SK Karviná – Val. Meziříčí 2:4 (kon.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 8:1 (kon.) | Poruba 2011 – Břeclav 5:0 (kont.)
Nový Jičín – Opava 1:4 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 4:3 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 4:5 (kon.)
Nymburk – Sokolov 2:7 (kon.) | Žďár n/S – Děčín 3:4 (0:2 po s.n.) | Bílina – Klatovy 0:2 (kon.)
Tábor – Pelhřimov 2:3 (kon.) | Vrchlabí – Mor. Budějovice 8:3 (kon.) | Kobra – Jindř. Hradec 7:3 (kon.)
Trutnov – Jablonec n/N 3:5 (kon.)
HC Tábor
2:3 (0:0, 2:0, 0:3)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 21.02.2015, 18:002. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hockey Club Tábor: Klestil(Panec) – Černý, Havran, Kanov, Hlaveš, Heršálek, Hájek, Novotný – Kellner, Mrkvička, Seidl – Krätzer, Matušík, Mařík – Kolomý, Zayml, Boháč – Březina, Šimák

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal(Vajner) – Kasalý D., Mečiar, Sadínko, Šimák A, – Hadrava Marek, Votápek, Beneš – Kopic, Třetina, Kubát – Hadrava Martin, Kasalý F., Kadlec.

00:01

00:02
    Omlouváme se za vzniklé potíže, ale máme problémy s internetovým připojením!

11:02
    Vyloučen hráč hostů Hadrava Martin na dvě minuty za sekání.

12:08
    Domácí se zatím nemohou dostat do útočné třetiny. Hosté zatím pozorně brání.

13:02
    Hosté hrají v plném počtu. Domácím se přesilová hra nepovedla.

14:35
    Vyloučen hráč hostů Votápek na dvě minuty za hákování.

15:06
    Mrkvička z velkého úhlu trefil jenom břevno Čekalovi branky!

16:18
    Hosté jdou do tří! Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Beneš.

16:35
    Hosté hrají ve čtyřech.

16:39
    Kanov našel nádhernou nahrávkou Mrkvičku, ale ten minul prázdnou branku.

18:11
    Krätzer měl před sebou prázdnou branku a podle všech na stadiónu vstřelil branku, ale rozhodčí ukazuje že to byla tyčka. Velmi kuriózní situace.

18:18
    Hosté hrají v plném počtu.

19:18
    Domácí jsou lepší, ale zatím naraží na pozornou obranu hostů.

20:00

20:01

21:46
    Zayml se dostal po nahrávce od Matušíka do dobré pozice, ale jeho rána mířila vysoko nad branku.

23:50
    Vyloučen hráč hostů Kopic na dvě minuty za hákování.

23:59
    Střela Kanova od modré čáry skončila v náručí Čekala.

24:19
    Hosté vyhazují až za branku Pance.

25:10
    Domácí jsou v útočné třetině a kombinují.

25:42
    Tábor právě vstřelil branku!
    Tábor jde do vedení! Kellner našel kouzelnickou nahrávkou volného RADKA SEIDLA a ten už prázdnou branku trefil. Asistence: David Kellner, Martin Havran

26:35
    Domácí mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

27:31
    Matušík našel na modré čáře Kanova, ale jeho střelu chytil skvěle Čekal ramenem.

28:16
    Černý dostal kotoučem do obličeje a odjíždí s krvavým šrámem na střídačku.

28:50
    Domácí jdou do vedení 2:0! Dva domácí hráči se dostali do přečíslení dva na jednoho a DAVID KELLNER to vzal na sebe nádherně to trefil pod horní tyč. Asistence: Radek Seidl

29:29
    Panec chytil střelu Votápka bez problémů do lapačky.

30:38
    Vyloučen domácí Kanov na dvě minuty za hru vysokou holí.

31:24
    Hosté mají velký problém s rozehrávkou a nemohou se dostat z vlastní třetiny.

31:55
    A znovu je kotouč za brankou hostů.

32:12
    Zayml našel nádhernou nahrávkou Kolomého a ten se řítil sám na branku, ale jeho střela skončila na vyrážečce Čekala.

32:38
    Kanov je na ledě a domácí jsou v plném počtu. Hosté se při přesilové hře nedostali do útočné třetiny.

