FC Ferreira – Benfica 1:0 (kon.)
FC Paços Ferreira
1:0 (0:0)
Benfica Lisabon
Pondělí 26.01.2015, 21:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira • Portugalská Primeira Liga

90+7
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Paraiba, přichází Manuel José.

90+5
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Talisca, přichází Gonzalo Guedes.

90+5
    Žlutou kartu dostává Sergio Oliveira (FC Paços Ferreira).

90+3
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Vascho Rocha, přichází Nélson Pedroso.
    Sergio OLIVEIRA - 1:0

90
    Ferreira právě vstřelila branku!
    SERGIO OLIVEIRA s přehledem proměňuje pokutový kop a domácí jdou do vedení.

89
    Žlutou kartu dostává Eliseu (Benfica Lisabon).
    Faul Eliseu (BNF), pokutový kop!

89
    Byla nařízena penalta ve prospěch FC Pacos, Eliseu fauluje Hurtada.

84
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Minhoca, přichází Paolo Hurtado.

82
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Andreas Samaris, přichází Derley.

72
    Žlutou kartu dostává Andreas Samaris (Benfica Lisabon) za faul zezadu na Paraibu, kterého srazil k zemi.
    Trenér FC Pacos vykázán na tribunu

67
    Domácí kouč Paulo Fonseca nyní neudržel emoce "na uzdě" a sudí Duarte Paixão ho vykazuje z lavičky na tribunu.

62
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Ola John, přichází Pizzi.
    Povedená střela Oliveiry (Pacos)

46
    Júlio César se hned v první minutě druhého poločasu zaskvěl po střele Sergio Oliveiry!
    Júlio César zachránil Benfiku

30
    Júlio César nyní zachránil svůj tým, domácí se tam dostali do zakončení, skvělý zákrok!
    Hosté trefují tyč

23
    Další velká šance hostů, míč se tam po střele Salvia a teči bránícího Héldera odrazil od tyče!
    Lima trefuje pouze břevno!

19
    Tým Benfica Lisabon neproměnil pokutový kop, Lima orazítkoval pouze břevno!
    Ruka - pokutový kop!

18
    Byla nařízena penalta ve prospěch Benfiky! Ricardo zahrál rukou ve vlastním vápně.