Kometa Brno – Chomutov 2:3 (po pr.) | Třinec – Zlín 7:1 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 5:4 (kon.)
Pardubice – Kladno 4:3 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:2 (kon.) | Liberec – Sparta 1:4 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
Piráti Chomutov
Sobota 14.02.2015, 12:40 • Sportcentrum Lužánky • DHL Extraliga juniorů

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký den. (15:05:47)

Hosté dokázali ve třetí třetině zápas srovnat, v nastaveném čase pak obrat v zápase dokonali.

62:14
    Piráti právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Chomutov otáčí skóre a vítězí. Vítěznou trefu zajistil kapitán MARTIN ŠŤOVÍČEK. Asistence: Patrik Huňady.

61:35
    Po střele Šťovíčka se puk po mantinelu dokutálel až do středního pásma.

61:01
    Kometa dokázal ihned po buly vyhodit touš z pásma.

60:58
    Oddechový čas pro Brno.

60:58
    Hosté si zahrají v početní výhodě čtyř proti třem.

60:28
    Dymáček se hnal do útoku, přes chomutovského obránce se však nedokázal proháčkovat.

60:01

V třetí periodě jsme byli svědky dvou branek, tentokrát ze strany hostů. Základní hrací doba tedy o výsledku nerozhodla a za několik minut půjdeme do prodloužení.

60:00

59:46
    Zákrok si ještě připisuje Dvořák, velká šance to ovšem nebyla.

58:56
    Zápas se už dohrává, ani jeden z celků nechce udělat rozhodující chybu.

58:07
    Hosté se dopustili ofsajdu.

57:07
    Brno využívá hybridního icingu,což se mnohým chomutovským hráčům nelíbí. Hra však plyne dál.

56:47
    A máme vyrovnáno! Dlouhý tlak dokázal zužitkovat JAKUB CHRPA, který puk nasměřoval bekhendovou střelou k levé tyči. Asistence: Robert Černý, Martin Šťovíček.

55:20
    Hosté jsou již delší dobu zaparkovaní před Jekelem. Naopak Brno soustavně brání.

Veronika Freyová

Branky a nahrávky: 12. Dymáček (Vlček), 14. Nohel (Denk) – 49. Janák (Cestr, Meliško), 57. Chrpa (Černý, Šťovíček), 63. Šťovíček (Huňady)

HC Kometa Brno: Jekel (Krček) – Cívka, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček (C), Šnajnar – Kozel, Pokorný, Denk – Biolek, Nohel, Dufek – Král, Boltvan, Grünwald – Dymáček, Ondráček
    Piráti Chomutov: Dvořák (Lukeš) – Meliško, Hierman, Cestr, Černý – Procházka, Wágner, Šťovíček (C) – Macháček, Jirušek, Tupý – Dimitrov, Bednář, Janák – Kellerstein, Huňady, Macháček P. – Strunz, Chrpa

Rozhodčí: Dědek – Kříž, Maťašovský