Do Slámovy střely se obětavě položil Ribeiro.

Ani Alvaritova tvrdá střela si na domácího brankáře nepřišla.

27:06
    Jeronimo vychytal Ribeira i Dentinha, za což sklidil ovace publika.
    JERONIMO - 4:0

22:49
    Brankář Jeronimo se podle svého zvyku vydal na výlet do hloubi hřiště a napodruhé pokořil svého kolegu – 4:0.
    Da COSTA - 3:0

19:58
    Da Costa dvě sekundy před koncem poločasu využil prázdné brány ERA-PACKU a výrazně přiblížil Balticfloru k úspěchu v utkání.

17:18
    Hosté dohrávají poločas při powerplay, čehož chtěl využít Marcelo , míč však opuštěnou branku minul.
    MARCELO - 2:0

15:52
    Na rohový kop si naběhl Marcelo a nedal Žďánskému šanci – 2:0.

12:36
    Domácí mají pět akumulovaných faulů...

12:10
    Vzápětí je protiútok ERA-PACKU zastaven Sidneiho faulem, který je rovněž oceněn žlutou kartou.

12:04
    Rodrigo stáhl unikajícího Da Costu a vidí žlutou kartu. Domácí si však žádali červenou, měli za to, že by Da Costa šel sám na bránu...

11:48
    Sidnei orazítkoval břevno!

09:57
    Jeronimo přes celé hřiště tvrdou střelou zaměstnal kolegu Žďánského!

09:29
    Vzápětí na druhé straně nadvakrát výtečně zasáhl Jeronimo.

09:24
    Sláma prošel celou obranou a jeho střelu vykopával před brankovou čárou Slováček!

06:00
    Rešetárovu střelu zneškodnil Jeronimo.

04:56
    Rodrigo mířil dobře, jeho pokus vyrazil Jeronimo.

04:14
    Sidnei vymíchal obranu i brankáře, ale v rychlosti a z úhlu mířil pouze do boční sítě.

01:53
    Marcio je hodně agilní: Svojí tvrdou střelou opět zaměstnal brankáře hostí.
    MARCIO - 1:0

00:38
    Marcio pláchl po křídle a obhodil vyběhnuvšího Žďánského. Úvod z říše snů pro Balticfloru.

Část fanoušků musí zápas sledovat ve stoje, sedačky jsou beznadějně obsazeny!

Chrudimští mají výraznou podporu v hledišti, jejich kotel vytváří již před zápasem skvělou atmosféru.

Zhruba patnáct minut před výkopem již teplická hala praská ve švech, utkání výrazně převyšuje význam standardního futsalového zápasu. Do hlediště usedli také hráči FK Teplice Tomáš Grigar ,Jan Krob či Nivaldo nebo tiskový mluvčí FKT Martin Kovařík.

Přemysl Kosejk

Branky: 1. Marcio, 16. Marcelo, 20. Costa, 23. Jeronimo, 31. Marcio, 38. Novotný (Costa) – 38. Rodrigo

Karty:   13. Sidnei (TEP), 33. Marcio (TEP) – 13. Rodrigo (CHR), 39. Alvarito (CHR)

FC Balticflora Teplice: Jeronimo (Kalina) – Sláma, Marcio, Holý, Sidnei, Kovács, Novotný, Geranildo, Salák, Da Costa, Marcelo
    FK Chrudim: Žďánský ( De Oliveira – Ton), Koudelka, Chmelík, Mareš, Ribeiro, Dentinho, Kilmer, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe

Rozhodčí: O. Černý, Henych – Melničuk