Heracles – Groningen 2:2 (kon.) | Ajax – Alkmaar 0:1 (kon.)
Heracles Almelo
2:2 (1:0)
FC Groningen
Čtvrtek 05.02.2015, 18:30 • Polman Stadion (Kapacita: 8 500) • Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera a někdy příště opět na shledanou. (20:26:52)

Dnešní zápas nakonec končí zcela zaslouženě remízou 2:2. Zápas byl velmi vyrovnaný, domácí se dostali do vedení ve 38. minutě, když se trefil Darri, poté ve druhém poločase, v 66. minutě vyrovnal de Leeuw. Domácí se opět dostali do vedení v 76. minutě po gólu Weghorsta. Hosté to ale nevzdali a v 88. minutě vstřelil vyrovnávací gól Chery. Oba týmy si tak odváží z dnešního zápasu jeden bod.

Držení míče : 40% – 60%
    Střely celkem : 7 – 7
    Střely na branku : 3 – 3

90+6

90+5
    Domácí budou ještě střídat. Hřiště opouští Darri a místo něj nastupuje Navrátil.

90+5
    Rozhodčí každou chvíli ukončí dnešní zápas.

90+4
    Mahi hledal z levé strany centrem ve vápně Hoesena, ten se však k hlavičce nedokázal dostat.

90+3
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty!

89
    První žlutou zápasu vyfasoval domácí hráč Bruns.
    Tjaronn CHERY - 2:2

88
    Groningen právě vstřelil branku!
    Hosté znovu vyrovnávají! Mahi se dostal skvěle s míčem po levé straně až do vápna, poté na hranici brankové čáry přihrál zpět do vápna k úplně osamocenému TJARONNOVI CHERYMU a ten zavěsil doprostřed brány pod břevno.

87
    Domácí budou zahrávat rohový kop a příliš s ním nepospíchají.

86
    Rusnák vyslal jedovatou střelu z hranice vápna, Telgenkamp však předvedl skvělý zákrok proti této střele.

85
    Právě se rozběhlo posledních 5 minut zápasu.

83
    Bacuna se dostal s míčem po pravé straně až do vápna, poté hledal na zadní tyči de Leeuwa, před tím ale zasáhl míč jeden z obránců a málem si vstřelil vlastní gól.