2:0 (0:0)
Tunisko
Pátek 27.03.2015, 11:30 • Oita Stadium, Oita, Japonsko • Reprezentační zápasy

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:29:45)

Utkání mezi Japonskem a Tuniskem končí zaslouženou výhrou domácího týmu, který po zlepšeném výkonu ve druhé půli slaví vítězství 2:0. O to se zasloužili hlavně hvězdní reprezentanti, kteří se na trávník dostali až v průběhu zápasu, zejména Kagawa, Okazaki a Honda. Ten na první gól přihrál, ten druhý sám dal.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Ali Maâloul, přichází Hamza Mathloutchi.

90
    Usami proniká z levé strany, jeho střela končí na tyči, od které se míč odráží mimo!

89
    Daleký odkop Gondy od branky Japonska, které ve druhém poločase, zejména pro vystřídání a příchodu hvězd na hřiště, nedává soupeři téměř žádnou šanci.

88
    Míč ve středu hřiště, Tunisané se snaží o založení útočné akce, ale nedaří se.

86
    Skvělá střela Kagawy, kterou Ben Cherifia s velkou námahou vytěsnil mimo!

84
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Hiroki Sakaj, přichází Acuto Učida.
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Hetaru Jamaguči, přichází Jasuzuki Konno.
    Kejsuke HONDA - 2:0

83
    Japonsko právě vstřelilo branku!
    Po výtečném pasu Kagawy z levé strany zakončuje na pravé KEJSUKE HONDA, kvalita nyní jednoznačně na straně Japonska.

82
    Tunisané nyní těžko udrží míč, domácím doslova narostla křídla po vedoucím gólu.

81
    Fudžiharu vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.

80
    Posledních deset minut před námi, domácí se dočkali gólu, jak zareaguje soupeř?
    Šindži OKAZAKI - 1:0

78
    Milimetrově přesný pas Kejsuke Hondy z levé strany, na malém vápně, na pravé straně, hlavičkuje ŠINDŽI OKAZAKI, který překonává Ben Cherifiu v brance Tuniska.

76
    Další akce Japonska, centr z pravé strany míří před branku Tunisanů, Ben Cherifia chytá.

75
    Míč směřuje na bližší tyč, kde hlavičkuje Jošida, ten ale branku soupeře přestřelil.