CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 2:0 (kon.) | SK Jilemnice – Jílové 2:1 (3:1 po pen.) | SMR PLUS Zlín – Gioia B2Balance Brno 0:4 (kon.)
Větřní – Del FUEGO "B" Plzeň 4:3 (kon.) | Jílové – CHEMCOMEX Praha 0:5 (kon.) | Šakalí hněv M. Třebová – SK Jilemnice 3:2 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň – SMR PLUS Zlín 1:5 (kon.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:4 (kon.) | Jílové – Šakalí hněv M. Třebová 0:1 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – SK Jilemnice 2:1 (kon.) | Del FUEGO "B" Plzeň – Gioia B2Balance Brno 2:12 (kon.) | SMR PLUS Zlín – Větřní 1:2 (kon.)
CHEMCOMEX Praha – Gioia B2Balance Brno 6:3 (kon.) | Větřní – Šakalí hněv M. Třebová 3:4 (0:3 po pen.) | Gioia B2Balance Brno – Větřní 1:0 (3:2 po pen.)
CHEMCOMEX Praha – Šakalí hněv M. Třebová 5:0 (kon.)
Del FUEGO "B" Plzeň
2:12 (1:5)
Gioia B2Balance Brno
Sobota 07.02.2015, 14:50 • Valtice • Český pohár v sálovém fotbalu

Plzni evidentně došli síly, Brno míří do semifinále. Ze základních skupin zbývá už jen jedno utkání. (16:13:56)

30
    To je neskutečné! Král šel sám na brankáře, obešel jej, jenomže váhal se zakončením a snažil se míč dopravit do branky hlavou. Vypršel mu ale časový limit!

30
    Sierotova střela z otočky minula branku o hodně metrů.

30
    Utkání se již vyloženě dohrává.

29
    Král vyslal dopředu Bednáře, ten už ale neměl dostatek sil.

28
    Gioia B2Balance Brno právě vstřelilo branku!
    Doubravský hodil míč MARTINU HANUŠOVI, který prostřelil Pagáče.

27
    Hanuš se zjevil zcela sám před brankou, obstřelil Pagáče a s ním i branku!

26
    Ovčačík si konečně zachytal, Sierota jej napálil z bezprostřední blízkosti do nohou.

25
    JOSEF CIESLAR obstřelil zeď a napasoval míč do levého horního rohu Pagáčovy branky.

24
    T. Prokeš byl faulován kousek před brankou, nadějná pozice pro Brno.

24
    Střela T. Prokeše byla sražena za koncovou čáru.

23
    DARIUSZ SIEROTA byl sám před brankou, Pagáč prakticky vystihl jeho úmysl, nicméně se míč odrazil od jeho ruky za brankovou čáru.

23
    Gabriel si naběhl na odražený míč a nártem jej poslal vedle branky.

22
    T. Prokeš v další šanci, tentokrát Pagáče nadvakrát nepřekonal.

21
    Macko utekl po levé straně, naservíroval míč TOMÁŠI PROKEŠOVI a ten zvýšil na rozdíl sedmi branek. Gólostroj pokračuje.

21
    Další akce Brna až do kuchyně, kterou zakončil MILAN KLIMEŠ.

20
    Jen co jsem to dopsal, šel JAN OVČAČÍK opět sám na brankáře, tentokrát zvolil kličku a pak už jen pohodlně zakončil do branky.

20
    Plzeň po vstřelené brance pookřála.

19
    Obrana Plzně se rozestoupila, Ovčačík šel sám na brankáře, zvolil ale pouze střelu právě do něj!

18
    Del FUEGO "B" Plzeň právě vstřelilo branku!
    Brňané si nerozuměli před brankou, čehož využil JOSEF JINDŘICH.

18
    JOSEF CIESLAR si vzal před brankou míč mezi nohy, vyskočil, obhodil si soupeře a pak jej doklepl do branky.

17
    Macko si navedl míč na osu hřiště a potom prověřil Kubicu, který krásně zasáhl nohou!

16
    Akce Brna skončila jen míčem pro Plzeň.

16

Na závěr poločasu ještě vypálil Jindřich, Kubica nemusel zasahovat, míč letěl do boční sítě. Brno jasně ovládlo první poločas, ten druhý by měl být pouhou formalitou.

15
    MILAN KLIMEŠ vybojoval míč na útočné polovině a potom zamířil doslova přesně do vinglu.

14
    Plzeň si párkrát vyměnila míč na své polovině a potom jej poslala do zámezí.

13
    Oddechový čas Plzně.

13
    Gabriel si ukousl příliš velké sousto, Sierota zadovkou prostrčil míč Cieslarovi, jenž zatáhl situaci do tři na nikoho a TOMÁŠE PROKEŠ před prakticky prázdnou brankou měl jednoduchou úlohu.

12
    Plzni se nedaří dostat se ze sevření, Brno kombinuje s míčem na útočné polovině.

11
    Cieslar během oddechového času namaloval celou situaci, Brno ji pravděpodobně i tak sehrálo, T. Prokeš ale nakonec zakončoval jen do soupeře.