33:32
    Vyloučen domácí kapitán Matušík na dvě minuty za krosček.

33:49
    Domácí vyhazují až za branku Čekala. Hosté musí začít z vlastní třetiny.

34:29
    Panec skvěle zasáhl proti střele Hadravy z mezikruží a vyrazil kotouč do rohu.

35:32
    Domácí hrají v plném počtu. Hosté se znovu k ničemu při přesilové hře nedostali.

36:24
    Seidl byl sám před Čekalem, ale jeho střela skončila v ochranné síti.

36:32
    Vyloučen hráč hostů Kopic na dvě minuty za držení.

36:49
    Střela Kanova od modré čáry byla sražená do ochranné sítě.

37:10
    Domácí jdou také do čtyř. Vyloučen domácí Kanov na dvě minuty za držení.

38:32
    Hosté hrají v plném počtu a začíná jim zkrácená přesilová hra.

39:10
    Domácí hrají v plném počtu.

40:00

40:01

Dnešní utkání sleduje 1482 diváků.

40:49
    Matušíkovu střelu vyrazil Čekal do rohu.

41:28
    Mařík byl sám před brankářem, ale ani na dvakrát ho nedokázal překonat.

42:19
    Vyloučen domácí Heršálek na dvě minuty za držení.

42:29
    Domácí hned po buly vyhazují a hosté musí začít od vlastní branky.

43:28
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Hosté snižují! PETR VOTÁPEK byl sám před Pancem a prostřelil ho mezi nohy. Asistence: Jakub Kadlec

44:53
    Hosté vyrovnávají! MAREK HADRAVA se chopil kotouč u vlastní modré čáry a dojel až mezi kruhy, kde prostřelil Pance nad lapačku. Bez asistence

45:23

46:04
    Seidl mohl jet sám na branku, ale jeden z obránců mu na poslední chvíli vypíchl kotouč.

46:57
    Matušík byl sám mezi kruhy, ale zkoušel ještě udělat obránce a už nevystřelil.

47:23

48:43
    Domácím se nedaří kombinace a hosté bojují jako lvi, protože vycítili šanci na body v dnešním utkání.

50:23
    Seidlova střela od pravého mantinelu skončila v náručí Čekala.

51:15
    Srdínkova střela od modré čáry byla zblokovaná do ochranné sítě.

51:54
    Vyloučen domácí Matušík na dvě minuty za hákování.

52:39
    Hosté jdou do vedení! JAKUB KADLEC zkusil vystřelit z velkého úhlu a jeho střela skončila v brance. Nikdo neví jakým způsobem se kotouč dostal do branky. Bez asistence

53:51
    Hosté se dopustili postavení mimo hru.

54:37
    Matušíkova střela golfem skončila těsně vedle levé tyče Čekalovi branky.

55:41
    Domácím se nedaří rozehrávka a hosté se soustředí jenom na obrannou činnost.

56:32
    Krätzer byl sám před prázdnou brankou, ale byl jasně faulován. Rozhodčí zůstává v klidu.

58:16
    Domácí přišli o útočnou třetinu a hosté drží kotouč v útočné třetině.

59:04
    Kellner nahodil kotouč na Čekala a ten přerušil hru.

59:04
    Oddechový čas pro domácí.

59:04
    Konec oddechového času. Domácí jdou v šesti hráčích!

59:23
    Zakázané uvolnění hostů.

59:34
    Domácí Seidl byl sám před brankou, ale ani na dvakrát Čekala nepřekonal!

59:34
    Konec oddechového času. Vhazovat se bude po levici Čekala.

60:00
    Konec zápasu. (20:04:20)

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 26. Seidl (Kellner, Havran), 29. Kellner (Seidl) – 44. Votápek (Kadlec), 45. Hadrava Marek, 53. Kadlec

HC Tábor: Panec(Klestil) – Černý, Havran, Kanov, Hlaveš, Heršálek, Hájek, Novotný – Kellner, Mrkvička, Seidl – Krätzer, Matušík, Mařík – Kolomý, Zayml, Boháč – Březina, Šimák
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal(Vajner) – Kasalý D., Mečiar, Srdínko, Šidák – Hadrava Marek, Votápek, Beneš – Kopic, Třetina, Kubát – Hadrava Martin, Kasalý F., Kadlec