Buffalo – NY Rangers 0:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Carolina – Florida 0:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:4 (kon.) | Colorado – Calgary 3:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 1:5 (kon.) | Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
Colorado Avalanche
3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
Calgary Flames
Neděle 15.03.2015, 03:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:02:00)

Calgary Flames: 31

Domácí i v hektickém závěru udrželi těsný náskok a mohou slavit vítězství nad rozjetým Calgary. Plamenům se vydařila pouze třetí třetina, do té doby to byl jen slabý odvar toho, co Calgary předvádělo v posledních zápasech. Dnes nebodoval ani Jiří Hudler, jehož bodová šňůra tak končí po šesti zápasech, když v tom sedmém vyšel bodově naprázdno.

60:00

59:38
    Calgary zůstává v útočném pásmu.

59:26
    Russell pálí pouze vedle branky Avalanche.

59:00
    Posledních šedesát vteřin třetí třetiny.

58:50
    Oddechový čas pro hosty.

58:50
    Icing Colorada, vhazování před Varlamovem.

58:35
    K tomu dochází až nyní, Rämö sprintuje na střídačku, hosté to zkouší v šesti!

58:25
    Dobrou hrou ve středním pásmu zatím domácí nedávají šanci soupeři odvolat gólmana.

58:07
    Ofsajd Flames, Rämö již byl na cestě z brány, ale nyní tam opět zacouval.

57:45
    Colborne spěchá za pukem za branku Avalanche, ale Iginla u něho je dříve.

57:21
    Další icing Colorada, hra se tak znovu přestěhuje před Varlamova.

56:55
    Puk končí na holích obránců Avalanche, kteří ho ale pouze vyhazují ze třetiny.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 30. Tanguay (Iginla, Barrie), 32. O'Reilly (Tanguay, Guenin), 45. Mitchell (Duchene, Barrie) – 44. Jones (Backlund, Bouma), 46. Bouma (Jones, Backlund)

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Hejda, Redmond, Guenin, Barrie, Stuart, Holden – Landeskog, O'Reilly, Tanguay – Mitchell, Duchene, Iginla – McLeod, Cliche, Everberg – Caron, Hamilton, Briere
    Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Russell, Wideman, Brodie, Engelland, Schlemko, Diaz – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bouma, Backlund, Jones – Raymond, Shore, Colborne – Bollig, Stajan, Ferland

Rozhodčí: O'Halloran, Watson – Wheler, Nansen

Diváci: 18 007