Bayern – Schalke 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Freiburg 1:0 (kon.) | Hannover – Mohuč 1:1 (kon.)
Frankfurt – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Bayern Mnichov
1:1 (0:0)
FC Schalke 04
Úterý 03.02.2015, 20:00 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga

To je z mé strany vše, dobrou noc. (22:26:56)

Je dobojováno. Bayern nezvládl ani druhý zápas v tomto roce a se Schalke pouze remizoval 1:1. Nutno dodat, že duel hodně ovlivnilo vyloučení ze 17. minuty, kdy vyfasoval červenou kartu domácí Boateng. Hosté neproměnili pokutový kop a nakonec se do vedení dostal Bayern, když se trefil Robben. Poslední slovo ale měl Höwedes, který vyrovnal na konečných 1:1.

90+1
    Lewandowski vysoko přestřelil.

90
    Lewandowski se hezky uvolnil a vystřelil z hranice velkého vápna, ale branku Schalke trefit nedokázal.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Mitchell Weiser, přichází Sebastian Rode.

87
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Kevin-Prince Boateng, přichází Tranquillo Barnetta.

86
    Žlutou kartu dostává Bastian Schweinsteiger (Bayern Mnichov).

84
    Max Meyer šel do vápna, kde ho zastavil Benatia. Hostující borec upadl, ale penalta se nekoná.

83
    Domácí přidali a je to znát. Bayern je aktivnější a snaží se duel rozhodnout, ale zatím hosté odolávají.

81
    Žlutou kartu dostává Mitchell Weiser (Bayern Mnichov).

80
    Posledních deset minutek. Uvidíme, zda se dočkáme ještě nějaké branky, ta další by mohla být zároveň brankou vítěznou.

78
    Robben se dostával na malém vápně k míči, ale nakonec byl zastaven pomezním rozhodčím, ofsajd.

77
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Sidney Sam, přichází Leroy Sané.

76
    Hostující hráč byl ošetřován, ale už se opět hraje. U míče jsou domácí fotbalisté.

75
    Arjen Robben upadl po souboji ve vápně hostů, ale pokutový kop rozhodčí neodpískal.