Barys – Omsk 3:0 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 2:0 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:7 (kon.)
Ufa – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Minsk – Jokerit 1:2 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:3 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 1:3 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:6 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:7 (2:1, 0:5, 1:1)
HC Sibir Novosibirsk
Úterý 03.03.2015, 14:30 • Yunost Sport Palace • Play-off KHL

55:51
    Jan Bulis (CLJ) ještě putuje na trestnou lavici, potrestán je za nedovolené bránění.

41:09
    Aspoň aktivita je od úvodní minuty třetí třetiny na straně domácích a odměnou je přesilová hra po faulu Maxima Ignatoviče (SIB).

37:58
    Michail Mokin se už už dostával před Saláka, Vjačeslav Bělov (SIB) zatáhl za záchrannou brzdu a míří na trestnou lavici. Trestné střílení z toho však tentokrát nebude.

30:37
    Na ledě to začíná hodně jiskřit! Do zátylku byl loktem Dmitrije Pestunova (CLJ) trefen Monja a Pestunov dostává trest na pět minut + do konce utkání. Je tady přesilovka 5 na 3 pro hostující Sibir.

30:02
    Ve velmi dobré šanci se ocitl Bělov, ke kterému se odrazil puk. Garnett výborně zasáhl, avšak Vitalij Aťušov (CLJ) jde za podražení na trestnou lavici.

24:07
    Teď se na ledové ploše zvedly emoce! Alexej Kopejkin (SIB) zasáhl obránce Traktoru holí zřejmě do choulostivých míst a dostává trest na 5 minut + do konce utkání! Kopejkina již tedy v dnešním zápase neuvidíme!

19:42
    Po menší potyčce Pestunova s jedním z obránců hostujícího celku se rozhodčí rozhodli nevylučovat, pokračuje tak přesilovka hostujícího celku.

17:44
    Příliš aktivní byl při napadání Francis Pare (CLJ) a domácí útočník dostává dvě trestné minuty za sekání.

12:39
    A domácí budou mít další šanci ke vstřelení branky. Na lavici hanby míří za hru vysokou holí Vjačeslav Bělov (SIB).

10:16
    Přesilovou hru si vyzkouší i domácí, na trestnou lavici jde za nedovolené bránění Jonas Enlund (SIB).

00:10
    Hned na začátek utkání je tady vyloučení. Za držení jde na trestnou lavici Deron Quint (CLJ).

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 13. Popov (Pestunov), 17. Čistov (TS), 59. Kondratěv (Osnovin, Penkovskij) – 2. Hersley (Enlund, Ullström), 24. Šalunov (Bobrov), 33. Enlund (Kugryšev), 33. Sannikov (Gubin, Ignatovič), 34. Monja (Hersley, Enlund), 35. Šumakov (Bělov), 55. Šalunov (Hersley)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (od 35.Demčenko) – Borodkin, Quint, Kondratěv, Piganovič, Martynov, Aťušov, Davydov – Čistov, Bulis, Panov – Popov, Pesťunov, Mokin – Pare, Osnovin, Růžička – Penkovskij, Gubarev, Glinkin – Kokujov
    HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Ožiganov, Hersley, Bělov, Alexejev, Gimajev, Ignatovič, Menšikov, Vereščagin – Enlund, Ullström, Monja – Kopejkin, Koskiranta, Kugryšev – Šumakov, Gubin, Sannikov – Šalunov, Bobrov, Butuzov

Rozhodčí: Anatolij Zacharov, Sergej Gusev – Alexander Otmachov, Jakov Palej