3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0, 0:0, 1:0)
SKA Petrohrad
Sobota 28.03.2015, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • Play-off KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Krásné, dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování druhého utkání semifinálové série, kde se dnes střetne domácí CSKA Moskva, která na svém ledě přivítá SKA Petrohrad. Úvodní vhazování je naplánováno na 15:00, tak u toho buďte s námi.

CSKA Moskva

V osmifinále dostala CSKA vcelku snadného soupeře. HK Soči nemělo proti velikánovi příliš šancí a po čtyřech utkáních se museli s letošním působením v KHL rozloučit. Ve čtvrtfinále narazila Moskva na mnohem těžšího soupeře – finský Jokerit Helsinky. CSKA první dvě domácí utkání zvládla, když zvítězila 3:2 a 4:0. Ve třetím utkání přišla první porážka v letošním Play off. Helsinky na svém ledě uspěly 3:2. Ovšem následující zápas byl v režii CSKA, které utkání ovládlo 3:0 a svůj postup potvrdilo na domácí půdě vítězstvím 4:2.

Petrohrad skončil v konferenci na druhém místě právě za CSKA. V osmifinále narazili hráči Petrohradu na Nižnij Novgorod, který vcelku hladce porazil 4:1 na utkání. Čtvrtfinálové měření sil jim přiřadilo Dinamo Moskva. SKA se nadřelo na svém ledě na první vítězství v sérii, když zvítězilo 3:2 po prodloužení. Následující zápas se vedlo lépe Dinamu, které srovnaol sérii na 1:1. Ovšem to bylo od moskevského soupeře vše. SKA nakonec postoupilo vcelku hladce 4:1 na zápasy.

Semifinálová série

Oba celky mají za sebou v semifinále pouze jedno utkání, které se hrálo na ledě CSKA Moskva. Domácí byli úspěšnější, když se jim podařilo ubránit všechny střelce hostujícího mužstva. CSKA si došlo pro hladkou výhru 3:0 a v sérii tak vede 1:0 na zápasy.

Československá stopa

Ondřej Němec (CSKA)

Roman Červenka (Petrohrad)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Denisov, Zajcev, Bondarev, Němec, Panin, Jegoršev, Naumenkov – Grigorenko, Ljubimov, Radulov – Hjalmarsson, Muršak, Arťuchin – Telegin, Korotkov, Žarkov – Kvartalnov, Stas, Mamin – Makarov

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Chafizullin, Rukavišnikov, Alexandrov, Kutejkin, Chudinov, Bělov, Judin – Kovalčuk, Ericsson, Červenka – Dadonov, Šipačjov, Panarin – Tichonov, Martensson, Thoresen – Ketov, Kablukov, Burdasov

Rozhodčí: Anisimov, Jeřábek – Sivov, Šeljanin.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

00:01

00:10
    Domácí byli úspěšnější na úvodní vhazování a ihned se derou do útočného pásma.

00:41
    Druhá formace CSKA uzamkla svého soupeře v útočném pásmu, ovšem Muršakova formace následně o kotouč přišla.

01:28
    Martensson dostal přihrávku mezi domácí obránce, ale proti přesile neměl šanci na úspěch.

01:58
    Burdasov zavezl kotouč po pravé straně do útočné třetiny, ale tam neměl nikoho ze svých spoluhráčů, kterému by směřoval přihrávku.

02:35
    Grigorenko směřoval přihrávku před branku, kam sjížděl Radulov. K domácímu útočníkovi se ovšem kotouč vůbec nedostal.

03:14
    Hosté si zatím nedokáží přihrát ani na krátkou vzdálenost, natož, aby založili kloudný útok.

03:50
    Petrohradu byl odpískán ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

04:15
    Domácímu celku bylo odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

04:48
    Němec po pískání napadl Chudinova, který vystřelil po odpískaném ofsajdu. Vše se obejde bez vyloučení.

