Minnesota – Calgary 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 2:5 (kon.) | Edmonton – Dallas 4:0 (kon.)
Washington – Nashville 3:4 (kon.) | Boston – NY Rangers 4:2 (kon.) | Philadelphia – San Jose 2:3 (1:2 po s.n.)
NY Islanders – Anaheim 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Arizona 3:2 (kon.) | Detroit – Tampa 4:0 (kon.)
HC Tábor
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HC Kobra Praha
Sobota 28.03.2015, 18:00 • zimní stadion Tábor • Play-off 2. ligy, skupina Západ

Město nad Jordánem se v sobotu těšilo na mohutný gejzír hokejové euforie, ale místo toho ho zalilo chladné zklamání. Před čtvrtým střetnutím semifinálové série měli jeho reprezentanti na hokejkách mečbol, ten ale neproměnili a sérii s Kobrou Praha rozhodne až pondělní pátý duel na soupeřově ledě. (22:36:34)

60:00

59:35
    Hosté se osvobozují vyhozením za domácí branku!

59:16
    Střela Jana Kanova pouze v náruči Bílka.

58:58
    Tábor se nemůže dostat do útočného pásma!

58:42
    Hosté vyhazují za domácí branku!

58:37
    Michael Panec zůstává na střídačce! Domácí budou hrát 6 na 4!

58:37
    Oddechový čas pro domácí.

58:37
    Jakeš vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění!

58:08
    Tábor nahazuje do útočného pásma, a snaží se být dřív u kotouče!

57:52

57:26
    Hosté budou začínat se svým útokem až od své branky.

57:03
    Hosté se stále nemohou usadit v útočném pásmu.

56:40
    Domácí se osvobozují vyhozením až za branku Bílka!

56:17
    Jakeš tvrdou střelou orazítkoval břevno Pancovi branky!

55:52
    Po vyhraném vhazování hosté v útočném pásmu.

55:52
    2 minuty si jde odpykat Tomáš Černý za krosček.

55:15
    Rozhodčí přerušuje hru po souboji u mantinelu.

54:27
    Domácí mají kotouč na svých holých ve vlastním obraném pásmu, ale Kobra jim nedává kousek místa!

53:44
    Střela Martina Parise pouze do Pance!

53:24
    Hostující Pohl má kotouč za svojí brankou a čeká až jeho spoluhráči dostřídají!

53:05
    Kohouti jsou v útočném pásmu.

52:30
    Hostující zkouší obratnost Pance! Ten kotouč vyráží skvělými zákroky!

51:58
    Střela Radka Seidla mířila mimo branku.

51:41
    Postavení mimo hru hostů.

51:30
    Střela hostujícího Čurdy míří vedle levé tyče.

51:05
    Zakázané uvolnění hostů.

50:55
    Buly se bude opakovat.

50:54
    Odpískána přihrávka rukou domácích. Vhazuje se ve středním pásmu.

50:40
    Luboš Heršálek zkoušel vystřelit na Bílka, ale kotouč trefil pouze Parise.

50:30
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazování po pravé ruce Bílka.

50:03
    Domácí se po špatné přihrávce dostávají ven z útočného pásma. Ale znovu se dostávají ke kotouči.

49:55
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se přesouvá před Bílka.

49:08
    Střela Jana Březiny orazítkovala tyč!

49:04
    Zakázané uvolnění domácích, vhazování před Pancem.

47:37
    Kobra právě vstřelila branku!
    Krásnou kombinaci teď hosté předvedli. TOMÁŠ PŮLPÁN opět navyšuje skóre svého týmu a dostává Kobru do vedení!
    Asistence: Pavel Malý, Jan Pohl

47:32

47:00
    Střelu Pohla zachytává do své výstroje Seidl!

46:21
    Tábor právě vstřelil branku!
    JAKUB KRATZER vyrovnává ve vlastním oslabení! Jeho střela z pravého kruhu letěla nad lapačku Bílka! Stav utkání 2:2!
    Asistence: Jan Březina

45:51
    Další tvrdou střelu vyslal na Pance Cafourek! Panec chytá do své lapačky.

45:43
    Střela Pohla v ochranné síti.

45:40
    Hosté vyhráli buly a drží útočné pásmo!

45:32
    Za vysokou hůl vyloučen Radek Pechánek na 2 minuty.

45:26
    Tvrdou střelu Jakuba Matušíka, Bílek vyrazil do ochranné sítě.

