S. Makedonie – Bělorusko 1:2 (kon.) | Slovensko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Španělsko – Ukrajina 1:0 (kon.)
Anglie – Litva 4:0 (kon.) | Slovinsko – San Marino 6:0 (kon.) | Švýcarsko – Estonsko 3:0 (kon.)
Lichtenštejnsko – Rakousko 0:5 (kon.) | Moldavsko – Švédsko 0:2 (kon.) | Černá Hora – Rusko 0:0 (pře.)
Švýcarsko
3:0 (2:0)
Estonsko
Pátek 27.03.2015, 20:45 • Swissporarena, Luzern (Kapacita: 16 800) • Kvalifikace ME

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:43:50)

Máme tu závěrečný hvizd utkání. Domácí dnes potvrdili roli favorita dnešního utkání a svého soupeře z Estonska dokázali porazit 3:0. Domácí se dostali do vedení už v 17.minutě, když se hlavou trefil Schär. V 27.minutě to bylo už 2:0, když se skvěle z hranice vápna trefil Xhaka. Hosté se ve druhém poločase zlepšili, na skvělý výkon domácích to však nestačilo a ti ještě v 80. minutě dokázali vstřelit třetí branky, konkrétně se trefil z hranice malého vápna Seferovič.

Držení míče: 63% – 37%
    Střely celkem: 12 – 8
    Střely na branku: 6 – 0

90+3

90+2
    Frei nyní nešetrně fauloval jednoho z hostujících hráčů a rozhodčí ještě zřejmě naposled vytáhne ze své kapsičky žlutou kartu.

90+1
    Hosté nyní v náznaku šance, míč se však dostal na hráče který byl v momentě přihrávky v ofsajdu a tak hosté o míč přicházejí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

89
    Inler nyní chyboval na své polovině, svou chybu však skvěle napravil a míč získává zpět pro sebe.

88
    Střídají také hosté. Hřiště opouští Zenjov a místo něj nastupuje Alliku.

87
    Domácí střídají. Hřiště opouští Xhaka a místo něj nastupuje Frei.

86
    Shaqirimu to dnes nejspíš nevyjde, nyní to zkoušel opět z hranice vápna, míč však končí daleko vedle levé tyče.

86
    Právě se nám rozběhlo posledních 5 minut zápasu.

84
    Shaqiri dnes rozdává opravdu skvěle přihrávky svým spoluhráčům, nyní se snažil vyslat Seferoviče nečekaným lobem za obranu, jeden z obránců však uplatnil své centimetry a míč hlavičkuje k jednomu ze svých spoluhráčů.

83
    Shaqiri poslal zajímavou přihrávku na Seferoviče, ten byl však přistižen v ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

82
    Hosté nyní měli zajímavou šanci z přímého kopu blízko hranice vápna. Vassiljev však poslal míč z tohoto přímého kopu vysoko nad branku.
    Haris SEFEROVIĆ - 3:0

80
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Domácí střílí už třetí branku! Rodríguez vyslal z levé strany do vápna přízemní centr, Seferovič ho sklepl pro Shaqiriho, ten se však nedokázal dostat ke střele přes jednoho z obránců a míč tak poslal zpět k HARISU SEFEROVIČOVI a ten tvrdou střelou prostřeluje Pareika.

79
    Kruglov se snažil dlouhým pasem za obranu vyslat do úniku Zenjova, ten byl však skvěle ubráněn a k míči se tak dostávají opět domácí.

77
    Domácí střídají. Hřiště opouští Lichtsteiner a místo něj nastupuje Widmer.

76
    Seferovič nyní po krásné kombinaci sice vstřelil branku, rozhodčí mu však nejdříve odpískal ofsajd.