04:58
    Do první vážnější šance se dostal domácí Arťuchin, který mířil z mezikruží tahem vedle pravé tyče hostující klece.

05:35
    Alexandrov rozjíždí další útok Petrohradu od své vlastní branky.

05:58
    Koskinen kryje pokus Mamina z větší vzdálenosti. Vhazovat se bude po pravé ruce finského gólmana.

06:34
    Muršak objel hostující branku, ovšem přes dobře bránící dvojici se nedostal do zakončení a ani nemohl přesně přihrávat na své spoluhráče. Kotouče se tak zmocnili hosté.

07:29
    Bondarev nepřesně přihrál a kotouč získali domácí. Hráči Petrohradu hrají velmi nervózně a zbytečně přicházejí o kotouče.

08:37
    Na levé straně se dostal do zakončení Roman Červenka. Český forward vypálil tahem jen těsně vedle pravé tyče, kterou střeží Galimov.

09:38
    Ze stejného místa jako předtím pálil Panarin, jehož dělovka se také nevešla mezi tři tyče domácí branky.

10:20
    Martensson hledal před brankou Tichonova, ke kterému se nakonec kotouč nedostal. Ruský mladík by byl jinak sám před brankou.

10:52
    Na druhé straně vznikly veliké zmatky před brankou Koskinena. Radulov vystřelil na branku a následně kotouč sám dorážel. Hostující brankář dlouho nevěděl, kde má kotouč. Ten byl nakonec pod jeho výstrojí.

11:25
    Žarkov vyhodil kotouč ven ze hřiště. Touš byl tečován a tak může být domácí hráč v klidu. Vylučovat se nebude.

11:25
    Mamin tvrdě narazil na mantinel Chafizullina. Toho jel ihned bránit Panarin. Na ledě vznikla menší šarvátka.

11:25
    Mamin následně dostává trest na 5 minut + do konce utkání. To je veliká šance pro hostující celek.

11:53
    Petrohrad se ihned rozestavil v útočné třetině, kde kombinuje.

12:14
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Galimov vyrazil ránu od modré čáry přímo před sebe. Pro JEVGENIJE DADONOVA nebyl problém dorazit kotouč mezi betony domácího gólmana do branky. Asistence: Andrej Kutejkin, Arťjom Panarin.
    Jevgenij DADONOV - 0:1

13:13
    Síly na ledě se vyrovnají. Za hákování si jde odpočinout Martensson.

13:38
    Grigorenko schoval svůj pokus mezi nohy obránce, ale nakonec byl pokus domácího hráče velmi nepřesný a mířil do rohu kluziště.

14:13
    Dadonovovi nesedla rána z levé strany. Galimov tak nemusel ani zasahovat.

14:38
    Naumenkov poslal kotouč na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v obranném pásmu CSKA.

15:13
    Petrohrad hraje s plným počtem hráčů.

16:05
    Kovalčuk zavezl kotouč do útočné třetině, ovšem domácím se podařilo vyhodit černou pryž až za branku Koskinena.

16:25
    Domácí hrají v plném počtu a po dlouhé době uvidíme hru 5 proti 5.

17:19
    Galimov raději podržel kotouč ve výstroji před dotírajícím Ketovem.

18:13
    Hosté tlačí svého soupeře v jeho obranném pásmu. Galimov musel dvakrát likvidovat pokusy domácích útočníků.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:29
    Ještě se bude vylučovat před koncem první třetiny. Za nedovolené bránění si jde sednout Burdasov.

19:40
    Grigorenko vypálil z první, ovšem bránu Petrohradu netrefil.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Je za námi první třetina, ve které začali lépe domácí. Ti se dostlai do několika šancí, ale žádnou nevyužili. Celkem zbytečně se poté nechal vyloučit Mamin na 5 minut plus do konce utkání a toho hosté využili zásluhou Dadonova, který je zatím jediným střelcem v dnešním utkání.

20:01

20:20
    Domácí se dostali do pásma, kde kombinují.