44:59
    Tábor nahazuje na Bílka, kotouče se zmocňují hosté.

44:36
    Domácí mají kotouč pod kontrolou ve svém obraném pásmu.

43:53
    Domácí vyhazují do útočného pásma a střídají.

43:40
    Domácí až za svojí brankou.

43:26
    Domácí Březina zkoušel nahodit kotouč na Bílka, ten však kotouč pokryl svojí lapačkou.

43:09
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazování před Pancem.

43:05

42:54
    Hosté jsou ve čtyřech.

42:52
    Kohouti dávají Bílkovi pořádně zabrat! Nakonec střela Kanova letěla do ochranné sítě.

42:16
    Hosté se osvobozují vyhozením až k brance Pance.

42:10

42:08
    Střelou od modré to zkusil Martin Havran! Jeho střela končí pod Bílkem.

41:17
    Od modré střílel Martin Havran, Bílek vyrazil pouze před sebe, k dorážce se dostal Jakub Matušík, ale pouze do brankaře.

41:05
    Hosté jdou do tří! Za držení vyloučen hostující Miroslav Cafourek. Domácí tak mají příležitost vyrovnat!

40:54
    Tábor drží útočné pásmo.

40:54
    Za hákování vyloučen hostující Filip Švaříček na 2 minuty.

40:34
    Po střele Jana Maříka kotouč v lapačce Bílka.

40:10
    Domácí mají puk za svojí brankou. Budou moc rozehrávat svůj útok.

40:01

2. třetina nabídla opět spousta šancí na obou stranách. Ale pouze hostující hráči se dokázali prosadit ve 32. minutě zásluhou Pohla.
    Kobra tak bude nastupovat do poslední třetiny základní hrací doby jedno brankovým náskokem a hosté opět budou mít co dohánět!
    Sledujte s námi jak to nakonec dopadne. Dotáhne Kobra zápas do vítězného konce a vynutí si 5. zápas? Nebo Tábor dokáže zápas otočit a postoupit do dalších bojů? Buďte u toho s námi!

Další třetina začne přibližně v 19:48 .

40:00

39:57
    Tábor ve středním pásmu.

39:52
    Tvrdá střela Jana Kanova prosvištěla nad brankou Bílka do ochranné sítě.

39:24
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

39:08
    Domácí David Kellner našel svojí přihrávkou Jakuba Matušíka, který branku střelou míjí.

38:44
    Domácí v plném počtu. Hosté ve 4.

38:10
    Domácí uzamkli útočnou třetinu a stále se v ní drží.

38:02
    Na 2 minuty vyloučen Ton za sekání. Bude se hrát 4 na 3.

37:35
    Hostující Paris dostal kotouč do útočného pásma. Po souboji v rohu kluziště o něj ale přišel.

37:18
    Postavení mimo hru domácích. Vhazování ve středním pásmu.

36:44
    Na 2 minuty za hrubost dostává Pavel Malý a na druhé straně domácí Heršálek.

36:20
    Hosté se dostali do útočného pásma. Po střele hostujícího obránce se strhla u branky Pance potyčka.

35:55
    Domácí mají kotouč ve svém obraném pásmu a čekají až hráči obou mužstev vystřídají.

35:42
    Střelu Jana Kanova chytá do své lapačky Bílek. Vhazování po jeho levici.

35:25

35:01
    Hra se po zakázaném uvolnění přesune před Pance.

34:24
    Domácí kombinovali v útočném pásmu, ale jejich přihrávku zachytil hostující obránce, který vyhazuje opět přes všechny čáry.

33:43
    Hosté se osvobozují vyhozením až za branku Pance, domácí tak budou muset rozehrávat útok znova!

33:34
    Střela Havrana mířila jen do klína Bílka.

33:25
    Martin Kocman vyloučen na 2 minuty za podražení. Domácí hráči tak budou mít možnost vyrovnat.

33:10
    Domácí opět v útočném pásmu bojují o kotouč v rohu kluziště.

32:45
    Domácím se nepodařilo rozehrát a dostávají se z útočného pásma.

32:38
    Několik fanoušků se radue z gólu! Ale rozhodčí rozpažuje. Branka byla ještě před zasunutím kotouče do branky posunuta.

32:38

32:22

32:16
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se dostává zpět před Bílka.

