Linz – Znojmo 4:3 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
4:3 (1:0, 2:0, 1:3)
HC LERAM Orli Znojmo
Úterý 10.02.2015, 19:15 • Keine Sorgen Eisarena Linz • bet-at-home ICE Hockey League

Do tabulky si tak nepřipisují žádný bod. Šanci o nápravu budou mít během víkendu, kdy sehrají hned dvě domácí utkání. V pátek přijede na jih Moravy Salzburg, v neděli Fehérvár. (21:40:52)

Orlům se třígólové manko dohnat nepodařilo, přesto Linzi tři body nedarovali a ve třetí třetině vytvořili z utkání pořádné drama.

59:25
    Znojmo je kompletní a má posledních 35 sekund na vyrovnání.

59:01
    Běží poslední minuta zápasu.

57:55
    Bača je na ledě. Znojmo pokračuje ve čtyřech.

57:25
    A nyní odchází na trestnou lavici i Nemčík (ZNO) – 2 minuty za podražení.

55:55
    Situace na vyrovnání se však stěžuje. Vyloučen Bača (ZNO) – 2 minuty za držení.

55:11
    Orli právě vstřelili branku!
    S góly se nyní v Linzi roztrhl pytel! PETER PUCHER znovu snižuje na rozdíl jediné branky! Asistence: Ondřej Fiala, Ondrej Šedivý.

53:25
    Linz právě vstřelil branku!
    Přichází však rychlá odpověď domácích. Autorem branky je JASON ULMER, jenž poslal puk nad ležícího Holta. Asistence: Brian Lebler, Brad Moran.

52:58
    A drama je na světě! Sedm minut před koncem třetí třetiny se prosazuje další znojemský obránce. Tentokrát MARTIN NEMČÍK, který se trefil mezi betony Ouzase. Asistence: Peter Pucher.

51:29
    Hosté přesilovku soupeře ubránili.

49:59
    Podešva (ZNO) oslabí na dvě minuty svůj tým – hrubost.

48:50
    Orli posílají všechny síly do útoku, jsou aktivnějším týmem na ledě. Linz hrozí z protiútoků.

46:59
    Ze stejné pozice jako Bača to nyní zkusil Fiala, ale Ouzas si tentokrát s pukem věděl rady.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 17. Lebler (Ulmer, Moran), 32. Oullette (Iberer, Ulmer), 39. Oberkofler (Mitterdorfer, Ouellette), 54. Ulmer (Lebler, Moran) – 47. Bača (Grof), 53. Nemčík (Pucher), 56. Pucher (Fiala, Šedivý)

Steinbach Black Wings Linz: Ouzas (Dechel) – Murphy, MacDonald, Dorion, Piché, Lukas R., Mitterdorfer, Fechtig, Mayrhauser – Ulmer, Moran, Lebler – Kozek, Hisey, Iberer – Spannring, Ouellette, Oberkofler – Macierzynski, Lukas P., Gaffal.
    HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvátal) – Štach, Sova, Pavlikovský, Nemčík, Klimíček, Bořuta, Bača, Grof – Tomas, Podešva, Rehuš – Šedivý, Pucher, Havlík – Beroun, Šeda, Číp – Novák, Klhůfek, Fiala.

Rozhodčí: Warschaw, Kincses – Nemeth, Smeibidlo