SK Karviná – Poruba 2011 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Přerov 1:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:4 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 4:3 (1:0 po s.n.) | Opava – Břeclav 5:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 4:5 (po pr.)
Nymburk – Řisuty 6:4 (kon.) | Klatovy – Trutnov 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 5:0 (kon.)
Pelhřimov – Sokolov 2:3 (kon.) | Děčín – Kobra 7:5 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 9:1 (kon.)
HC Tábor
9:1 (2:1, 5:0, 2:0)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 31.01.2015, 18:00 • ZS Tábor • 2. liga skupina Západ

Domácí tedy vítězí 9:1, díky povedené druhé třetině. Hosté se na nic nezmohli a nepředvedli výkon hodný jejich postavení v tabulce. Tímto se s vámi loučím, někdy přístě napočtenou. (20:14:15)

60:00

59:45
    Domácí publikum děkuje hokejistům a ty si nahrávají za vlastní brankou.

58:24
    Domácí hrají v plném počtu.

56:24
    Vyloučen hráč domácího týmu Seidl na dvě minuty za držení.

55:48
    Tábor právě vstřelil branku!
    Domácím vedou 9:1! Kanov vystřelil od modré čáry a Neužil vyrazil kotouč jen k volnému VOJTĚCHU MRKVIČKOVI, který měl lehký úkol. Asistence: Jan Kanov

55:40
    Vyloučen hráč hostí Srnský na dvě minuty za hákování.

54:45
    Domácí Seidl byl jasně faulován, ale rozhodčí zústává v klidu.

53:09
    Oba týmy hrají v plném počtu.

52:00
    Domácí Seidl se dostal sám před brankáře, ale blafákem do backhandu se neprosadil.

51:10
    Hraje se čtyři na čtyři.

51:09
    Vzájemné vyloučení. Na domácí straně Mařík dvě minuty za hákování. Na hostující Urban dvě minuty za nafilmovaný pád.

49:48
    Domácí Matušík mohl jet sám na branku, ale jeden z hostujících hráčů po něm hodil hokejku, ale rozhodčí zústává v klidu. Domácímu publiku se to nelíbí.

49:32
    Fořt byl sám před Pancem, ale ten ho skvěle vychytal lapačkou. Nádherný zákrok domácího brankáře!

48:34
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

48:08
    Mladíček Györi je přichuti. Prohodil si hostujícího obránce, ale na poslední chvíli mu kotouč sjel z hole. Skvělá akce v podání mladíčkého útočníka.

47:25
    Panec předvedl skvělý zakrok proti střele Urbana.

46:18
    Domácí jdou do vedení 8:1! Mrkvička skvěle našel volného MARKA GYÖRIHO a ten se blafákem do backhandu nemýlil. Je to jeho první branka v seniorské kategorii! Asistence: Vojtěch Mrkvička

Dnešní utkání sleduje 1482 diváků!

45:49
    Domácí se dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

44:25
    Hosté hrají v plném počtu. Domácí zahrozili v přesilové hře, ale branka se jim vstřelit nepodařila.

43:32
    Havran střílel a jeho střelu tečoval Seidl, ale jenom do brankáře hostů.

42:08
    Březina střílel do proti pohybu brankáře, ale ten na poslední chvíli vyrazil kotouč vyrážečkou.

41:25
    Domácí hrají v plném počtu a začíná jim dlouhá přesilová hra.

40:53
    Hosté mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

40:35
    Domácí hrají ve čtyřech. Hraje se čtyři na čtyři.

40:02
    Hosté mají k dispozici krátkou přesilovou hru čtyři na tři.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:42.

40:00

39:26
    Ve stejném čase dostává dvě minuty domácí Heršálek za krosček.

39:26
    Hostující Klement dostává trest pět plus dokonce utkání za hru vysokou holí.

38:36
    Vyloučen hráč domácího týmu Hlaveš na dvě minuty za nedovolené bránění.

37:25

36:48
    Zakázané uvolnění hostů.

36:39
    Hostům se nic nedaří a zdá se že je dnešní utkání rozhodnuté.

35:16
    Domácí zvyšují na 7:1! Mařík krásně našel volného LADISLAVA HLAVEŠE a ten už měl před sebou prázdnou branku. Asistence: Martin Mařík

34:11
    Vyloučen hráč hostí Hamerský na dvě minuty za vražení na hrazení.

33:31
    Střela Heršálka od červené čáry končí v lapačce Neužila.

32:50
    Domácí jsou lepším týmem a nepouští hosty k ničemu.

31:44
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

30:10

29:54
    Hosté znovu vyhazují a přesilová hra domácích je u konce.

28:52
    Hosté vyhazují až k Pancovi. Domácí musí začít od vlastní branky.

28:10
    Vyloučen hráč hostí Klement na dvě minuty za hákování.

27:39
    Domácí vedou už 6:1! Dvořákovu střelu vyrazil Neužil jen k volnému MARTINU MAŘÍKOVI a ten se už z doražky prosadil. Asistence: Marcel Dvořák

26:39
    Havranova střela od modré čáry skončila ve výstroji Neužila.

26:23
    Vyloučen hráč hostí Urban na dvě minuty za faul kolenem.

25:08
    Hosté si berou oddechový čas.