31:22
    Po střele JANA POHLA nešťastně tečoval kotouč do branky jeden z domácích obránců. A dostává svůj tým opět do vedení! Stav utkání 1:2.
    Asistence: Michal Slanina, Pavel Malý

30:54
    Hostující Pohl se snaží udržet útočné pásmo a krouží okolo Seidla.

30:38
    Poměr sil se vyrovnává. Za podražení na 2 minuty vyloučen Michal Borovanský. Hraje se 4 na 4.

30:30
    Střela Kocmana končí v lapačce Pance. Vhazování po jeho levici.

30:25
    Hosté vyhráli buly a drží útočné pásmo.

30:22
    Na 2 minuty vyloučen Jakub Matušík za podražení.

30:03
    Přihrávku domácích ve středním pásmu zachytil jeden z hostujících hráčů a dostává svůj tým do útoku.

29:58
    Rozhodčí přerušuje hru po hře vysokou holí, vhazovat se bude po pravici Pance.

29:41
    David Kellner jel sám na brankaře, ale kotouč nedokázal prostrčit mezi Bílkovi betony! Nikomu ze spoluhráčů se nepodařilo kotouč do brány dorazit.

28:42
    Jan Březina se rozjel proti dvojici obránců do útočného pásma, ti ho ale sevřeli mezi sebe, u puku tak hráči hostů.

28:13
    Hned po vyhraném buly vyzkoušel pozornost brankaře Jan Březina, Bílek kotouč lapil do své lapačky.

27:53
    Po střele hostujícího Slaniny, kotouč v klíně Pance. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

27:40

27:37
    Střela od modré Hlaveše se odrazila od zadního mantinelu pryč z útočného pásma.

27:04
    Domácí Seidl dostal kotouč do útočného pásma, kde se snaží najít své spoluhráče.

26:50
    Rozhodčí přerušuje hru po hře vysokou holý.

26:40
    Postavení mimo hru domácích.

25:56
    Hostujícím se nepodařilo vyhodit, jejich vyhození zachytil Boháč, který zkoušel svojí přihrávkou najít Heršálka, ten vystřelil pouze do Bílka.

25:40
    Na 2 minuty vyloučen Martin Ton za nedovolené bránění.

25:17
    Po střele hostujícího Slaniny, končí kotouč v Pancově lapačce.

24:44
    Hostující Jakeš mohl jít sám na Pance! Jeho nájezd ale přerušil domácí obránce a obral ho o kotouč.

24:24
    Postavení mimo hru domácích, vhazovat se bude ve středním pásmu.

24:19
    Domácí mají kotouč ve svém obraném pásmu a budou moc založit útok.

23:53
    Tábor po vyhraném buly se zmocnil kotouče, jejich přihrávku zachytil Půlpán, který vyhazuje na zakázané uvolnění.

23:49
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se přesune zpět před Bílka.

23:43
    Domácí se snažili sebrat kotouč hostům v útočném pásmu, ale marně.

23:19
    Tábor vyhazuje přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

22:12
    Hosté mají kotouč na svých holích a míří do útoku. Hned po přechodu modré čáry jim domácí obránci zabavil domácí Havran a Tábor může jít do útoku.

22:01
    Omlouváme se, ale měli jsme problémy s internetovým připojením. Nyní se hraje 3. minuta 2. třetiny, stav utkání stále 1:1!

20:01

1. třetina nabídla plno pohledných šancí z obou stran. O něco aktivnější byli hosté, kteří i otevírali skóre dnešního utkání v 6.minutě zásluhou Martina Kocmana. Domácím se podařilo vyrovnat ještě před koncem první třetiny. V 19. minutě se o vyrovnání postaral Jakub Kratzer.
    Uvidíme co nám nabídne dalších 40 minut hrací části. Buďte u toho s námi.

Další třetina začne přibližně v 18:50 .

20:00

19:50
    Střelu od modré vyslal Pohl, Panec vyrazil kotouč před sebe.

19:37
    Domácí Kanov vysvobozuje svůj tým a vyhazuje až za branku Bílka.

19:32
    Na 2 minuty vyloučen domácí Martin Havran za vysokou hůl.

19:25
    Zakázané uvolnění domácích.

19:00
    Ohlášena poslední minuta do první sirény.

18:46
    Tomáš Černý našel svojí krásnou přihrávkou JAKUBA KRATZERA, který bezchybně kotouč střelil za záda Bílka!
    Asistence: Radek Seidl, Martin Havran

17:41
    Domácí po vyhraném buly obsadili útočné pásmo!

17:37
    Na 2 minuty vyloučen za hákování Jiří Jakeš.

