K. Vary – Liberec 6:2 (kon.) | Slavia – Třinec 5:4 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 8:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 4:5 (kon.) | Vsetín – PZ Kladno 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:4 (po pr.) | Olomouc – Kladno 7:0 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 1:4 (kon.)
Písek – Letňany 1:6 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 3:5 (kon.)
HC Olomouc
7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
Rytíři Kladno
Pátek 27.02.2015, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (20:01:43)

57:48
    A další trest pro domácí tým. Metelka (OLO) si odpyká dvě minuty za podražení.

55:11
    Marek (OLO) míří na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za hrubost.

52:55
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tohle už zavání debaklem, další kotouč do sítě Kladna poslal MIROSLAV KUBA. Asistence: Lukáš Spurný.

51:37
    A máme tady první hattrick, který zaznamenává střelec této třetiny, MATIC JEKLIČ. Asistence: Miroslav Kuba.

50:46
    Pejchal si odpyká dvě minuty za podražení a domácí tak mají k dispozici početní výhodu čtyři na tři.

49:55
    Oba týmy teď budou hrát ve čtyřech, na trestnou lavici míří Metelka (OLO) za hákování a Kubík (KLA) za hrubost.

48:15
    A MATIC JEKLIČ přidává svůj druhý gól a domácí tak již vedou o pět branek. Asistence: Dominik Marek.

45:48
    Malý (OLO) si odpyká desetiminutový trest za nesportovní chování.

45:41
    Kohouti přidávají již čtvrtý gól v dnešním utkání zásluhou MATICE JEKLIČE. Asistence: Miroslav Kuba, Jan Klvaňa.

40:01

40:00

38:07
    A další trest pro domácí tým, Podlaha (OLO) si odpyká dvě minuty za faul loktem.

33:32
    Teď se ale bude muset Olomouc po faulu Metelky (OLO) bránit, domácí obránce si odpyká dvě minuty za hákování.

33:07
    Kohouti odskakují do tříbrankového trháku po brance MARTINA URBANA, teď již dvougólového střelce. Asistence: Matic Jeklič, Jan Klvaňa.

30:56
    A další přesilovka pro domácí. Na dvě minuty je vyloučen Chládek (KLA) za podražení.

27:09
    Rytíři se budou bránit ve třech. Keszi (KLA) je totiž vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

26:17
    Na druhé straně se také otevřela dvířka od trestné lavice. Dvouminutový trest si vykoledoval Čermák (KLA) za hákování.

Zuzana Spurná

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 3. Urban M. (Říčka), 8. Beutl (Zabloudil M.), 34. Urban (Jeklič, Klvaňa), 46. Jeklič (Kuba, Klvaňa), 49. Jeklič (Marek), 52. Jeklič (Kuba), 53. Kuba (Spurný)

HC Olomouc: Šoustal (Pospíšil) – Kolovrátník, Metelka, Galvas, Klvaňa, Beutl – Zabloudil M., Podlaha, Spurný, Jeklič M., Zabloudil Z., Urban M., Marek, Říčka, Husták, Malý, Beier, Kuba (C).
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Stahl) – Havelka (C), Malý, Šíma, Balcar, Chládek, Smrž – Řepka, Patyk, Okegawa, Keszi, Janeček, Čermák, Hrabík, Borkovec, Kubík, Pejchal.

Rozhodčí: Přikryl – Dopitová, Loun