Magnitogorsk – Ufa 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | Omsk – Barys 2:0 (kon.)
Kazaň – Jekatěrinburg 3:2 (kon.)
Avangard Omsk
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Barys Nur-Sultan
Pátek 06.03.2015, 14:30 • Omsk Arena • Play-off KHL

57:14
    Perežogin sevřel kotouč a je za to vyloučen na dvě minuty. Další šance pro hosty.

49:28
    Za předchozí zákrok je vyloučen právě domácí hráč, který obdržel 5 minut plus do konce utkání. Hosté si tak zahrají pětiminutovou přesilovou hru a mají velikou šanci na zdramatizování utkání.

38:53
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Za hru vysokou holí byl vykázán na trestnou lavici domácí kapitán Kalinin.

37:40
    Je tu další vyloučení na straně hostů. Za hákování usedá na trestnou lavici Žajlauov.

34:11
    Avizované vyloučení je zde. Za držení si půjde odpočinout na dvě minuty Fisčenko.

28:35
    Širokov byl zasažen při jednom ze soubojů a domácí si zahrají přesilovou hru. Dvouminutový trest vyfasoval Poliščuk, který tak oslabuje svůj tým.

25:54
    Nyní se již píská. První přesilovou hru si zkusí také hosté. Chomitskij již sedí na trestné lavici. Rozhodčí vyloučili domácí obránce na dvě minuty za nedovolené bránění.

21:45
    Domácí vytěžili z tlaku alespoň faul Semjonova, který je vyloučen za podražení. Omsk bude pokračovat v početní převaze.

18:20
    Před koncem druhé třetiny budou hrát hosté v oslabení. Za nedovolené bránění vyfasoval dvouminutový trest Starčenko.

01:10
    Domácí budou mít navíc výhodu přesilové hry. Za hákování si jde sednout na trestnou lavici Poliščuk.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 1. Kolarik (Perežogin, Popov), 31. Perežogin (Kolarik, Popov)

Avangard Omsk: Kostin (Barulin) – Blaťák, Gustafsson, Kuljaš, Glučov, Ljamin, Chomitskij, Kulik, Gončarov – Perežogin, Popov, Kolarik – Širokov, Kalinin "C", Kurjanov – Musatov, Neprjajev, Schutz – Semjonov, Fisčenko
    Barys Nur-Sultan: Laco (Malgin) – Dallman, Lundin, Savčenko, Litviněnko, Semjonov, Bartulis, Ryspajev – Dawes, Boyd, Puškarjov – Ruděnko, Antropov "C", Starčenko – Žajlauov, Poliščuk, Gavrilin – Michailis, Kvaša, Romanov – Rachmanov

Rozhodčí: Gusev, Zacharov – Otmachov, Palei