16:57
    Domácí kapitán Matušík, krásně přihrál volnému Maříkovi! Ten ale střílí mimo bránu.

16:35
    Střela Maříka byla tečována a letěla vysoko nad branku.

16:27
    Střela domácího obránce končí v Bílkově lapačce.

16:15
    Domácí Martin Havran může rozehrávat od své branky na své spoluhráče.

16:10
    Hosté nahazovali kotouč do útočného pásma- pouze na zakázané uvolnění, vhazování po levici Bílka.

15:55
    Postavení mimo hru hostů, vhazování ve středním pásmu.

14:55
    Domácí Kolomý svádí v rohu u mantinelu souboj o kotouč, ale hostující hráči nakonec puk získávají.

14:33
    Domácí Seidl objel tři hráče a šel sám na Bílka! Bílek všechny mezírky u levé tyčky vytěsnil.

13:48
    Střelu Hlaveše vyráží hostující útočník Malý.

13:15
    Hostující Čurda se pokoušel vystřelit na klec Pance, ale jeho střela mířila mimo tři tyče.

12:03
    Borovanský přihrával zpoza brány na volnou hůl Kocmana, ale domácí obránce mu včas nastavil svojí hůl a střelu blokuje.

11:33
    I na druhé straně se píská offside, tentokrát domácích.

11:18
    Postavení mimo hru hostů. Vhazování ve středním pásmu.

10:57
    Do útoku se řítil hostující Malý, ale domácí obránci mu kotouč včas sebrali.

10:27
    Domácí se pokoušeli dostat do útočného pásma, ale modrá čára jim vystavila stopku. Postavení mimo hru domácích.

10:12
    Domácí Hlaveš se těžce zvedá z ledu a odjíždí na svou střídačku. Vhazování po pravici Pance.

09:53
    Také hosté se dostali do útoku, střelu Kocmana kryje do své lapačky Panec.

09:28
    Domácí po vyhraném buly obsadili útočné pásmo, kde zkoušel vystřelit Seidl. Bílek ovšem pozorný.

09:19
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude před Bílkem.

08:54
    Kohoutům se nedaří dostat se z útočného pásma, nakonec to zkouší vyhozením. U puku hostující hráči.

08:44

08:25
    Domácí byli zahnáni až za svou branku, kde se je snaží obrat hostující hráči o kotouč.

07:34
    Domácí jsou v útočném pásmu a snaží se překvapit brankaře Bílka.

06:55
    Tábor vyhazuje přes všechny čáry, ale kotouč byl tečovaný. Pokračuje se ve hře.

06:19
    Domácí atakují hostující obránce, kteří mají kotouč ve svém obraném pásmu.

05:56
    Po rychlém útoku se prosazuje MARTIN KOCMAN a otevírá skóre dnešního zápasu!

05:33
    Hostující obránce má kotouč za svojí brankou a čeká až jeho spoluhráči vystřídají.

05:16

04:29
    Jan Boháč se zkoušel prosmýknout mezi obránci, ale byl zastaven.

03:58
    Kohouti po nepřesné přihrávce se vylučují z útočného pásma.

03:16
    Na 2 minuty za hákování si jde odpykat Martin Ton.

03:16
    Domácí kapitán se prosmýkl mezi dvěma obránci, ale byl hákován.

02:25
    Hostující obránce pálil na Klestila z otočky, domácí Havran kotouč zachytil na svojí hůl a Kohouti mohou zakládat útok.

01:57
    Střela Borovanského sražena do ochranné sítě za domácí brankou. Vhazování po levici Klestila.

01:19
    Hosté se v útočném pásmu moc dlouho neohřáli. Domácí získávají kotouč na svou stranu.

00:49
    Hosté kontrolují puk za svou brankou a budou moci zakládat svůj první útok v dnešním utkání.

00:01
    Úvodní vhazování dnešního zápasu vyhráli domácí!

00:01

Hockey Club Tábor: Panec, (Klestil)- Černý, Havran, Kanov (A), Dvořák, Heršálek (A), Hlaveš, Hájek – Kellner, Boháč, Seidl- Kratzer, Matušík (C), Mařík – Blažek, Kolomý, Březina – Zayml, Pechánek, Šimák

HC Kobra Praha: Bílek, (Krch) – Cafourek, Verbík, Švaříček, Ton (A), Pohl – Malý, Strnad, Čurda – Slanina, Borovanský, Kalla – Půlpán, Kocman (A), Paris – Jakeš (C)

Rozhodčí: M. Šrobák, S. Kopeček – O. Polák – L. Rampír.