20:57
    Koskinen si musel poradit se střelou Zajceva od modré a následné dorážce Grigorenka, která dorážel z otočky. Finský gólman byl však pozorný.

21:29
    Hosté hrají v plném počtu.

21:38
    Ericsson si pomohl nedovoleně, když zahákoval svého soupeře. CSKA bude mít k dispozici další přesilovou hru.

22:00
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí využívají početní výhodu. Mezi kruhy dostal přesně nabito NIKITA ZAJCEV, který dokázal propálit Koskinena u jeho levé tyče. Asistence: Roman Ljubimov, Igor Grigorenko.
    Nikita ZAJCEV - 1:1

22:52
    Hosté se snaží rychlou odpověď, ale přes dobře pracující obranu CSKA se nemohou dostat.

23:46
    Domácí se usadili v útočném pásmu. Koskinen musí být v neustálém pozoru.

24:27
    Hra se odehrává převážně ve středním pásmu. Ani jedno z mužstev se nemlže usadit v pásmu svého soupeře.

25:35
    Kovalčuk byl v útočné třetině odstaven od kotouče, nicméně hosté stále zůstávají na kotouči.

26:05
    Ericsson připravoval střeleckou pozici pro Kovalčuka. Ruská hvězda promáchla a kotouč vůbec netrefila.

26:29
    Radulov aktivně napadal, ale kotouč se mu nepodařilo vybojovat.

27:07
    Dobré napadání předvedla domácí druhá formace, která dělala veliké problémy Petrohradu v rozehrávce. Hosté se nemohli dlouho dostat ze třetiny.

28:23
    Na druhé straně se domácí Moskva osvobodila pouze za cenu zakázaného uvolnění.

29:13
    Ketov zavezl kotouč až za branku Galimova. Hráči Petrohradu se rychle rozestavili v pásmu, ale dlouho se tam nezdrželi.

30:14
    Švédský útočník Martensson se dral před branku. Galimov měl kotouč pod kontrolou a raději před hostujícím útočníkem puk přikryl lapačkou a nechal přerušit hru.

30:59
    Domácí jeli dva na jednoho. Alexander Radulov zakončoval do odkryté klece, ale svou šancí pohrdl.

30:59
    Ondřej Němec si v témže čase přisedl nohu a vypadá to, že bude muset na ošetřovnu.

31:45
    Tempo hry lehce opadlo. K vidění je dost nepřesností. Tentokrát skončila nepovedená přihrávka jednoho z domácích hráčů na zakázaném uvolnění.

32:02
    Roman Červenka byl faulován Teleginem, který již sedí na trestné lavici za hru vysokou holí. Petrohrad bude mít k dispozici početní převahu.

32:31
    Hosté to zbytečně překombinovali. Galimov tak ještě nemusel zasahovat, ačkoliv jsou hosté stále v útočném pásmu.

33:05
    Petrohrad stále kombinuje a nedává obranné čtveřici vydechnout.

33:28
    Až nyní zasáhl Galimov, který raději podržel kotouč a nechal vystřídat unavenou čtveřici.

34:02
    SKA svou šanci nevyužilo a domácí Moskva hraje opět v plném počtu.

34:36
    Přesilovou hru si zahrají také domácí. Za podražení si jde odpykat dvě minuty Ketov.

35:09
    Domácím se přesilová hra příliš nedaří. Koskinen si na kotouč zatím nesáhl.

35:49
    Zajcevův tvrdý pokus mířil vedle pravé tyče Petrohradu.

36:36
    Ketov je zpět na ledě a hosté hrají kompletní.

37:08
    Domácí ostřelují branku Koskinena, ovšem valná většina domácích pokusů končí mimo branku Petrohradu.

38:02
    Stas byl příliš rychlý a dostal se do postavení mimo hru.

38:14
    Koskinen měl štěstí když vyrazil pokus jednoho z domácích hráčů do rohu kluziště. Hostující brankář nevěděl, kde je kotouč.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:14
    Zpoza branky vyjel Viktor Tichonov a byl sám proti Galimovovi, kterého nedokázal z bezprostřední blízkosti propálit.

