CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 2:0 (kon.) | SK Jilemnice – Jílové 2:1 (3:1 po pen.) | SMR PLUS Zlín – Gioia B2Balance Brno 0:4 (kon.)
Větřní – Del FUEGO "B" Plzeň 4:3 (kon.) | Jílové – CHEMCOMEX Praha 0:5 (kon.) | Šakalí hněv M. Třebová – SK Jilemnice 3:2 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň – SMR PLUS Zlín 1:5 (kon.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:4 (kon.) | Jílové – Šakalí hněv M. Třebová 0:1 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – SK Jilemnice 2:1 (kon.) | Del FUEGO "B" Plzeň – Gioia B2Balance Brno 2:12 (kon.) | SMR PLUS Zlín – Větřní 1:2 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – Gioia B2Balance Brno 6:3 (kon.) | Větřní – Šakalí hněv M. Třebová 3:4 (0:3 po pen.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:0 (3:2 po pen.)
CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 5:0 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň
1:5 (1:2)
SMR PLUS Zlín
Sobota 07.02.2015, 12:30 • Valtice • Český pohár v sálovém fotbalu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Hezký den z jihomoravských Valtic. V ráji nekonečných vinohradů dnes proběhne finále Českého poháru v sálovém fotbale a my vám z těchto závěrečných bojů nabídneme všechna utkání. Pro město a jeho sportovní halu se navíc jedná o generálku na pořádání Ligy mistrů, která se uskuteční právě na tomto místě 18. – 23. května.

Systém turnaje

Osm týmů bylo rozděleno do dvou skupin, z nichž dva nejlepší postoupí do semifinále, v němž bude nasazen vítěz skupiny proti druhému nejlepšímu z opačné skupiny. Vítězové semifinále postoupí do finále, poražení se v penaltovém rozstřelu utkají o třetí místo.

Ve skupinách je hrací doba stanovena na 2x15 minut hrubého času, při nerozhodném výsledku následují 3 penalty na každé straně. Pokud se ani potom nerozhodne, pokračuje se do rozhodnutí po jedné penaltě na každé straně. Vítěz penaltového rozstřelu získává 1 bod do tabulky navíc.

Play-off se hraje na 2x20 minut hrubého času, případně následuje prodloužení 2x5 minut. Pokud se ani po prodloužení nerozhodne, kope se 5 penalt na každé straně. Pokud ani poté nebude znám vítěz, kope se po jedné penaltě na každé straně.

Skupiny

A

Chemcomex Praha (Kraj Praha)
    Šakalí hněv Moravská Třebová (Východočeský region)
    SK SICO Sportovní centrum Jilemnice (Liberecký kraj)
    Autocentrum Jílové (Ústecký kraj)

B
    SMR Plus Zlín (Zlínský kraj)
    Gioia B2Balance Brno (Jihomoravský kraj – pořadatel)
    Bombarďáci Větřní (Jihočeský kraj)
    Del FUEGO Plzeň "B" (Plzeňský kraj)

Del FUEGO "B" Plzeň: Pagáč – Jindřich, Gabriel (C), Bednář, Král, Zelený.

SMR PLUS Zlín: O. Soukeník (C) – Haloda, Helešic, Hubáček, Chvíla, Janík, Kostka, Kovář, Křepelka, Světlík, Valkovič, Zapletal. Trenér: J. Soukeník.

Rozhodčí: Nečas, Skula.

1

1
    Zlín hned na úvod sehrál rychlou útočnou akci, na jejímž konci ale nakonec ani nezakončil.

1
    Haloda před brankou hledal Janíka, ten ale míč proběhl a Pagáče neohrozil.

2
    Z naprosto nulové šance a ještě navíc z otočky to zkoušel Kostka. Výsledkem byla střela do stěny za Pagáčovou brankou.

3
    Plzeň je zatím pod tlakem, to ale byla v prvním utkání taky a nakonec prohrála díky trestnému kopu v závěru druhého poločasu.

4
    Ponechané výhody využil Křepelka, jenž ale z dobré pozice a v náběhu zakončil vedle!

4
    Plzeňští se dožadovali odpískání hry rukou před zlínskou brankou, hra ale pokračuje.

5
    Pagáč musel pod nohy Zapletalovi a ačkoliv jej to nakonec moc bolelo, gólu zabránil.

5
    Nádherný sportovní okamžik! Gabriel nic nevymýšlel, vzal míč na polovině hřiště a krásnou ránou orazítkoval břevno! Soukeník se natahoval marně.

6
    Před branku si naběhl Kostka a mířil do protipohybu brankáře, jenomže zároveň také vedle.

6
    Bednář si narazil s Gabrielem, byl sám před brankou, ale trefil jen Soukeníka!

7
    Následně znovu vypálil Bednář, míč letěl vedle a Soukeník jej jen zkontroloval.

8
    Hra se teď trochu rozkouskovala, nadále však platí, že míč má častěji v držení Zlín.

9
    Po vhazování pálil Kostka, jeho střela nártem byla sražena imo.

9
    Teď už byl Zlín opravdu blízko, Janík na zadní tyči ale místo do branky mířil od branky!

9
    Oddechový čas pro Zlín.

10
    Haloda byl držen před brankou, dokázal se otočit, ale byl již příliš blízko Pagáčovi.

10
    Zlín teď naprosto prohospodařil situaci dva na jednoho.

11
    Del FUEGO "B" Plzeň právě vstřelilo branku!
    Gabriel si zaběhl za obranu a vybojoval vhazování, po kterém poslal míč JOSEFU JINDŘICHOVI, jenž mezi nohy prostřelil Soukeníka.