11
    Oddechový čas pro Gioia B2Balance Brno.

11
    T. Prokeš teď byl sám před Pagáčem, trefil jej ale přesně do připravených dlaní!

10
    Klimeš našel před brankou MARTINA HANUŠE a ten rovněž neměl problém.

10
    Prakticky identická situace, jen teď centroval Doubravský a o krok na míč nedosáhl Doubravský.

9
    Hanuš vybojoval míč a potom jej doslova centroval před branku, kde na něj těsně nedosáhl Klimeš.

8
    Doubravský hledal před brankou Hanuše, toho ale předskočil Gabriel a na poslední chvíli vykopl míč.

8
    Ovčačík táhl útok po levé straně, potom vystřelil a musí znovu pro míč, protože jeho pokus byl sražen.

7
    TOMÁŠ PROKEŠ si narazil míč se Sierotou a potom je uklidil do odkryté části branky.

6
    Cieslar výborně obešel dva protihráče a potom na zadní tyči hledal T. Prokeše, jenž se pokoušel zakončit patičkou. To mu ale nevyšlo a míč patří Pagáčovi.

6
    Bednář nakonec vystřídal a hra pokračuje.

5
    Hra je přerušena, komplikace má Bednář. Pravděpodobně se jedná o vyražený dech.

5
    Sierota dostal míč k T. Prokešovi, který z nulového úhlu málem dal šťastnou branku!

5
    T. Prokeš stihl míč na hrací ploše a potom ze strany pádil k brance, kterou svou střelou minul.

4
    Del FUEGO "B" Plzeň právě vstřelil branku!
    Doubravský na své polovině ztratil míč, Král jej o něj obral, ještě předvedl krásnou technickou finesu a přihrál PATRIKU GABRIELOVI, jenž krásnou ránou po zemi k tyči srovnal stav utkání.

3
    Na vhazování si naskočil opět Bednář a Kubica měl co dělat, aby míč dostal co nejdál od své branky.

3
    Rychlé přenesení hry na Klimeše nevyšlo, následně si střeleckou příležitost vypracoval Bednář, jeho pokus byl sražený mimo.

2
    Je zcela evidentní, kudy se bude hra ubírat. Plzeň hraj celý turnaj v pěti lidech v poli, má tedy jen jednoho náhradníka a fyzické síly ji jednou musí dojít.

1
    Nejrychlejší gól turnaje – Brnu stačilo dvanáct vteřin. Klimeš zatáhl míč po levé straně, poslal jej před branku a tam jej pohodlně do branky uklidil JAN OVČAČÍK.

1

Del FUEGO "B" Plzeň: Pagáč – Jindřich, Gabriel (C), Bednář, Král, Zelený.

Gioia B2Balance Brno: Bartoň, Kubica, Kunický – Cieslar (C), Doubravský, Hanuš, Klimeš, Macko, Ovčačík, T. Prokeš, Sierota. Trenér: J. Prokeš.

Rozhodčí: Uhlár, Skula.

Skupiny

A

Chemcomex Praha (Kraj Praha)
    Šakalí hněv Moravská Třebová (Východočeský region)
    SK SICO Sportovní centrum Jilemnice (Liberecký kraj)
    Autocentrum Jílové (Ústecký kraj)

B
    SMR Plus Zlín (Zlínský kraj)
    Gioia B2Balance Brno (Jihomoravský kraj – pořadatel)
    Bombarďáci Větřní (Jihočeský kraj)
    Del FUEGO Plzeň "B" (Plzeňský kraj)

Systém turnaje

Osm týmů bylo rozděleno do dvou skupin, z nichž dva nejlepší postoupí do semifinále, v němž bude nasazen vítěz skupiny proti druhému nejlepšímu z opačné skupiny. Vítězové semifinále postoupí do finále, poražení se v penaltovém rozstřelu utkají o třetí místo.

Ve skupinách je hrací doba stanovena na 2x15 minut hrubého času, při nerozhodném výsledku následují 3 penalty na každé straně. Pokud se ani potom nerozhodne, pokračuje se do rozhodnutí po jedné penaltě na každé straně. Vítěz penaltového rozstřelu získává 1 bod do tabulky navíc.

Play-off se hraje na 2x20 minut hrubého času, případně následuje prodloužení 2x5 minut. Pokud se ani po prodloužení nerozhodne, kope se 5 penalt na každé straně. Pokud ani poté nebude znám vítěz, kope se po jedné penaltě na každé straně.

Hezký den z jihomoravských Valtic. V ráji nekonečných vinohradů dnes proběhne finále Českého poháru v sálovém fotbale a my vám z těchto závěrečných bojů nabídneme všechna utkání. Pro město a jeho sportovní halu se navíc jedná o generálku na pořádání Ligy mistrů, která se uskuteční právě na tomto místě 18. – 23. května.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:50.

Václav Petrů

Branky: 4. Gabriel (Král), 18. Jindřich – 1. Ovčačík (Klimeš), 7. T. Prokeš (Sierota), 10. Hanuš (Klimeš), 13. T. Prokeš (Cieslar, Sierota), 15. Klimeš, 18. Cieslar, 20. Ovčačík, 21. Klimeš, 21. T. Prokeš (Macko), 23. Sierota, 25. Cieslar, 28. Hanuš (Doubravský)

Rozhodčí: Uhlár, Skula