39:46
    Kotouč je ve středním pásmu. Zdá se, že se již ve druhé periodě nestane nic.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Druhá třetina je již historií. Nikita Zajcev dokázal využít ve dvaadvacáté minutě přesilovou hru domácí obránce rozjásal fanoušky CSKA. Následně byly k vidění další šance na obou stranách, ale oba brankáři chytají výborně a ani jeden z nich za svá záda nepustil další branku. Dnes sledujeme velmi vyrovnané utkání a třetí třetina může skončit jakkoliv.

40:01

40:23
    Bude se zkraje druhé třetiny vylučovat. Igor Grigorenko zahrál vysokou holí do obličeje Romana Červenky a je za to po právu vyloučen.

40:52
    Rukavišnikov je s kotoučem za svou vlastní brankou. Petrohrad musí zakládat útok z vlastního pásma.

41:16
    CSKA se podařilo kotouč vyhodit přes všechny čáry. Petrohrad se nemůže vůbec dostat do útočného pásma.

41:44
    Na ledě zůstal ležet Žarkov po souboji s Červenkou. Domácí hráč je velmi otřesen, ale vypadá to, že bude v pořádku.

42:23
    CSKA Moskva hraje v plném počtu. Grigorenko se zapojuje ihned do hry.

42:55
    Panarin nabral rychlost, přejel modrou čáru a vypálil. Jeho pokus tahem vyrazil vyrážečkou do rohu Galimov.

43:30
    Ilja Kovalčuk nestihl dojet kotouč, který končí na zakázaném uvolnění.

44:02
    Před Galimovem byla spousta těl, ale i přesto si našel domácí gólman mezeru, kterou viděl kotouč, který na něj směřoval. Efektní zákrok lapačkou ukončil hostující snažení.

44:59
    Martensson se dostal ke střele z levé strany. Jeho pokus z první mířil hodně mimo domácí branku. Galimov tak nemusel ani zasahovat.

45:27
    Alexandrov má kotouč u své branky a zklidňuje hru.

45:40
    Šipačjov dosáhl branky bruslí. Rozhodčí se radí s videorozhodčím, zda branku uzná.

45:40
    Videorozhodčí potvrdil branku. Z levé strany našel Panarin skvělou přihrávkou najíždějícího VADIMA ŠIPAČJOVA, který kotouč zasáhl bruslí a posílá Petrohrad do vedení 2:1. Asistence: Arťjom Panarin, Maxim Chudinov.
    Vadim ŠIPAČJOV - 1:2

47:10
    Domácí se snaží ihned zatlačit svého soupeře, ale ten se výborně brání a domácí do ničeho nepouští.

47:50
    Naopak na druhé straně se dostal do zakončení bekhendem Tichonov, s jehož pokusem měl překvapivě veliké problémy Galimov.

48:08
    Telegin byl nepěkně naražen na mantinel a otřesen odchází do útrob kabin.

49:10
    CSKA se nemůže dostat do útočné třetiny. Petrohrad hraje zodpovědně zezadu.

50:13
    Hosté jeli dva na jednoho. Ketov vzal zakončení na sebe, ale hostující hráč ve výborné pozici netrefil vůbec branku domácích.

51:07
    Ani na dvakrát nepřekonal z levé strany Roman Červenka připraveného Galimova.

51:50
    Rychlým přechodem získali domácí vhazování v útočném pásmu.

52:05
    Radulov vystřelil, ale trefil pouze prvního bránícího hráče před sebou.

52:22
    Je vyrovnáno! Zajcev zatáhl kotouč do útočné třetiny, kde ho přenechal na Radulova, jenž našel před brankou volného ROMANA LJUBIMOVA, který dokázal vyrovnat do prázdné branky. Asistence: Alexander Radulov, Nikita Zajcev.
    Roman LJUBIMOV - 2:2

53:17
    Hra je nyní velmi rychlá a přelívá se ze strany na stranu.

