West Brom – West Ham 4:0 (kon.) | Derby – Reading 1:2 (kon.) | Blackburn – Stoke 4:1 (kon.)
Crystal Palace – Liverpool 1:2 (kon.)
Derby County
1:2 (0:0)
Reading FC
Sobota 14.02.2015, 16:00 • iPro Stadium - Derby • FA Cup

To je z tohoto atraktivního utkání vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u online přenosu na počtenou. (18:07:42)
    Reading se dostal do čtvrtfinále FA Cupu teprve počtvrté v historii! Povedlo se mu to v letech 1927, 2010, 2011 a právě i v roce 2015

STATISTIKY

Držení míče 60%:40%
    Střely na branku 8:5
    Rohové kopy 6:2
    Ofsajdy 2:0
    Fauly 11:21

Je dobojováno! Máme za sebou fantastické utkání 5. kola anglického FA Cupu, ze kterého nakonec odchází vítězně hostující Reading! Domácí byli v první půli lepším celkem pouze do doby, než se nechal vyloučit obránce Warnock. První poločas zůstal bezbrankový zejména díky brankáři Federicimu, který svůj celek několikrát podržel. V druhém dějství jsme se konečně dočkali i gólů. Nejprve se v 54. minutě prosadil po pěkné akci Robson-Kanu. Vedení hostům však vydrželo pouze 7 minut, v 61. minutě totiž i se štěstím vyrovnal Bent. Rozhodující moment přišel v 82. minutě, kdy obraně utekl Yakubu, který se nemýlil a vstřelenou brankou poslal Reading do čtvrtfinále.

90+5

90+4
    Vypadá to, že se Reading ubrání velkému tlaku Derby.

90+3
    Domácí se zlobí kvůli odmávanému ofsajdu Hendricka. Opakovaný záběr však prokazuje, že se pomezní rozhodčí nemýlil.

90+2
    Yakubu ukázal v souboji u lajny skvělou techniku a nabrané zkušenosti, díky kterým si na malém prostoru doslova pohrál se dvěma protihráči a následně se nechal faulovat u rohového praporku.

90
    Nad rámec základní hrací doby bylo nastaveno 5 minut! Podaří se domácím vyrovnat?

88
    Domácím zbývá do závěrečného hvizdu už pouze pár minut a momentálně to nevypadá na vyrovnání.

85
    Berani se snaží s tímto nepříznivým výsledkem ještě něco udělat a začínají si tvořit velký tlak. Právě rozehrávají druhý rohový kop během krátkého časového sledu.

83
    Derby udělalo poslední změnu. Brysona nahradil Thomas.
    Yakubu AIYEGBENI - 1:2

82
    Reading právě vstřelil branku!
    The Royals se opět dostávají do vedení a prosadil se kdo jiný, než YAKUBU AIYEGBENI! Nigerijský útočník dostal výborný pas za obranu do míst, odkud se nemýlí a střelou k tyči vrací vedení na stranu Readingu – 1:2!