Hr. Králové – Kladno 7:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 3:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
7:1 (1:0, 3:1, 3:0)
Rytíři Kladno
Neděle 15.03.2015, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

56:15
    Martin Štohanzl atakoval svého protihráče a dostává za to trest dvě minuty za vražení na hrazení.

55:04
    Jan Rejzek najel do hradeckého brankaře Tomáše Vomáčky a odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění. Královští lvi budou hrát v početní výhodě pět na tři.

54:40
    Daniel Kouba dostal od sudího dvě minuty za vražení na hrazení. Domácí tak mohou navýšit skóre na 8:1, kterým vyhráli i předminulý zápas.

42:36
    Hradec se dlouhodobě držel v pásmu. Časem o něj ale přišel a u mantinelu přímo před modrou Adam Kalaj vrazil svého protihráče na hrazení. Odpyká si za to dvě minuty.

38:42
    Jan Rejzek držel protihráči hůl, odsedí si dvě minuty na trestné lavici.

18:53
    Jakub Hašek při hradecké gólové šanci zahákoval svého protihráče a odpyká si za to dvouminutový trest.

15:34
    Mikuláš Matouš sekl svého protihráče a vyinkasoval od sudího dvě minuty. Rytíři mají možnost střelit branku v početní výhodě.

09:56
    Kladno hrálo v pěti. Čeká je oslabení ve třech hráčích na ledě. Trest si odpyká Vojtěch Svoboda.

09:05
    Zkrácená přesilovka čeká na Hradec, až se vrátí Jaroslav Dvořák na led. Jiří Kryll si odsedí dvě minuty za krosček.

07:08
    Jaroslav Dvořák míří na trestnou lavici za vysokou hůl. Kladno si zahraje druhou přesilovou hru.

04:07
    I Hradec zkusí skórovat v přesilové hře. Matyáš Filip si odsedí dvouminutový trest za krosček.

00:47
    A je tu první vyloučení zápasu. Kladenský útok se snažil dostat do pásma Lvů, byl však zfaulován. Martin Štohanzl si odpyká dvě minuty za faul kolenem.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 12. Matouš (Šalda, Pohl), 24. Dvořák (Šalda), 29. Matouš (Havelec), 40. Šalda (Jirásek), 41. Maršík (Šalda), 44. Jakubec (Pohl), 52. Štohanzl (Maršík) – 36. Svoboda (Veber)

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (od 56. Š. Kouba) – Lelek, Pohl, Muška, Gaspar, Šalda, Jonáš – Martinec, Hladík, Jakubec, Růta, Matouš, Havelec, Jirásek, Dvořák, Štohanzl "C", Hašek, Mazura, Maršík, Síla. Trenér: Tomáš Martinec.
    Rytíři Kladno: Zázvorka (Jiroušek) – Haspeklo, Matula, Veber, Slabý, Filip, Kryll – Rejzek, Soukup, Svoboda, Kalaj, Nagy, Bláha, D. Kouba. Trenér: David Čermák.

Rozhodčí: Machač – Samek, Brandejs