53:55
    Martensson se dral před Galimova, který musel zasahovat proti švédskému hráči.

54:50
    Rychlý přechod Petrohradu směrem dopředu zastavil ofsajd čárového rozhodčího.

55:30
    Bělov je s kotoučem za vlastní brankou a čeká, až mu jeho spoluhráči dostřídají.

56:25
    Hosté se sami připravili o útočné pásmu kvůli nepřesné přihrávce do druhé vlny.

57:02
    Před brankou Galimova vzplály emoce. Rozhodčí ovšem nebudou vylučovat.

57:36
    Domácí zatlačili Petrohrad v jeho obranném pásmu. Hosté se stěží brání.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:44
    Panarinův pokus od pravého hrazení s přehledem lapil v rukavici domácí brankář. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

59:15
    Hosté mají kotouč za vlastní brankou a nikam s ním nespěchají.

60:00

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Je za námi šedesát minut hry. Ve třetí části se hosté dostali do vedení zásluhou Šipačjova, jehož branku musel potvrdit až videorozhodčí. Domácím se podařilo po pěkné kombinaci vyrovnat. Ljubimov poslal svým gólem utkání do následného prodloužení.

60:01

60:07
    Z buly vyšli jako úspěšnější celek hosté. Nyní rozehrávají zpoza Koskinenovy brány.

60:18
    Zakázané uvolnění přerušuje rozehrávku SKA a vrací hru před Koskinena.

61:14
    Korotkov si pohrál s obráncem a nahrál na Panina. Jeho střela mířila na Koskinena jenž v klidu vyrazil puk na hokejky spoluhráčů.

61:58
    Radulov našel zpoza brány Grigorenka. Ten se nestaděl poslat táhlou střelu na bránu. Brankář SKA měl dobrý výhled a puk zastavil.

62:26
    Průnik do pásma SKA nevyšel. Ihned byli odzbrojeni, na druhou stranu spěchají domácí.

62:48
    Puk propadl k Němcovi a střela českého legionáře letěla těsně vedle brány!

63:21
    Protiútok Kovalčuka s Červenkou ztroskotal, Červenka nestihl včas vystřelit.

63:58
    Kovalčuk se vymotal z hromady těl na kruhu a vystřelil těsně mimo.

64:39
    Dadonov obkroužil klec a zakončil. K jeho smůle nepřesně jen do nohy obránce, který následně dostal puk z pásma.

65:10
    Martensson nedobruslil nahozený puk, zastoupit ho musel spoluhráč. Po souboji se ale raduje CSKA a míří do útoku.

65:55
    Němec si vyměnil puk s kolegou, následná střela ovšem nemířila na bránu a hosté jí zblokovali.

66:24
    CSKA se nepodařilo udržet v pásmu a musí pro puk dos střední třetiny.

66:46
    Panarinova střela ohrozil Galimova. Následné dorážky Červenky ale nebyli úspěšné, SKA ztrácí puk. Hraje se velmi rychle a aktivně, prakticky bez přerušení.

67:45
    Grigorenko i v pádu zkusil bekhend, ale nemířil přesně.

68:07
    Grigorenko vletěl do pásma a ostrou střelou prověřil Koskinena.

68:44
    Po dlouhé době se přerušuje. Puk skončil v ochranné síti za Galimovo bránou.

68:55
    Burdasov střílel z poza kruhu trefil tyč!

69:06
    Ketov zůstal ležet u mantinelu. Je otřesen ale odchází po svých.

69:32
    Hezký útok CSKA zastavuje ofsajd, ve kterém je načapán Muršak.

70:09
    Červenkova střela ze slušné vzdálenosti doskákal do náruče Galimova, jenž přerušuje hru zákrokem.

70:38
    SKA dlouho kombinovalo, ale do útočné třetiny se nedostalo.

