Třinec – Zlín | 1:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Olomouc | 6:4 (kon.) | | | Slavia – Kometa Brno | 5:2 (kon.) |
K. Vary – Liberec | 5:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Vítkovice | 1:2 (po pr.) | | | Plzeň – Pardubice | 2:1 (po pr.) |
Litvínov – Sparta | 5:3 (kon.) |
Buffalo – Vancouver | 6:3 (kon.) | | | NY Rangers – Arizona | 4:3 (kon.) | | | Columbus – Montreal | 2:5 (kon.) |
Toronto – Philadelphia | 3:2 (kon.) | | | Florida – Chicago | 0:3 (kon.) | | | Winnipeg – St. Louis | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Nashville – Minnesota | 2:4 (kon.) | | | Los Angeles – Ottawa | 0:1 (kon.) | | | San Jose – Detroit | 2:3 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 5:1 (kon.) |
K. Vary – Liberec | 6:2 (kon.) | | | Slavia – Třinec | 5:4 (kon.) | | | HC Plzeň – Vítkovice | 8:1 (kon.) |
Havířov – Jihlava | 4:5 (kon.) | | | Vsetín – PZ Kladno | 7:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 5:4 (po pr.) | | | Olomouc – Kladno | 7:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – HC Litvínov | 1:4 (kon.) |
Písek – Letňany | 1:6 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Zlín | 3:5 (kon.) |
CSKA Moskva – Soči | 3:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Jaroslavl | 3:1 (kon.) | | | Jokerit – Minsk | 2:3 (po pr.) |
Petrohrad – N.Novgorod | 6:3 (kon.) |
Ústí n/L – Kadaň | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Kolín – Havlíčkův Brod | 4:1 (kon.) |
Stadion Cheb B – Trstěnice | 5:6 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Nový Bydžov | 8:3 (kon.) | | | Blansko – Boskovice | 3:2 (kon.) |
Jaroměř – Náchod | 0:7 (kon.) | | | Kaznějov – Klatovy | 3:5 (kon.) | | | Božkov – Chotíkov | 0:10 (kon.) |
Jesenice – V.Popovice | 1:4 (kon.) | | | Černošice – Mělník | 2:5 (kon.) |
Spišská N. Ves – Detva | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj | 3:1 (kon.) | | | Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj | 3:0 (kon.) | | | Zlínský kraj – Pardubický kraj | 4:5 (kon.) |
Středočeský kraj – Liberecký kraj | 3:1 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Královéhradecký kraj | 1:2 (kon.) | | | Praha – Karlovarský kraj | 7:0 (kon.) |
Zlínský kraj – Olomoucký kraj | 0:2 (kon.) | | | Ústecký kraj – Jihočeský kraj | 6:5 (kon.) | | | Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj | 4:1 (kon.) |
Plzeňský kraj – Středočeský kraj | 5:2 (kon.) | | | Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj | 4:2 (kon.) | | | Liberecký kraj – Praha | 1:4 (kon.) |
Pardubický kraj – Kraj Vysočina | 0:8 (kon.) | | | Karlovarský kraj – Ústecký kraj | 4:4 (kon.) |
Mountfield HK – Třebíč | 8:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Karlovy Vary B | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Havířov – Vsetín | 6:2 (kon.) |
konec
Dynamo Moskva
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Michal Luxa
Branky a nahrávky:
24. Mosaljov, 24. Bryjukvin (Daugavins), 49. Gorovikov (Mosaljov, Robinson) – 2. Thörnberg (Loktjonov)
Rozhodčí: Ronn, Naumov – Goljak, Dědjulja
Diváci: 6662
Neproměněná penalta:
Dynamo Moskva:
Lazušin (Šaryčenkov) – Robinson, D. Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Osipov, Mironov, Novák – Těreščenko, Kokarev (A), Mosaljov – Cvetkov, Volkov, Karsums – Gorovikov (C), Daugavins, Bryjukvin – Glazačev, Sojin (A), Sopin – Majorov.
Náhradníci:
Trenér:
Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Sanford) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Ljubuškin, Gorochov, Gavrikov, V. Višněvskij – Plotnikov (A), Novotný (C), Averin (A) – Kontiola, Loktjonov, Thörnberg – Platt, Apalkov, Kapustin – Konkov, Galimov, Kartajev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Sanford) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Ljubuškin, Gorochov, Gavrikov, V. Višněvskij – Plotnikov (A), Novotný (C), Averin (A) – Kontiola, Loktjonov, Thörnberg – Platt, Apalkov, Kapustin – Konkov, Galimov, Kartajev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ronn, Naumov – Goljak, Dědjulja
Diváci: 6662
Filip Novák (DMS) – (0+0), 1 střela, 7:34 čas na ledě.
Jiří Novotný (JAR) – (0+0), 1 střela, 15:35 čas na ledě.