Barys – Omsk 3:0 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 2:0 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:7 (kon.)
Ufa – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Minsk – Jokerit 1:2 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:3 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 1:3 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:6 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Ak Bars Kazaň
Úterý 03.03.2015, 14:30 • KrK Uralec • Play-off KHL

55:37
    Lukoyanov Artem (KZN) a Sami Lepistё (JEK) jsou oba vyloučeni na dvě minuty za sekání.
    Alexander RYBAKOV - 2:0

49:48
    Alexander RYBAKOV svojí ránou prostřeluje Nilssona a navyšuje vedení na dvoubrankové. Asistence Alex Simakov a Tobias Viklund.

32:30
    Domácí tým si zahraje přesilovou hru. Azevedo (KZN) a zároveň s ním i jeho spoluhráč Zakharchuk. Azevedo za hákování a Zakharchuk za hrubost. Oba dvě minuty.

19:15
    Brookband (KZN) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

15:15
    Jakub Kovář se zvedá a znovu se staví do brány. Byl podražen Simakovem (JEK). Ten je vyloučen na dvě minuty za podražení.

14:01
    Sami Lepisto (JEK) míří na trestnou lavici. Je vyloučen na dvě minuty za podražení.
    Alexandr NESTEROV - 1:0

07:57
    Rozjetý Alexander NESTEROV prokličkoval mezi obránci hostů a jeho ránu do pravého horního rohu Nilsson nevychytal a tím posílá Jekatěrinburg do vedení. Asistence: Alex Michnov.

Marie Horáková

Branky a nahrávky: 8. Nesterov (Michnov), 50. Rybakov (Simakov, Viklund)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář – Tryjamkin, Žuravljov, Lepisto, Viklund, Megalinskij, Metljuk, Gušev, Antonov – Klimenko, Palušaj, Jemelejev – Lazarev, Rybakov, Simakov – Michnov, Lewandowski, Nesterov – Garejev, Emelin, Goryšev
    Ak Bars Kazaň: Nilsson – Zakarčuk, Brookbank, Nikulin, Kornějev, Denisov, Rylov, Musin, Pajgin – Mirnov, Vrána, Kosticin – Moller, Azevedo, Varnakov – Kolcov, Svitov, Lukojanov – Hluchov, Burmistrov, Obukov

Rozhodčí: Alexey Vasiljev, Andrey Rogachev – Gordenko Constantine, Alexander Sysuev