Barys – Omsk 3:0 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 2:0 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:7 (kon.)
Ufa – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Minsk – Jokerit 1:2 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:3 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 1:3 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:6 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Úterý 03.03.2015, 14:30 • Ufa Arena • Play-off KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek úterního odpoledne a někdy příště opět na shledanou. (16:50:48)

Hosté dnes vyhrávají 1:2 a stejným rozdílem vedou v sérii play-off. Domácí se sice dostali v čase 17:28 do vedení, když se prosadil Stěpanov. Ve druhé třetině však byli lepším týmem hosté a ti dokázali otočit stav utkání, když se v čase 29:31 trefil v oslabení Osala a v čase 36:15 Antipin po skvělé přihrávce od Kováře. Další zápas můžete sledovat zítra.

Střely na branku: 30 – 28
    Vyhrané buly: 28 – 26

60:00

59:15
    Oddechový čas pro hosty.

59:13
    Domácí to zřejmě zkusí každou chvíli v šesti.

58:34
    Kolcova střela neprošla ke Košečkinovi a hosté vyhazují.

57:27
    Domácí se vůbec nemohou usadit v útočném pásmu a minuta a půl z přesilovky je pryč.

56:50
    Kolcov vypálil tvrdou střelu od modré, Košečkin tuto střelu skvěle vyráží.

56:09
    Hosté vyhazují kotouč až k Sochatskijmu.

56:00
    Domácí si zahrají čtyřminutovou přesilovku 5na4! 2+2 minuty za hru vysokou holí dostává Platonov.

55:00
    Posledních 5 minut třetí třetiny.

54:20
    Domácí nyní vyhazují kotouč přes všechny čáry a rozhodčí pískají zakázané uvolnění.

54:05
    Domácí jsou nyní aktivnějším týmem a snaží se za každou cenu vyrovnat.

53:26
    Ankudinov si skvěle navezl kotouč po pravé straně do útočného pásma a následnou střelou trefuje pravou tyč!

52:39
    U kotouče jsou nyní domácí a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

51:34
    Chlystov dostal skvělou křižnou přihrávku na levý kruh, jeho rychlou střelu však dokázal Košečkin fantasticky chytit!

50:57
    Jeden z domácích hráčů nyní stál v brankovišti a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

49:52
    Višněvskij vypálil dělovku od modré, Košečkin kotouč vyráží pouze k Pihlströmovi, ten však trefuje znovu Košečkina a poté už jeden z obránců vyhazuje kotouč do bezpečí.

49:37
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Kovář.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 18. Stěpanov (Gluchov, Zubarev) – 30. Osala, 37. Antipin (Mozjakin, Kovář)

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Višněvskij, Kulda, Zubarev, Heikkinen, Kolcov, Kutuzov, Bodrov – Sjomin, Tolpeko, Chlystov – Makarov, Slepyšev, Hartikainen – Pihlström, Kajgorodov (C), Skačkov – Stěpanov, Gluchov, Ankudinov
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Birjukov, Antipin, Lee, Bartyšin, Maleňkich, Chabarov, Bereglazov, Těreščenko – Zaripov, Kovář, Mozjakin (C) – Platonov, Kameněv, Osala – Stapleton, Brent, Timkin – Jakucenja, Juňkov, Potěchin

Rozhodčí: Ravodin, Ronn – Morozov, Sazonov