12
    Zapletal pronikal po pravé straně a nakonec svou střelou donutil Pagáče k zákroku u jeho levého tyče.

13
    Zlínský brankář Ondřej Soukeník zahrál s míčem za půlící čárou a obdržel žlutou kartu.

14
    SMR PLUS Zlín právě vstřelil branku!
    Helešic prokázal dobrý přehled o hře, do kříže poslal míč na zadní tyč, kde nikým nekrytý TOMÁŠ HALODA srovnal stav utkání.

15
    Haloda obešel jednoho hráče, pak si dal ale míč daleko od nohy a přišel o něj.

15
    Haloda vystřelil pouze do boční konstrukce.

15
    Následně zůstal po jednom z ostřejších soubojů ležet na palubovce Bednář, Zlín si vyžádal oddechový čas.

15
    Nadějnou standardní situaci pro Zlín rozehrál Kovář, který přiťukl míč TOMÁŠI HALODOVI, jenž střelou pod břevno propálil Pagáče.

Zlín sice na závěr prvního poločasu otočil skóre, Plzeň se ale prezentuje nesmírně sympatickým výkonem.

16

16
    TOMÁŠ HALODA ihned na začátku druhého poločasu zkompletoval hattrick.

17
    Zlín si nerozuměl při rozehrávce, Plzeň ale následného vhazování k ničem využila.

17
    Jan Chvíla zastavil unikajícího Zeleného a stal se druhým držitelem žluté karty z tohoto utkání.

18
    Křepelka obral o míč Gabriela a ten může poděkovat Pagáčovi, který se skvěle natáhl a tuto střelu vytáhl mimo tři tyče!

19
    Zlín byl blízko čtvrté brance, Kovář ale napálil jen brankovou konstrukci!

20
    Výbornou kombinaci Zlína zakončoval z téměř ideální pozice Kostka, Pagáč zasáhl.

20
    Zlín se dostává do vedení o tři branky, sám před brankáře nezaváhal TOMÁŠ HALODA.

21
    Bednář zatahal za dres Chvílu, první faul ve druhém poločase tak patří Plzni.

21
    Chvíla to zkusil přímo na branku, Pagáč neměl příliš práce.

22
    Pagáč musel pokrýt další bombu, s tímto pokusem Křepelky to měl složitější, protože skoro nic neviděl.

23
    Zapletal se i přes těsné bránění od Gabriela dokázal kousek od branky otočit a potom vystřelit Pagáčovi do náruče.

23
    Bednář vystihl trestuhodně špatnou rozehrávku Kostky, šel sám na brankáře, ale zakončil jen do padajícího Soukeníka!

24
    Zlín pak mohl přidat svou pátou branku, celou situaci ale překombinoval.

24
    Zapletal si zpracoval míč na prsa a potom zkusil zády k brance zakončit. Pokus vyšel, gólový efekt ale nepřinesl.

25
    Zapletal nabil proti noze Kostkovi, který však pálil jen do bloku plzeňských hráčů!

26
    Druhý faul Zlína ve druhé půli má na svědomí Kovář, tentokrát to odnesl Zelený.

26
    Chvíla se otočil s míčem i přes soupeře na zádech, pak ale nedokázal vystřelit na Pagáčovu branku.

26
    Zlín si trochu zahrál s ohněm, Soukeník pak ale skvěle vykryl Jindřicha.

27
    Po autovém vhazování hlavičkoval Chvíla, nepřesně.

27
    Oddechový čas Plzně.

28
    Gabriel vystihl velmi špatnou rozehrávku Soukeníka, nicméně neodhodlal se zakončit, dokud byla branka prázdná!

28
    Toto je utkání TOMÁŠE HALODY. Nikým nehlídán si naběhl na zadní tyč, kde do uklidil Zapletalovu přihrávku a vstřelil svou pátou branku v utkání.

29
    Po tlaku Zlína se do útoku dostala také Plzeň, Bednář ale pálil do Soukeníkova ramene.

30
    Haloda chtěl Zapletalovi oplatit gólovou přihrávku, Zapletal ale Pagáče nepřetlačil.

30
    Následně mohl Haloda přidat šestou brankou, pálil ale jen do boční sítě.

Na závěr ještě Gabriel prověřil připravenost Soukeníka, na výsledku, který pěti góly zařídil Tomáš Haloda, to ale nic nezměnilo. (13:42:26)

Václav Petrů

Branky: 11. Jindřich (Gabriel) – 14. Haloda (Helešic), 15. Haloda (Kovář), 16. Haloda, 20. Haloda, 28. Haloda (Zapletal)

Karty:   13. O. Soukeník (SMR), 17. Chvíla (SMR)

Rozhodčí: Nečas, Skula