SK Karviná – Poruba 2011 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Přerov 1:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:4 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 4:3 (1:0 po s.n.) | Opava – Břeclav 5:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 4:5 (po pr.)
Nymburk – Řisuty 6:4 (kon.) | Klatovy – Trutnov 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 5:0 (kon.)
Pelhřimov – Sokolov 2:3 (kon.) | Děčín – Kobra 7:5 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 9:1 (kon.)
HK Opava
5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Sobota 31.01.2015, 17:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • 2. liga skupina Východ

52:20
    Vítek se dostal do samostatného úniku, klička do bekhendu mu ale nevyšla, puk mu totiž sjel z čepele.

42:47
    Dvě minuty za sekání dostává domácí Pavelek.

41:13
    Opava právě vstřelila branku!
    JAKUB VÍTEK se nyní s pořádnou dávkou štěstí prosazuje. Nejprve si dravý útočník objel bránu a poté propasíroval kotouč mezi Šurého betony. Asistence: Ivo Kocián a Tomáš Měch.

39:22
    Wolf se prodral po své pravé straně až do zakončení, jeho prudkou ránu vyrazil Šurý vyrážečkou do ochranné sítě.

38:08
    Mosler (Opava) dostává 2 minuty za faul vysokou holí.

36:48
    Brankáře Klimeše nahrazuje Šurý.

36:48
    RADEK TŮMA obdržel kotouč na modré čáře a propálil vše, co mu stálo v cestě. Brankář Klimeš se při tomto gólu srazil s jedním z Opavanů, uvidíme, zda utkání dochytá. Asistence: Tomáš Měch.

33:53
    SLezan si vytváří dvoubrankový náskok! Mladý bek TOMÁŠ ČERNÝ prostřelil brankáře Klimeše mezi betony a navyšuje tak vedení svého celku. Asistence: Ivo Kocián a Jakub Vítek.

32:57
    Vojáček (Břeclav) obdržel dvě minuty za podražení.

31:23
    Slezan využívá početní výhodu! LUKÁŠ SVOBODA se dokázal zorientovat v předbrankovém prostoru a dorazil kotouč do odkryté svatyně. Asistence: Petr Wolf a Petr Chalupa.

30:41
    Hosté hráli v šesti a jsou za to potrestáni dvěma minutami.

29:50
    Kocián stál úplně sám před Klimešem a vypálil, i tentokrát Klimeš podržel svůj celek!

22:00
    Dvě minuty za sekání dostává hotující Konečný.

19:20
    Máme tady vyloučení na obou stranách. Za krosček dostává 2 minuty hostující Průdek. V témže čase obdržel 2 minuty za nafilmovaný kapitán Opavy Měch.

18:27
    Polok stál zcela sám před Klimešem, ani tentokrát se ale opavskému útočníkovi nepodařilo překonat tohoto brankáře.

16:04
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Hosté vyrovnávají. RADEK ZHÁŇAL využil zaváhání Opavanů na útočné modré a dostal se do samostatného úniku, ve kterém střelou nad Šafránkovo rameno srovnává 1:1. Bez asistence.

14:02
    Slezan bude hrát další přesilovku. Menším trestem za hákování je potrestán Směřička.

11:16
    Radek Tůma (Opava) fauloval loktem a dostává 2 minuty.

09:39
    Puk nyní poskakoval před prázdnou bránou hostů, nikdo z domácích jej ale nedostal za brankovou čáru!

08:41
    Vítek obdržel přihrávku ihned poté, co vyskočil z trestné lavice. Společně s Kociánem uháněli na jednoho obránce, druhý jmenovaný trefil beton Klimeše!

06:32
    Vítek (Opava) si odsedí 2 minuty za faul vysokou holí.

06:19
    Vítek mohl zamést kotouč do odkryté klece, trefil pouze lapačku Klimeše.

05:43
    A bude to dvojnásobná přesilovka. Konečný (Břeclav) obdržel 2 minuty za podražení.

05:03
    První vyloučení v dnešním utkání. Höss (Břeclav) dostává 2 minuty za hákování.

04:40
    Po špatné rozehrávce Břeclavi se ke střele dostal Ivo Kocián, bohužel pro domácí trefil pouze vyrážečku Klimeše!

02:35
    Slezan otevírá skóre! Kapitán TOMÁŠ MĚCH se dostal k odraženému puku a bez rozmýšlení vypálil. Na tuto ránu do horní části branky byl brankář Klimeš krátký. Asistence: Radek Tůma a Jakub Vítek.

Vojtěch Konečný

Branky a nahrávky: 3. Měch (Tůma, Vítek), 32. Svoboda (Wolf, Chalupa), 34. Černý T. (Kocián, Vítek), 37. Tůma (Měch), 42. Vítek (Kocián, Měch) – 17. Zháňal

HK Opava: Šafránek (Plánovský) – Vrabel, Černý T., Slavík, Tichý, Tůma, Pavelek, Mosler – Měch, Herman, Rousek, Vítek, Polok, Kafka, Kocián, Vaněk, Wolf, Černý L., Svoboda, Chalupa
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Klimeš (37. Šurý) – Směřička, Miklík, Höss, Dittrich, Fejt, Vojáček – Beneš, Červenka, Medek, Kučera, Tobola, Zháňal, Kozel, Medřický, Buhaj, Konečný, Kubáč, Průdek, Čápek, Papp

Rozhodčí: Šutara – Rychlý, Řezáč