25:08
    Domácí využívají přesilovou hru! Kellner našel skvěle od mantinelu VOJTĚCHA MRKVIČKU a ten se trefil přesně k tyči. Asistence: David Kellner

24:56
    Vyloučen hráč hostů Matějka na dvě minuty za držení.

24:35

24:21
    Domácí dávají branku v oslabení! Matušík skvěle vybojoval kotouč v útočné třetině a našel volného MARTINA MAŘÍKA a ten se trefil přesně pod horní tyčku. Asistence: Jakub Matušík

24:09

23:41
    Domácí znovu vyhazují až k Neužilovi. Hostům se nedaří dostat do útočné třetiny.

23:08
    Domácí vyhazují až k Neužilovi.

22:35
    Domácí Seidl dostává dvě minuty za podražení.

22:11
    Hostující Fořt byl sám před Pancem, ale jeho střela skončila ve výstroji domácího brankáře.

20:27
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Mrkvička skvěle vybojoval kotouč a nahrál volnému DAVIDU KELLNEROVI a ten nádherně zakončil blafákem do backhandu a zavěsil pod horní tyčku. Asistence: Vojtěch Mrkvička

20:02

20:01

20:00

19:33
    Vzájemné vyloučení. Za domácí Heršálek dvě minuty za držení. Za hosty Hlaváč dvě minuty za nafilmovaný pád.

18:16

17:41
    Jebavý střílel hned po vhazování, ale jeho střelu Panec vyrazil do ochranné sítě.

17:32
    Střela Klementa od modré čáry skončila v lapačce Pance.

17:06
    Hra vysokou holí v podání hostujícího týmu. Vhazování v obranném pásmu hostů.

17:03
    Domácí vyhazují.

16:11
    Domácí jdou do vedení! Mařík jel sám na branku byl faulován a rozhodčí nařídíl trestné střílení. MARTIN MAŘÍK se rozjel a střelou na lapačku nedal Neužilovi šanci. Bez asistence

16:11
    Trestné střílení pro domácí! Pojede Mařík

15:46
    Vyloučen domácí Heršálek na dvě minuty za nedovolené bránění.

15:33

15:21
    Kellner vyhazuje.

14:19

13:33
    Domácí budou vyloučeni. Vyloučen Dvořák na dvě minuty za hru vysokou holí.

13:16
    Postavení mimo hru v podání hostujícího týmu.

12:53
    Domácí se dostali do přečíslení tři na dva a Seidl našel krásně Mrkvičku, ale jeho střelu Neužil vyrazil vyrážečkou.

12:33
    Hra vysokou holí v podání hostujících hráčů. Vhazovat se bude po pravici Neužila.

11:42
    Zakázané uvolnění Vrchlabí.

11:22
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Hosté vyrovnávají! Kotouč se ocitl u nohy Pance a hosté do jeho brusle mlátili a nakonec puk dostali do sítě. Střelcem branky je PATRIK URBAN. Bez asistence

11:01
    Střela Urbana skončila ve výstroji Pance. Vhazovat se bude po jeho levici.

10:31
    Střela Fořta byla zblokovaná nad branku Pance.

09:10
    Domácí mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

08:20
    Domácí jdou do vedení! Kanov byl hned po buly sám na modré čáře a jeho střelu tečoval LADISLAV HLAVEŠ do proti pohybu hostujícího brankáře. Asistence: Jan Kanov, Jakub Matušík

08:15
    Hostující Lenoch dostává dvě minuty za držení.

07:59
    Zayml nabil na modrou čáru Györimu, ale jeho střela byla zblokovaná do ochranné sítě.

07:53
    Hosté hrají v plném počtu.

07:37
    Hosté znovu vyhazují až k Pancovi.

06:50
    Střela Kanova byla zblokovaná a hosté vyhazují.

05:53
    Domácí budou mít k dispozici přesilovou hru. Vyloučen hráč hostů Matějka na dvě minuty za hákování.

04:37

03:52
    Střelu Maříka od modré čáry zblokoval jeden z hostujících obránců.

02:44
    Hostující Urban se objevil sám před Pancem, ale blafák do backhandu se mu nepovedl.

02:06
    Györi se objevil sám před brankářem, ale jeho střela šla těsně vedle branky.

00:56
    Tábor začal zápas velkým tlakem, ale Kanova střelu zblokoval jeden z hostujících obránců.

00:01

Hockey Club Tábor: Panec (Klestil) – Havran, Černý, Hlaveš, Kanov, Heršálek, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl – Březina, Matušík, Mařík – Kolomý, Zayml, Györi

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Sobotka) – Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč, Skočovský – Jakubec, Filip, Šťastný – Bláha, Jirků, Vlach – Matějka, Urban, Fořt – Kerekanič, Srnský

Rozhodčí: Jechoutek – Dančišin, Matějíček.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 9. Hlaveš (Kanov, Matušík), 17. Mařík (TS), 21. Kellner (Mrkvička), 25. Mařík (Matušík), 26. Mrkvička (Kellner), 28. Mařík (Dvořák), 36. Hlaveš (Mařík), 47. Györi (Mrkvička), 56. Mrkvička (Kanov) – 12. Urban

HC Tábor: Panec (Klestil) – Havran, Černý, Hlaveš, Kanov, Heršálek, Dvořák – Kellner, Mrkvička, Seidl – Březina, Matušík, Mařík – Kolomý, Zayml, Györi

Rozhodčí: Jechoutek – Dančišin, Matějíček