Dominik Novák- 9 (5+4)

První zápas, hraný v neděli, vyhrála na svém ledě Kobra 4:3.
    Již v první třetině si vypracovala Kobra nadějné vedení 3:0, zásluhou Martina Parise v 10. minutě, v 16. Pavla Malého a v 18. Minutě střelou Josefa Jakeše.
    V 2. třetině se dočkali gólu i Kohouti, kdy se prosadil kapitán Jakub Matušík (25.min). O 6 minut později šla Kobra znovu do náskoku tří branek po samostatném úniku Dominika Nováka (31.min)
    Ve 3. třetině Kobra už neudělila narozdíl od Táboru žádnou branku, za to Kohoutům se podařilo do závěru utkání snížit pouze na jedno brankový rozdíl. Nejdříve se v 52. minutě prosadil opět Jakub Matušík, a 59 sekund před koncem utkání dokázal vrátit naději na vyrovnání Tomáš Černý.

Druhé utkání bylo naprosto rozdílné a ukázalo se v něm, že Kohoutům to letos proti Kobře jde. Vyhráli v něm totiž velmi přesvědčivě 7:1.
    V 1. třetině v 8. minutě otevřel skóre Radek Seidl, ale radost Kohoutů netrvala dlouho, hned po pouhých 16 sekundách bylo srovnáno střelou mezi Klestila betony Pavla Malého.
    Ve 2. třetině Kohouti dokázali odskočit Kobře na skóre 4:1. Ve 28. minutě se prosadil opět Radek Seidl, ve 30. minutě navýšil náskok po poradě rozhodčích Jan Březina a ve 36. minutě ještě navýšil Jakub Kratzer na 4:1.
    Ve 3. třetině se také domácí dokázali prosadit třikrát. Ve 43. minutě se opět dokázal prosadit Jakub Kratzer a trenér Kobry se rozhodl pro výměnu brankaře Bílka a místo něj se postavil do brankoviště Krch, který hned po 11 sekundách svého nástupu inkasoval po střele kapitána Jakuba Matušíka. Ve 45 minutě byl Krch opět překonán a Jakub Kratzer završil svůj hattrick.

Třetí utkání se odehrálo opět na území Kobry, kdy se Kohoutům podařilo senzačně otočit utkání a vyhrát 5:4 v prodloužení, zásluhou Jana Březiny.
    V 1. třetině během devíti minut, vedla Kobra 3:0, a došlo k rozhodnutí o výměně brankaře ze strany Tábora (4.minuta Jiří Jakeš, 7. Pavel Malý, 13. Michal Borovanský ). Ještě v 15. minutě snížil skóre Matušík na 3:1.
    V 2. třetině se Táboru podařilo snížit výsledek na 4:3 a vyrovnání měli Kohouti na dosah.
    3. třetina: Kobře se už od 38. minuty nepodařilo vstřelit gól za záda Pance a Kohouti se dočkali vyrovnání ve 47. minutě, v přesilovce 5 na 3 se prosadil David Kellner.
    V necelé polovině prodloužení, na začátku 65. minutě se po samostatném úniku krásně prosadil Jan Březina a o vítězství Kohoutů bylo rozhodnuto.

Vítám Vás u onlajn přenosu ze zimního stadionu v Táboře.
    Již dnes mohou domácí kohouti využít hned první matchball a postoupit do finále! Dá se očekávat opět vyrovnaný souboj mezi Kohouty a Pražskou Kobrou! Kobra nedá dnes Kohoutů určitě nic zadarmo a budou se snažit vyrovnat stav série, který je pro Kobru zatím nepříznivě 2:1 na zápasy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Pavel Martínek

Branky a nahrávky: 19. Kratzer (Seidl, Havran), 47. Kratzer (Březina) – 6. Kocman, 32. Pohl (Slanina, Malý), 48. Půlpán (Malý, Pohl)

HC Tábor: Panec, (Klestil)- Černý, Havran, Kanov (A), Dvořák, Heršálek (A), Hlaveš, Hájek – Kellner, Boháč, Seidl- Kratzer, Matušík (C), Mařík – Blažek, Kolomý, Březina – Zayml, Pechánek, Šimák

Rozhodčí: M. Šrobák, S. Kopeček – O. Polák – L. Rampír