Trenčín – Banská Bystrica 2:3 (kon.) | Poprad – Zvolen 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HK Poprad
2:3 (2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)
HKM Zvolen
sk Pátek 06.03.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipsport Liga (SR) play-off

58:28
    Poprad bude hrať v závere tretej tretiny presilovú hru. Michal Chovan dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

54:58
    Bryndziari budú hrať v početnej výhode. Radoslav Suchý dostáva dvoj-minútový trest za podrazenie.

43:12
    Presilovku si zahrá Zvolen. Brankár Matúš Kostúr dostáva dve minúty za podrazenie. Na trestnú lavicu za neho odchádza Matúš Paločko.

35:39
    Richard Rapáč (Poprad) dostáva 2+10 minút za hrubosť, ďalší Popradčan Brejčák dostáva dve minúty za hrubosť a za hostí odchádza na trestnú lavicu Kamil Brabenec a Emil Bagin – obaja dve minúty za hrubosť.

30:58
    Poprad bude hrať v početnej prevahe. Zvolenský obranca Emil Bagin dostáva dve minúty za faul lakťom.

18:47
    Domáci sa v týchto chvíľach budú musieť brániť. Ľuboš Bartečko dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

16:13
    V týchto chvíľach už hlavní rozhodcovia nerobili kompromisy a vylučovali. Michal Chovan po fyzickom navážaní do Dávida Grígera dostáva dve minúty za krosček.

15:28
    V týchto chvíľach sa neštandardne do menšej bitky pustil Andrej Podkonický a ikona Arne Kroták. Obaja odchádzajú na trestnú lavicu a dostávajú menšie tresty za hrubosť.

13:30
    Poprad bude hrať 18 sekúnd početnú prevahu o dvoch hráčov. Lukáš Jurík odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

11:48
    Poprad bude hrať ďalšiu presilovku. Petr Obdržálek dostáva dve minúty za hákovanie.

08:48
    Poprad si zahrá presilovú hru. Michal Pichnarčík dostáva menší trest za hákvovanie.

06:18
    Na ľade sa to začína poriadne priostrovať. Práve po predchádzajúcej šanci sa odohrala menšia pästná výmena medzi hosťujúcim Emilom Baginom a domácim Lukášom Hvilom. Obaja dostávajú dve minúty za hrubosť.

05:59
    Obojstranné vylúčenie! Hosťujúci Petr Obdržálek dostáva dve minúty za podrazenie a domáci Samuel Takáč taktiež dve minúty, ale za filmovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 8. Kroták, 18. Gríger (Takáč, Kasík) – 25. Brabenec (Puliš), 26. Bortňák (Podkonický), rozh. náj. Michal Chovan