71:31
    Arťuchin převzal puk za modrou čárou, ale je pískán ofsajd.

71:54
    Tvrdá bitva o puk teď probíhá v rohu kluziště za Koskinenem. Vítězně z ní vycházejí hosté.

72:32
    Kovalčuk zavezl puk před bránu, ale nestihl vystřelit. Ani Červenka nestihl trefit puk a na druhou stranu spěchají domácí.

73:18
    Krásná akce Muršaka s Hjalmarssonem nekončí gólem.

73:46
    Makarov se dostal před bránu a bekhendovou kličkou nepřekonal Koskinena! Zatím asi největší šance!

74:38
    Puk se poroučel na střídačku, následuje vhazování před brankou SKA.

74:52
    Po střele svého kolegy zůstal na ledě Šipačjov. Nakonec ale vstává z ledu, ale drží se za obličej.

75:03
    Martenssonův útok zastavuje ofsajd.

75:18
    Galimov špatně rozehrál puk mají v pásmu hosté.

75:36
    Zakázané uvolnění CSKA, vhazuje se před brankářem.

75:59
    Červenka si najel do dobré pozice, jeho střelu srazili obránci do ochranné sítě.

76:24
    Grigorenkova nahrávka na Muršaka přeskočila adresátovu hokejku. Škoda, Muršak by pálil z dobré pozice.

77:23
    Nahození SKA se mění v icing, vhazuje se před Koskinenem.

77:42
    Tichonov byl příliš daleko od brány, jeho střela mířila mimo.

77:52
    Puk propadl na Rukavišnikova, kotouč škrtl obránce a zamířil do ochranné sítě.

78:23
    Arťuchin dobýval bránu, Koskinen byl připraven.

78:46
    Němcovo nahození nikdo netečoval, akce CSKA pokračuje.

79:06
    Galimov zasahuje proti střele Panarina.

79:50
    Hjalmarsonovo nahození nebylo tečováno, puk skončil za bránou.

80:00
    První prodloužení skončilo.

První prodloužení je za námi. Více šancí v ní měli domácí, ale nikdo nedokázal překonat Koskinena. Na druhé straně jsme viděli taktéž zajímavé šance, zatím ovšem zůstává skóre nerozhodné a zápas bude pokračovat druhým prodloužením.

80:01
    Začalo druhé prodloužení.

Puk mají na své hokejce hosté a míří kupředu.

Neskutečná šance SKA! Panarin našel spoluhráče na vzdálenější tyči a ten vystřelil. Galimov se ale přesunul a vykopl puk mimo brankoviště.

Další důležitý zákrok Galimova přerušuje hru.

Hosté byli vytlačeni z pásma a rozehrávají opět ze svého pásma.

Ofsajd CSKA.

Červenka najel do pásma a trefil jen hráče před sebou.

CSKA ovládlo střední pásmo ale přechod do útoku se domácím nedaří.

Grigorenko dostal před bránou puk na bekhend avšak Koskinen předvedl hezký zákrok!

Puk mají za bránou hosté, postupují pomalu kupředu.

Martensson nestihl zakončit včas a tak zkazil velkou příležitost!

87:45
    Za hákování dostane trest Radulov (CSKA)

88:04
    Nadějná střela od modré trefila pouze beton Galimova, SKA kombinuje i nadále.

88:40
    Po dvou neúspěšných střelách vyhazuje CSKA do středního pásma.

88:55
    Kutějkinova střela mířila mezi betony, ty ale včas sevřel brankář Galimov.

89:12
    Puk je v pásmu SKA a vše začíná na novo.

89:20
    Brána po akci SKA opustila základní postavení, sudí pochopitelně přerušili hru.

89:20
    Je nařízeno trestné střílení! Panin vyhodil bránu z postavení úmyslně, puk směřoval v danou chvíli na bránu! Nájezd pojede Roman Červenka.

