Nashville – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:5 (kon.)
Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:1 (kon.) | Montreal – Toronto 4:0 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 4:2 (kon.) | Colorado – Minnesota 1:3 (kon.) | Edmonton – St. Louis 1:2 (kon.)
San Jose – Ottawa 2:4 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 5:2 (kon.) | Florida – Tampa 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 5:3 (kon.)
Edmonton Oilers
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
St. Louis Blues
Neděle 01.03.2015, 04:00 • Rexall Place, Edmonton • NHL

59:13
    St. Louis si komplikují závěr zápas. Na trestnou lavici odjíždí Stastny, který obdržel dvouminutový trest za podražení. Domácím se tak naskýtá jedinečná šance vyrovnat.

48:09
    Další přesilová hra pro St. Louis. Na trestnou lavici usedá Roy (EMD) na dvě minuty za držení.

45:14
    Bude se poprvé v utkání vylučovat. Na trestnou lavici odjíždí Marinčin (EDM) na dvě minuty za držení, takže hosté si zahrají přesilovou hru.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 27. Schultz (Eberle, Nugent-Hopkins) – 13. Jaškin (Stastny, Berglund), 55. Stastny (Cole)

Edmonton Oilers: Scrivens (Bachman) – Klefbom, Schultz, Marinčin, Fayne, Oesterle, Ference – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle – Purcell, Roy, Jakupov – Hamilton, Hendricks, Pakarinen – Gazdic, Gordon, Klinkhammer
    St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo, Lindbohm, Bouwmeester, Jackman, Cole – Steen, Backes, Oshie – Schwartz, Lehtera, Tarasenko – Jaškin, Stastny, Berglund – Ott, Goc, Reaves

Rozhodčí: Kowal, Rehman – Brisebois, Knorr

Diváci: 16,839