÁ (AUT) 98,6 b.
10. Eva LOGAROVÁ (SLO) 97,4 b
...
38. Michaela DOLEŽALOVÁ (CZE) 68,0 b.
1. Daniela IRASCHKOVÁ-STOLZOVÁ (AUT) 234,2 bodů.
2. Carina VOGTOVÁ (GER) 233,7 b.
3. Taylor HENRICHOVÁ (CAN) 228,6 b.
4. Jacqueline SEIFRIEDSBERGEROVÁ (AUT) 215,1 b.
5. Sara TAKANAŠIOVÁ (JPN) 213,1 b.
6. Eva PINKELNIGOVÁ (AUT) 205,9 b.
7. Špela ROGELJOVÁ (SLO) 202,5 b.
8. Nita ENGLUNDOVÁ (USA) 194,7 b.
9. Chiara HÖLZLOVÁ (AUT) 194,7 b.
10. Juki ITOVÁ (JPN) 192,2 b.
11. Eva LOGAROVÁ (SLO) 191,0 b.
12. Maja VTIČOVÁ (SLO) 189,9 b.
13. Julia CLAIROVÁ (FRA) 187,8 b.
14. Juka SETOVÁ (JPN) 182,7 b.
15. Irina AVVAKUMOVOVÁ (RUS) 182,5 b.
16. Urša BOGATAJOVÁ (SLO) 180,2 b.
17. Jessica JEROMEOVÁ (USA) 179,6 b.
18. Sofja TICHONOVOVÁ (RUS) 179,4 b.
19. Coline MATTELOVÁ (FRA) 177,8 b.
20. Juliane SEYFARTHOVÁ (GER) 177,6 b.
21. Kaori IWABUČIOVÁ (JPN) 176,4 b.
22. Katja POZUNOVÁ (SLO) 173,2 b.
23. Gianina ERNSTOVÁ (GER) 171,2 b.
24. Julia KYKKÄNENOVÁ (FIN) 168,0 b.
25. Anna HÄFELEOVÁ (GER) 165,4 b.
26. Katharina ALTHAUSOVÁ (GER) 162,6 b.
27. Svenja WÜRTHOVÁ (GER) 158,7 b.
28. Line JAHROVÁ (NOR) 158,4 b.
29. Henriette KRAUSOVÁ (GER) 156,3 b.
20. Ulrike GRÄSSLEROVÁ (GER) 153,7 b.
Pořadí po 1. kole:
1. Daniela IRASCHKOVÁ-STOLZOVÁ (AUT) 120,3 b.
2. Carina VOGTOVÁ (GER) 119,0 b.
3. Špela ROGELJOVÁ (SLO) 111,3 b.
4. Taylor HEINRICHOVÁ (CAN) 108,2 b.
5. Jacqueline SEIFRIEDSBERGEROVÁ (AUT) 105,1 b.
5. Eva PINKELNIGOVÁ (AUT) 105,1 b.
7. Sara TAKANAŠIOVÁ (JPN) 102,8 b.
8. Julia CLAIROVÁ (FRA) 102,0 b.
9. Chiara HÖLZLOVÁ (AUT) 98,6 b.
10. Eva LOGAROVÁ (SLO) 97,4 b
...
38. Michaela DOLEŽALOVÁ (CZE) 68,0 b.
1. Daniela IRASCHKOVÁ-STOLZOVÁ (AUT) 234,2 bodů.
2. Carina VOGTOVÁ (GER) 233,7 b.
3. Taylor HENRICHOVÁ (CAN) 228,6 b.
4. Jacqueline SEIFRIEDSBERGEROVÁ (AUT) 215,1 b.
5. Sara TAKANAŠIOVÁ (JPN) 213,1 b.
6. Eva PINKELNIGOVÁ (AUT) 205,9 b.
7. Špela ROGELJOVÁ (SLO) 202,5 b.
8. Nita ENGLUNDOVÁ (USA) 194,7 b.
9. Chiara HÖLZLOVÁ (AUT) 194,7 b.
10. Juki ITOVÁ (JPN) 192,2 b.
11. Eva LOGAROVÁ (SLO) 191,0 b.
12. Maja VTIČOVÁ (SLO) 189,9 b.
13. Julia CLAIROVÁ (FRA) 187,8 b.
14. Juka SETOVÁ (JPN) 182,7 b.
15. Irina AVVAKUMOVOVÁ (RUS) 182,5 b.
16. Urša BOGATAJOVÁ (SLO) 180,2 b.
17. Jessica JEROMEOVÁ (USA) 179,6 b.
18. Sofja TICHONOVOVÁ (RUS) 179,4 b.
19. Coline MATTELOVÁ (FRA) 177,8 b.
20. Juliane SEYFARTHOVÁ (GER) 177,6 b.
21. Kaori IWABUČIOVÁ (JPN) 176,4 b.
22. Katja POZUNOVÁ (SLO) 173,2 b.
23. Gianina ERNSTOVÁ (GER) 171,2 b.
24. Julia KYKKÄNENOVÁ (FIN) 168,0 b.
25. Anna HÄFELEOVÁ (GER) 165,4 b.
26. Katharina ALTHAUSOVÁ (GER) 162,6 b.
27. Svenja WÜRTHOVÁ (GER) 158,7 b.
28. Line JAHROVÁ (NOR) 158,4 b.
29. Henriette KRAUSOVÁ (GER) 156,3 b.
20. Ulrike GRÄSSLEROVÁ (GER) 153,7 b.