89:20
    Červenka vystřelil velmi ostře ale nezvedl puk, který zamířil vedle tyče!
    Červenkův nájezd

89:45

89:58
    Ofsajd CSKA, vhazování ve středním pásmu.

90:10
    Na ledě zůstal ležet Makarov, který narazil hlavou o mantinel. Za asistence spoluhráčů je odvážen na střídačku. pravděpodobně se bude vylučovat.

90:10
    Pětiminutový trest pro SKA! Ten odpyká Burdasov, viník zákroku Martensson byl rovnou poslán do šaten!

90:30
    Po vyhození puku dobyla CSKA pásmo znovu. Vidíme nebezpečnou kombinaci, ale žádnou střelu.

91:13
    Po Radulovo střele opustil puk pásmo a CSKA dobývá třetinu znovu.

91:40
    Další vyhození SKA.

91:55
    SKA se daří napadat rozehrávku. Další vyhození.

92:25
    Denisov dojel puk a nyní kombinuje s Muršakem.

92:59
    CSKA po vyhození pouze nahazuje puk zpět a vyráží o něj bojovat.

93:25
    Další vyhození puku. Hosté skvěle brání.

93:53
    Koskinen čelil nájezdu Muršaka, který v kritickém okamžiku přestřelil!

94:29
    Po Zajcevovo střele byl příliš aktivní Radulov, jenž dostává trest dvou minut za sekání. Síly na ledě se srovnají.

94:41
    Puk kontrolují hosté a pomalu rozehrávají.

95:15

95:35
    CSKA ztratila puk na modré čáře, rozehrávají hosté.

96:35

96:55
    Ericsson kroužil okolo brány, ale nestihl zakončit.

97:19
    Zakončení unikajícího Radulova bylo spíše z nouze a tak se o vážnějším ohrožení brány nedá mluvit.

97:53
    Střelu s pořádné dálky chytá do náruče Galimov.

98:39
    Průnik Panarina do pásma se nevydařil, a puk mají domácí.

98:39
    Opět Radulov, tentokrát se útočník CSKA dopustil vyhození puku mimo kluziště.

99:03
    CSKA zvládlo vyhodit puk.

99:15
    Další vyhození domácího týmu.

99:50
    CSKA skvěle brání, dojde tedy i na dalších dvacet minut prodloužení.

100:00
    Druhé prodloužení skončilo.

Dvě prodloužení za námi. Obrovskou šanci rozhodnout zápas mělo SKA, Červenka ale neproměnil nájezd. CSKA mělo k dispozici pět minut přesilové hry, avšak ani domácí si nevedli dobře a neproměnili.

Na led nastupují oba týmy a započne třetí prodloužení.

100:01
    Začalo třetí prodloužení.

100:20
    Po rozehrání třetiny míří kupředu hosté.

100:36
    Viděli jsme střelu Šipačjova těsně nad.

100:53

101:17
    Radulov se vrátil z trestné a ihned poslal puk do náruče gólmana.

101:39
    Domácí se dostali do pásma a nebezpečně kombinovali. Zpoza brány pak nahrál Grigorenko na ROMANA LJUBIMOVA, který přesnou ranou nad ramenou překvapeného Koskinena rozhodl dlouhé prodloužení. Asistence: Igor Grigorenko, Alexandr Radulov.
    Roman LJUBIMOV - 3:2

Extrémně dlouhé prodloužení končí. Velkou šanci zakončit zápas vítězně pro SKA měl Roman Červenka, ale nařízené trestné střílení nevyužil. Radovali se tak domácí, kteří ve třetím dvacetiminutovém prodloužení vyhráli zásluhou trefy Romana Ljubimova. (19:42:54)

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 22. Zajcev (Ljubimov, Grigorenko), 53. Ljubimov (Radulov, Zajcev), 102. Ljubimov (Grigorenko, Radulov) – 13. Dadonov (Kutejkin, Panarin), 46. Šipačjov (Panarin, Chudinov)

Rozhodčí: Anisimov, Jeřábek – Sivov, Šeljanin